głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
harnasiowa17 a ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć wiesz? przestała się przejmować zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból który zadawałeś jej coraz częściej..

harnasiowa17

harnasiowa17.moblo.pl
a ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć wiesz? przestała się przejmować zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból który zadawałeś jej coraz częściej.. na pocz
a ona po prostu miała tego... teksty

harnasiowa17 dodano: 24 maja 2012

a ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia. ból, który zadawałeś jej coraz częściej.. na początku zabijał, ale nauczyła się z nim żyć. było ciężko, owszem. może nie jest jej lepiej, ale na pewno trochę łatwiej.Z czasem zatraciła uczucia,zbyt mocno je tłumiła. / harnasiowa .

Jeśli nie zdążymy się pozabijać... teksty

harnasiowa17 dodano: 24 maja 2012

Jeśli nie zdążymy się pozabijać , to wyjdę za Ciebie za mąż . Norbert ♥ /harnasiowa .

Proszę Cię  spraw żeby w moim... teksty

harnasiowa17 dodano: 24 maja 2012

Proszę Cię, spraw żeby w moim życiu nie było już smutku bo ja go kurwa nie zapraszałam, ja już chyba i tak zbyt wiele wycierpiałam. Amen./harnasiowa .

Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

harnasiowa17 dodano: 24 maja 2012

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która cierpliwie czeka na Twój telefon. Jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. Tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. Tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. A wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy./harnasiowa .

Bywała na niego zła  niesamowicie... teksty

harnasiowa17 dodano: 24 maja 2012

Bywała na niego zła, niesamowicie zła, ale zawsze była w stanie mu wybaczyć, a on nigdy nie był w stanie tego docenić ./harnasiowa .

możesz mnie poniżać  mówić mi... teksty

harnasiowa17 dodano: 24 maja 2012

możesz mnie poniżać, mówić mi prosto w twarz jaką suką jestem, wyzywać od najgorszych, jakimkolwiek slangiem - spoko. ale na jedno nigdy Ci nie pozwolę - powiedz słowo na kogoś mi bliskiego, a wtedy nie będzie już tak fajnie. nigdy nie dam pojeździć po przyjaciołach czy rodzinie - nie w mojej obecności, zapamiętaj to sobie ./harnasiowa .

Podobno potrafię kłamać jak nikt.... teksty

harnasiowa17 dodano: 24 maja 2012

Podobno potrafię kłamać jak nikt. To prawda. Nauczyłam się tego , ukrywając uczucia do Ciebie. Nauczyłam się nie zdradzać jak bardzo mi na czymś zależy./harnasiowa .

Ciebie nie lubie  lubie płatki z... teksty

harnasiowa17 dodano: 22 maja 2012

Ciebie nie lubie, lubie płatki z zimnym mlekiem, czekoladę z nadzieniem truskawkowym, dobry rap w glośnikach, czerwony kolor, męskie perfumy, koszulki i bluzy, twarożkowe Laysy, pierwszy śnieg, magie świąt, prezęty pod choinką, sms na dobranoc. A Ciebie to ja cholero kocham./harnasiowa .

Wiem  że jestem chamska  bo już nie... teksty

harnasiowa17 dodano: 22 maja 2012

Wiem, że jestem chamska, bo już nie raz przez swój charakter straciłam to, co było dla mnie ważne./ harnasiowa .

o Ty możesz o mnie wiedzieć ? nie... teksty

harnasiowa17 dodano: 22 maja 2012

o Ty możesz o mnie wiedzieć ? nie wiesz jak wyglądam rano, tuż po obudzeniu się, i do czego jestem zdolna gdy ktoś mnie wtedy wkurwi. wiesz jakie jest moje drugie imię ? ile jestem w stanie zrobić dla przyjaciół? jaki jest mój ulubiony kolor? na której stronie łóżka lubię spać? przy jakim kawałku się rozpływam, a jaki wywołuje u mnie łzy? czy jadam śniadania? jaką kawe pijam? czy mieszam wódkę? jakie jest moje marzenie? o czym myślę przed snem? jak reaguję na niektórych ludzi? co kocham ? czego nienawidzę ? jakie mam poglądy na różne sprawy ? czy nadal chcę zostać psycholgiem sądowym? od czego jestem uzależniona? jaką wodę piję ? co jadam na obiady? masz chociaż pojęcie ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty? no właśnie, gówno o mnie wiesz./harnasiowa .

największym wyzwaniem w życiu jest... teksty

harnasiowa17 dodano: 19 maja 2012

największym wyzwaniem w życiu jest zaufanie do drugiego człowieka. bardzo łatwo można je stracić i cholernie trudno jest o nie walczyć. ale jeśli już uda Nam się uzyskać to w oczach innej osoby, znajdujemy się na wygranej drodze. na ścieżce, która pomimo iż momentami jest kręta, w rzeczywistości prowadzi Nas do szczęścia. [ yezoo ]

wiesz  że ciągle jesteś w mojej... teksty

harnasiowa17 dodano: 19 maja 2012

wiesz, że ciągle jesteś w mojej głowie? że w każdej czynności zastanawiam się, co Ty byś zrobił. gdy stojąc przed jakimś wyborem, doszukuję się w sercu Twojego ruchu. gdy w jakimś geście dostrzegam, że przejęłam go po Tobie. uzależniłam się i wcale nie od Ciebie. Twoje serce przejęło całkowitą kontrolę nad moim umysłem. zawładnąłeś ciałem i bezczelnie zniszczyłeś doskonale poukładaną duszę. dziękuję. [ yezoo ]

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV