głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Kocham Cię. wyszeptała niemalże cała drżąc. Czekając na jego reakcję dostrzegła w jego oczach zdumienie zakłopotanie i jakby smutek. Smutek który dawał jej do

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Kocham Cię. wyszeptała niemalże cała drżąc. Czekając na jego reakcję dostrzegła w jego oczach zdumienie zakłopotanie i jakby smutek. Smutek który dawał jej do zroz
 Kocham Cię.  wyszeptała niemalże... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

-Kocham Cię. - wyszeptała niemalże cała drżąc. Czekając na jego reakcję dostrzegła w jego oczach zdumienie, zakłopotanie i jakby smutek. Smutek który dawał jej do zrozumienia że on nie zdobędzie się na takie wyznanie. I chwila, pełna radości i podniecenia która miała być tą najważniejszą nagle stała się pustą i jakże zwykłą chwilą. -Rozumiem. - wydusiła głosem cichym i wydawać by się mogło że niemal martwym. Bez uczuć. Jednak jej serce kołatało jak oszalałe, tysiące myśli szalejących w jej głowie, przyśpieszony puls i łzy cisnące się do oczu. Zdobyła się jedynie na lekki uśmiech wychodząc z pokoju. Zostawiając go samego z kolacją, winem i kominkiem. Z chwilą która miała być tą wyjątkową.

 kotku. to tylko taka gra. rozrywka... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

- kotku. to tylko taka gra. rozrywka dla znudzonych. - i ja też w nią gram.? - a zakochałeś się we mnie.? - tak. - no to już przegrałeś.

Jestem wredna wulgarna i zła a mimo... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

Jestem wredna, wulgarna i zła a mimo to pragnę pokoju na świecie

Potrzebuję Cię dziś jutro...... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

Potrzebuję Cię dziś, jutro... Zawsze kurwa!

Spojrzała w głębię Jego oczu... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

Spojrzała w głębię Jego oczu, swoimi rozszerzonymi źrenicami. Ręka lekko Jej drżała, wprawiając papierosa, odpalonego przez chwilą, w delikatne drganie. Zagryzła nerwowo wargi. Zaczął mierzyć Ją całą, oddalając się minimalnie. - Rurki? Makijaż? Baleriny? Zmieniłaś się. - podsumował. Z całych sił powstrzymywała się od wybuchnięcia płaczem. - Oceniaj dalej po wyglądzie, draniu. - syknęła przez zęby. Zaśmiał się. - Teraz będzie ta śpiewka, jak bardzo Cię zraniłem, że nigdy mi nie wybaczysz. No i to, że w środku nadal jesteś tamtą sobą- rzucił. - Czemu to robisz, czemu do cholery?! - wykrzyczała. - Bo tym razem chcę, żebyś wróciła. - szepnął uwodzicielsko, od czego zmiękły Jej kolana. Rzuciła Mu się w ramiona.

proszę Cię  nie mów mi o... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

proszę Cię , nie mów mi o tęsknocie . bo to nie ty siedziałeś całą noc na parapecie , z mp3 w ręku - słuchając w kółko ' please don't leave me '

Wybiegłam ze szkoły z czerwonymi... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

Wybiegłam ze szkoły z czerwonymi oczami, rozmazanym tuszem i ze łzami na policzkach. Ty wybiegłeś za mną. Zdyszany zapytałeś: -Co za idiota doprowadził cię do płaczu. Odpowiedziałam: -Ty, idioto. To przez ciebie płaczę. Przez to, że mnie kompletnie nie zauważasz. Już dłużej tak nie mogę. Kocham Cię!!! Ty stanąłeś jak wryty. Zatkało cię.

 Tak wiem że mam tylko 15 lat ale... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

"Tak, wiem, że mam tylko 15 lat, ale zrozum nie jestem już tym dzieckiem, które biega ze swoim misiem. Mamo, spróbuj to sobie wyobrazić. Kiedy go widzę, wszystko we mnie szaleje. Jakby miliard motylów przeleciało przez moje ciało. Uwielbiam z nim rozmawiać. O wszystkim, nawet o tym jakiego batona ostatnio zjedliśmy. Przy nim czuje się bezpieczna, wystarczy tylko jego obecność. Przy nim jestem szczęśliwa. Wiesz mamo, kiedy jest się przy kimś tak bardzo szczęśliwym nie da się tego zostawić i iść naprzód. Kocham go, mamo. Kocham go tak cholernie mocno, że oddałabym za niego wszystko, mimo tego, że przecież mam tylko 15 lat."

mógłbyś się określić? bo nie... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

mógłbyś się określić? bo nie wiem czego Ty kurwa chcesz.

 czemu placzesz?  co ci bede... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

- czemu placzesz? - co ci bede tlumaczyc - wyslucham - .. przyszedl kot do myszki aby ją przeprosić, ona zaufała a kotek ją zjadł - ? czyli ze co ci jest - milosc

masz nijaką orginalnośc jesteś jak... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

masz nijaką orginalnośc jesteś jak woda czyli nijaki. bez smaku, kiedys to byłeś cytrynowym orzeźwieniem chyba sie przeterminowałeś lub zepsułeś skarbie.

z kazdym dniem ladniejsza z kazdym... teksty

i.need.you dodano: 15 grudnia 2010

z kazdym dniem ladniejsza, z kazdym dniem cfańsza, tak to prawda ucze sie na błedach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV