głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
heroina18 nie możesz bez niego żyć? nie chcę. Jesteś wszystkim wiesz? Jedyną osobą dla której żyję dla której się uśmiecham. Za każdą chwilę z Tobą oddałabym wszystko. T

heroina18

heroina18.moblo.pl
nie możesz bez niego żyć? nie chcę.
 nie możesz bez niego żyć?  nie... teksty

heroina18 dodano: 27 listopada 2013

-nie możesz bez niego żyć? -nie chcę.

Jesteś wszystkim wiesz? Jedyną... teksty

heroina18 dodano: 27 listopada 2013

Jesteś wszystkim wiesz? Jedyną osobą dla której żyję, dla której się uśmiecham. Za każdą chwilę z Tobą oddałabym wszystko.

Teraz pozostało mi siedzieć samej w... teksty

heroina18 dodano: 27 listopada 2013

Teraz pozostało mi siedzieć samej w tym wielkim, pustym domu i wspominać nasze wspólne chwile, dlatego tak też robię. Wspominam te wszystkie radosne chwile, wspominam też wszystkie kłótnie, po których zawsze się godziliśmy, bo nie mogliśmy wytrzymać bez siebie dłużej niż pięć minut. Pomimo tego co mi zrobiłeś, że odeszłeś bez żadnego wytłumaczenia, nie gniewam się, przynajmniej nauczyłeś mnie, że nie można mieć kogoś na wyłączność, tak dla siebie.

W pewnym momencie wszystko runęło... teksty

heroina18 dodano: 27 listopada 2013

W pewnym momencie wszystko runęło, jak domek z kart, wszystko stało się nieważne, przestałam istnieć, bo ty odeszłeś.

Nie mogę wytrzymać tej cholernej... teksty

heroina18 dodano: 27 listopada 2013

Nie mogę wytrzymać tej cholernej tęsknoty za Tobą, to co się stało - nie mogę zapomnieć, te wszystkie wspomnienia napastują mnie codziennie, dwadzieścia cztery godziny na dobę, nawet we śnie, nie wytrzymuję tej pustki, tej obojętności, po prostu nie wytrzymuję.

milcz albo kopnę Cię tam  gdzie... teksty

heroina18 dodano: 27 listopada 2013

milcz,albo kopnę Cię tam, gdzie większość mężczyzn przechowuje rozum.

z drugiej strony  jakieś tam... teksty

heroina18 dodano: 27 listopada 2013

z drugiej strony, jakieś tam zdolności masz . w końcu nie każdy potrafiłby być takim dupkiem jak ty

nie mów  że mnie kochasz  miłość... teksty

heroina18 dodano: 27 listopada 2013

nie mów, że mnie kochasz, miłość to pułapka. nie widzisz w mych oczach nic, to tylko maska

Nie mam pojęcia co się stało ze... teksty

heroina18 dodano: 27 listopada 2013

Nie mam pojęcia co się stało ze mną, coś zamieniło światło w ciemność

Obiecaj  obiecaj mi  że nawet jeśli... teksty

heroina18 dodano: 27 listopada 2013

Obiecaj, obiecaj mi, że nawet jeśli nasz kontakt się urwie to zawsze będziesz mnie mile wspominał. A gdy pomyślisz o mnie, to na twojej twarzy zagości uśmiech

bo trzeba żyć  a nie tylko istnieć teksty

heroina18 dodano: 26 listopada 2013

bo trzeba żyć, a nie tylko istnieć

kolorowo się zrobiło wkoło  i... teksty

heroina18 dodano: 26 listopada 2013

kolorowo się zrobiło wkoło, i ludzie mnie nie irytują, uśmiechnięta jestem, i wspomnienia nie bolą, a gdy odpuściłam to wróciłeś, o boże i tak mnie ta sytuacja bawi, na dodatek te rozmowy z nim, i może znowu piję w tygodniu, ale nawet nie wyobrażasz sobie jak mi kurwa dobrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć