głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you czasami marzę o tym aby być bezgranicznie podłą suką bez uczuć. żyjącą chwilą bez patrzenia na konsekwencje. wyznającą miłość bez picia czegoś na odwagę. zakoch

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
czasami marzę o tym aby być bezgranicznie podłą suką bez uczuć. żyjącą chwilą bez patrzenia na konsekwencje. wyznającą miłość bez picia czegoś na odwagę. zakochującą si
czasami marzę o tym aby być... teksty

i.need.you dodano: 18 grudnia 2010

czasami marzę o tym, aby być bezgranicznie podłą suką bez uczuć. żyjącą chwilą bez patrzenia na konsekwencje. wyznającą miłość, bez picia czegoś na odwagę. zakochującą się bez uczuć. potrafiącą nie przywiązywać siebie samej do drugiego człowieka. nie na tyle, aby wiedzieć co oznacza, tęsknić.

Patrz mi prosto w oczy i kłam... teksty

i.need.you dodano: 18 grudnia 2010

Patrz mi prosto w oczy i kłam najpiękniej jak potrafisz, że kochasz i Ci zależy. Masz do tego talent, po co go marnować .?

Lubię być ładną wyrachowaną... teksty

i.need.you dodano: 18 grudnia 2010

Lubię być ładną wyrachowaną suką . Nie , nie lubię .. Poprostu jestem .

 gdybyś chodź raz był na moim... teksty

i.need.you dodano: 18 grudnia 2010

- gdybyś chodź raz był na moim miejscu ... - co wtedy ? .. - kochanie , nie przeżyłbyś tego ...

 pierdolisz! jakbym pierdoliła to... teksty

i.need.you dodano: 18 grudnia 2010

-pierdolisz! -jakbym pierdoliła, to bym dupą ruszała. :D

finał i tak będzie taki że on... teksty

i.need.you dodano: 18 grudnia 2010

finał i tak będzie taki, że on zostawi Cię pełen satysfakacji jak klient wydymaną dziwkę. ale nie to będzie najgorsze. najgorsze będzie to, że nawet Ci za tą 'usługę' nie zapłaci. zostawi jedynie napiwek w postaci złamanego serca.

 musisz być silna. zagryzaj wargi.... teksty

i.need.you dodano: 18 grudnia 2010

" musisz być silna. zagryzaj wargi. zaciskaj pięści. tłum krzyk, kładąc na głowę poduszkę. rzucaj doniczkami z balkonu na przechodniów, żeby odreagować. ale nie płacz. nigdy nie wolno Ci uronić łzy. nie wolno Ci pokazać słabości. "

 odpisywałam Ci z pamięci  nie... teksty

i.need.you dodano: 18 grudnia 2010

- odpisywałam Ci z pamięci , nie widziałam klawiszy - aż tak się upiłaś ?! - nie . aż tak płakałam

: teksty i.need.you dodał komentarz: :* do wpisu 18 grudnia 2010
'Jak kurwa?! Jak mogłeś to... teksty

i.need.you dodano: 18 grudnia 2010

'Jak, kurwa?! Jak mogłeś to zrobić?!' Spuścił głowę. 'Spójrz mi w oczy i powiedz, jak do tego doszło!' Wciąż patrzył w podłogę. Zaczęła wyciągać ciuchy z szafek. 'Co robisz?' Zapytał wystraszony. 'Pakuję Cię.' Powiedziała wściekła. 'Oszalałaś? Przecież to nic takiego!' Spojrzała na niego z furią w oczach. 'Nic?! To idź się teraz, kurwa, połóż w naszym łóżku. Przykryj się tą jebaną pościelą i spróbuj jej zapach porównać z moim!' Wymachiwała dłońmi w jego stronę. Podszedł blisko i dotknął jej twarzy. Wyrwała się. 'Spróbuj mnie jeszcze raz dotknąć, a dzień Wszystkich Świętych pomylisz z Bożym Narodzeniem!' Zaśmiał się. 'Kochanie, to był tylko jeden raz.' Uderzyła go w twarz. Złapał się za szczękę. 'Wynoś się! Wynoś się i z tego mieszkania i z mojego życia. No już!' Odwrócił się na pięcie i trzasnął drzwiami. Zsunęła się po ścianie. 'Zawróć czas i powiedz, że tego nie zrobiłeś...' Szeptała, wciąż płacząc.

Rzucała się po łóżku dławiąc... teksty

i.need.you dodano: 18 grudnia 2010

Rzucała się po łóżku dławiąc śmiechem. 'Przestań, no przestań w końcu! Zrozumiałam już, no!' Skończył. Uspokoił się, nie łaskotał. Wciąż się śmiała. 'No i z czego tak rżysz, Kochanie?' Zapytał w końcu. 'Mam dobry humor i tyle.' Pocałował ją w czubek nosa. Wstał nagle podchodząc do okna, zauważył, że w stronę domu idzie jej koleżanka. 'O nie...' jęknął. 'Nie oddam Cię, nie dziś.' Spojrzała na niego ze zdziwieniem. 'Nigdzie nie idziesz!' Krzyknął z błyskiem w oku, powodując, że zmiękły jej kolana. 'Ada przyszła?' Śmiała się. Przytrzymał ją za nadgarstki na łóżku, nie pozwalając jej wyjść. 'Nie idziesz nigdzie Słońce.' Powiedział poważnie. 'Muszę otworzyć drzwi. Pewnie coś się stało.' Jakby zmniejszył ucisk. Tak, puścił. W końcu. Już miała wychodzić z pokoju, gdy nagle zawróciła. 'Wiesz co? Może rzeczywiście nie ma nas w domu?' Rzuciła się z powrotem na łóżko. 'A teraz mnie pocałuj i powiedz, że kochasz.' Uśmiechnął się łobuzersko i wykonał polecenie.

Przepraszam że nie pokochałam cię... teksty

i.need.you dodano: 17 grudnia 2010

Przepraszam, że nie pokochałam cię za twoją kasę, za drogie ciuchy. Że nie wielbie Cię i nie mówię Ci, tak ja inne dziewczyny że jesteś zajebisty. Przepraszam że pokochałam cię tylko za wnętrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV