głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hugmeplaese Masz wybór... Możesz siedzieć i płakać albo wstać powiedzieć sobie że będzie dobrze że dasz radę uwierzyć w to z całych sił i zacząć działać Zróbmy coś ruszmy s

hugmeplaese

hugmeplaese.moblo.pl
Masz wybór... Możesz siedzieć i płakać albo wstać powiedzieć sobie że będzie dobrze że dasz radę uwierzyć w to z całych sił i zacząć działać
Masz wybór...   Możesz siedzieć i... teksty

hugmeplaese dodano: 13 sierpnia 2014

Masz wybór... Możesz siedzieć i płakać albo wstać, powiedzieć sobie, że będzie dobrze, że dasz radę, uwierzyć w to z całych sił i zacząć działać

Zróbmy coś  ruszmy się w końcu.... teksty

hugmeplaese dodano: 8 czerwca 2014

Zróbmy coś, ruszmy się w końcu. Życie nie polega na codziennym wstawaniu rano z tą samą ponurą miną, umieraniu z nudów podczas wykładów, piciu piwa popołudniami, zachwycaniem się serialami, szlugach szybko kończonych w przerwach między zajęciami. Nie na tym polega młodość. Wybierzmy się do teatru, do opery, chodźmy na festiwale kina alternatywnego, na długie spacery, nauczmy się szyć i dobrze gotować, malujmy, twórzmy, oddawajmy się marzeniom, częściej się uśmiechajmy, planujmy, tańczmy, kochajmy się, zwiedźmy Europę, znajdźmy ciekawą pracę. Zróbmy coś, niech coś się w końcu ruszy, niech to życie nabierze sensu.

odbierz mi nadzieję i nigdy więcej... teksty

hugmeplaese dodano: 6 czerwca 2014

odbierz mi nadzieję i nigdy więcej mi jej nie dawaj .

Wiesz czego pragnę? Żeby wszystko w... teksty

hugmeplaese dodano: 20 maja 2014

Wiesz czego pragnę? Żeby wszystko w końcu było okej. Żebym mogła zasypiać z myślą, że jestem cholernie szczęśliwa, że już na drugi dzień znów będę mogła Go zobaczyć, przytulić, złapać za rękę i powiedzieć mu ile dla mnie znaczy. Bym mogła nosić Jego za dużą bluzę, która przesiąknięta będzie Jego zapachem. By On śmiał się ze mnie, gdy palnę jakąś głupotę, by siedząc mu na kolanach On bawił by się moimi włosami. Po prostu niech w końcu będzie przy mnie i już NIGDY nie odjedzie. Niech przyjedzie do mnie i zostanie NA ZAWSZE.

Zamykam oczy. Czuje Ciebie przy mnie... teksty

hugmeplaese dodano: 20 maja 2014

Zamykam oczy. Czuje Ciebie przy mnie, Twój oddech, zapach, dotyk, to takie miłe

Tak na prawdę to cholernie boli mnie... teksty

hugmeplaese dodano: 18 maja 2014

Tak na prawdę to cholernie boli mnie to, że nasza znajomość tak szybko straciła sens, że już nie gadamy ze sobą tak jak kiedyś godzinami o wszystkim.

weszłam do swojego pokoju   na... teksty

hugmeplaese dodano: 14 maja 2014

weszłam do swojego pokoju - na łóżku siedziała mama patrząc na mnie z przerażeniem. 'co jest?' - zapytałam, zdziwiona ściągając kurtkę. nagle zobaczyłam, że obok Niej leży zeszyt w którym zapisywałam myśli,wątki z życia i inne pierdoły poświęcone tylko Jemu. mama nadal nic nie mówiła. popatrzyłam na Nią i kładąc torebę na krzesło powiedziałam: 'grzebałaś w moich rzeczach', byle tylko zmienić temat. ' Ty Go tak bardzo mocno kochasz .. ' - nagle mama odezwała się. popatrzyłam na Nią od niechcenia dodając:' oj tam. nigdy nikogo nie kochałaś,że się tak dziwisz'. spojrzała na mnie i wychodząc z pokoju dodała:' nigdy tak bardzo, żeby cały ten ból przenikał mnie do kości. On Cię zniszczył , dziecko'. usiadłam na łóżku i patrząc na drzwi, które przed chwilą zamknęła za sobą mama powtarzałam sama do siebie:' nie zniszczył , cholera, nie zniszczył', okłamując samą siebie.

siedzieliśmy w pokoju. z playlisty... teksty

hugmeplaese dodano: 14 maja 2014

siedzieliśmy w pokoju. z playlisty leciały jakieś utwory, gdy nagle usłyszałam głos onara, i jego track 'ja bym oszalał'. spojrzałam na Niego, i kładąc się na łóżku obok otworzyłam usta by o coś zapytać. przyłożył mi do nich palca, po czym powiedział:'cii'. patrzyłam na Niego ze zdziwniem.'tak,tęskniłbym. nigdy nie zapomniałbym Twojego koloru oczu,odcieniu włosu ani bicia Twojego serca.'. uśmiechnęłam się, po czym pocałowałam Go cicho dodając:'kocham Cię,cioto'.

Nie zliczysz  ile razy mówiłaś... teksty

hugmeplaese dodano: 9 maja 2014

Nie zliczysz, ile razy mówiłaś, że jest okej, a tak naprawdę rozpierdalało cię od środka. Nie zliczysz, ile razy uśmiechnęłaś się, chociaz miałaś ochotę płakać jak dziecko. Nie zliczysz, ile razy oszukiwałaś samą siebie, że on cię kocha. Nie zliczysz, ile tazy spierdoliłaś coś, na czym ci cholernie zależało. Nie zliczysz, ile razy miałaś ochotę umrzeć, zapaść się pod ziemię, po prostu zniknąć. Nie zliczysz, ile razy tak bardzo pragnęłaś być szczęśliwa, a za każdym razem znowu coś stawało Ci na drodze.

niektórzy dają radę tylko dlatego... teksty

hugmeplaese dodano: 9 maja 2014

niektórzy dają radę tylko dlatego, że nie mają innego wyjścia...

nie wraca się do drugiej osoby... teksty

hugmeplaese dodano: 9 maja 2014

nie wraca się do drugiej osoby, tylko z miłości. wraca się do widoku oczu,które wpatrywały się w nasze. powraca się do koniuszków palców, za których dotykiem tęskni nasze ciało. wraca się do uśmiechu, który rozświetlał każdy, nawet najbardziej szary dzień. wraca się do człowieka, bez którego życie nie ma sensu. od którego jesteśmy tak bardzo uzależnieni.

wiesz co w tym wszystkim jest... teksty

hugmeplaese dodano: 12 kwietnia 2014

wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze ? że gdy tracisz tak cholernie bliską osobę, wali Ci się świat, serce pęka w pół i ledwie oddychasz świat trwa dalej. nikt się nie zatrzyma, prawie nikt nie zauważy tego , że na świecie jest jednego człowieka mniej tego, który dla Ciebie był najważniejszy pod słońcem , który nadawał Twojemu życiu jakikolwiek sens.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 6 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć