głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
grandi88 za każdym razem powtarzam sobie że to ostatni raz i za każdym razem naciskam to samo głupie wyślij . On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz że nie chod

grandi88

grandi88.moblo.pl
za każdym razem powtarzam sobie że to ostatni raz i za każdym razem naciskam to samo głupie wyślij .
za każdym razem powtarzam sobie  że... teksty

grandi88 dodano: 5 grudnia 2010

za każdym razem powtarzam sobie, że to ostatni raz, i za każdym razem naciskam to samo głupie " wyślij ".

On? Po prostu uczynił mnie... teksty

grandi88 dodano: 5 grudnia 2010

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać puzzle i prosić o rękę. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy czytam książkę, on chce wiedzieć co czuję po pierwszym rozdziale. Co mi się nie podobało… Co bym zmieniła… Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Robi mi herbatę, siada naprzeciw mnie i wpatruję się we mnie tymi swoimi niebieskimi oczami. Polubiłam jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję.

Jeden baran  drugi baran  trzeci... teksty

grandi88 dodano: 5 grudnia 2010

Jeden baran, drugi baran, trzeci baran... Sporo tych facetów było w moim życiu. Będzie co liczyć przed snem.

Czasem myślę co by było gdyby.... teksty

grandi88 dodano: 5 grudnia 2010

Czasem myślę co by było gdyby. Gdybyśmy wtedy się nie spotkali zapewne nie byłoby tylu wylanych przez Ciebie łez, tylu nieprzespanych nocy i tylu wyimaginowanych w mojej głowie historii. Pewnie byłabym teraz weselsza, być może przytulałabym kogoś zupełnie innego. Ale gdyby nie Ty nie mogłabym teraz wspominać najpiękniejszego momentu w moim życiu, Twoich wielkich oczu i najsłodszych ust. Nie żałuję, że Cię spotkałam. Żałuję, że pokochałam.

Mówiłeś że lubisz blondynki ...... teksty

grandi88 dodano: 5 grudnia 2010

Mówiłeś,że lubisz blondynki ... Przemalowałam włosy, aby upodobać się Tobie. Dowiedziałam się, że wolisz eleganckie kobiety.... Wyrzuciłam wszystkie trampki, a w zamian kupiłam parę, niewygodnych szpilek, w których obcasy wykręcam nawet na prostej drodze.... Powiedziałeś, że wolisz rozrywkowe dziewczyny ... Dla Ciebie zostawiłam serię ulubionych książek i zamiast tego, zaczęłam chodzić na imprezy... Zrobiłam wszystko, aby przypominać choć po części Twój ideał ... A ty? Po wszystkim powiedziałeś, że kobieta, powinna być przede wszystkim sobą... Ja nie byłam ...

Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

grandi88 dodano: 5 grudnia 2010

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej?

I czyta Twój opis setny raz.... teksty

grandi88 dodano: 5 grudnia 2010

I czyta Twój opis setny raz. Wpatruje się w niego godzinami.. marząc, że napisałeś go z myślą o niej.

Czemu Taka Jesteś ?   Jaka ? ..... teksty

grandi88 dodano: 5 grudnia 2010

Czemu Taka Jesteś ? - Jaka ? .. Udajesz twardą i szczęśliwą ale naprawdę nie dajesz sobie rady i płaczesz .. - Bo nauczyłam się że bycie sobą to za mało..

chcę drinka. chcę pięćdziesiąt... teksty

grandi88 dodano: 5 grudnia 2010

chcę drinka. chcę pięćdziesiąt drinków. chcę butelkę najczystszego, najmocniejszego, najbardziej niszczycielskiego, najbardziej trującego alkoholu na ziemi. chcę pięćdziesiąt butelek. chcę cracku, brudnego i żółtego i wypełnionego formaldehydem. chcę kupę amfy w proszku, pięćset kwasów, worek grzybów, tubkę kleju większego od ciężarówki, basen benzyny tak duży, żeby się w nim utopić. chcę czegoś, wszystkiego, czegokolwiek, jakkolwiek, ile się da... by zapomnieć

 boski chillout mógłby trwać na... teksty

grandi88 dodano: 1 grudnia 2010

`boski chillout mógłby trwać na wieki. obserwacja świata przez ciężkie powieki.

A wiesz ile razy klikałam podwójnie... teksty

grandi88 dodano: 29 listopada 2010

A wiesz ile razy klikałam podwójnie na Twoje imię widniejące na liście gadu - gadu , otwierając nowe okno rozmowy ? ale nie stać było mnie nawet na zwykłe ' hej ' .. a wiesz ile razy wybierałam Twój numer telefonu ? ale zawsze zdążyłam nacisnąć czerwoną słuchawkę przed pierwszym sygnałem .. a wiesz .. zresztą skąd możesz wiedzieć skoro milczysz ..

usiadła na zimnej marmurowej... teksty

grandi88 dodano: 29 listopada 2010

usiadła na zimnej marmurowej podłodze, włożyła słuchawki do uszu, zapaliła papierosa i wzięła telefon do ręki, zaczęła czytać wiadomości od niego. z każdym nowo otwartym sms'em, wracało coraz więcej wspomnień. przez długie godziny czytała jego kłamstwa. łzy napływały do jej oczu, z coraz większą częstotliwością. była zbyt słaba, aby usunąć, wspomnienia, którymi dławiła się co dnia. żyła przeszłością, żyła nim. pomimo tego, że kłamał, pomimo tego, że ja zostawił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV