głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
glodomorra1 Zabierz moje myśli i zabierz mój ból Zamykasz się tylko w swoim pokoju i czekasz na jakieś zbawienie. Po co walczysz ze sobą? Na co Ci ta cała walka? Tarcza i t

glodomorra1

glodomorra1.moblo.pl
Zabierz moje myśli i zabierz mój ból
Zabierz moje myśli  i zabierz mój ból teksty

glodomorra1 dodano: 18 grudnia 2015

Zabierz moje myśli, i zabierz mój ból

Zamykasz się tylko w swoim pokoju i... teksty

glodomorra1 dodano: 18 grudnia 2015

Zamykasz się tylko w swoim pokoju i czekasz na jakieś zbawienie. Po co walczysz ze sobą? Na co Ci ta cała walka? Tarcza i tak w końcu upadnie.

Oglądasz się w lustrze i coś Ci... teksty

glodomorra1 dodano: 18 grudnia 2015

Oglądasz się w lustrze i coś Ci nie pasuje. Nie podobasz się sobie, zastanawiasz się co ze sobą zrobić, aby wyglądać trochę bardziej na szczęśliwszą. W dzień, w szkole, jest dobrze, masz przyjaciół i wydaje Ci się, że jest wspaniale. Jednak gdy wracasz do domu, wchodzisz do swojego pokoju nagle wszystko przestaje być takie super i dopada Cię jakaś zła wizja. Złe nastawienie. Zero pozytywizmu. Proszę, zrób coś z Tym. Pozwól mi poczuć się potrzebną dla Ciebie.

Wiesz dla mnie to dużo kiedy mówisz... teksty

glodomorra1 dodano: 17 grudnia 2015

Wiesz dla mnie to dużo kiedy mówisz mi, żebym założyła czapkę, ciepło się ubrała, uważała na siebie, czy o siebie dbała i żebym jadła. Dla mnie to naprawdę dużo. Dla mnie to takie inne ''Zależy mi na Tobie'', więc nie myl moich odczuć.

Sometimes you make choices in life... teksty

glodomorra1 dodano: 14 grudnia 2015

Sometimes you make choices in life and sometimes choices make you.

Wpuszczamy do swojego życia osoby... teksty

glodomorra1 dodano: 14 grudnia 2015

Wpuszczamy do swojego życia osoby, które na chwilę złudzą a zaraz zranią. Nic tego nie zmieni. Kolej rzeczy. Początek, koniec.

Ciągle mam w pamięci tamto... teksty

glodomorra1 dodano: 14 grudnia 2015

Ciągle mam w pamięci tamto popołudnie. Doskonale pamiętam dzień, kiedy niebo przybrało kolor zimnego błękitu, a Ty, choć to tak błache, byłeś. Jeszcze wtedy byłeś.

Szła miastem  pełnym ludzi którym... teksty

glodomorra1 dodano: 14 grudnia 2015

Szła miastem, pełnym ludzi którym brakuje czasu na wszystko. Widziała ich, zabieganych, bez spokoju, i czuła jak mróz bije jej w policzka. Nie potrafiła skupić się na niczym, nie wiedziała kogo szukać. Czuła tylko jedno, i dla niej najważniejsze, gdyż przez to cała reszta nie miała znaczenia. Chciała Jego zobaczyć. Chociaż przez momemt, jak przebiega przez ulice, albo jak wchodzi do sklepu, lub też z niego wychodzi. Miała nadzieję, że prezentem jakim będzie mogła się cieszyć przez te święta będzie właśnie On. Chociaż w jej pamięci.

Ja tak bardzo pragnę być z dala od... teksty

glodomorra1 dodano: 13 grudnia 2015

Ja tak bardzo pragnę być z dala od tego wszystkiego...

Przyszłość została nam wybaczona... teksty

glodomorra1 dodano: 13 grudnia 2015

Przyszłość została nam wybaczona, więc uśmiechnij się

Każda porażka w życiu jest jakąś... teksty

glodomorra1 dodano: 13 grudnia 2015

Każda porażka w życiu jest jakąś lekcją. Cierpienia nie da się uniknać. Znasz to bardzo dobrze, ale i tak łudzisz się, że może teraz będzie inaczej. Że wystarczy już tego, ile przeżyłeś. Są ludzie, którzy mogą zostać tylko w naszych sercach. Nie mogą być w naszym życiu, bo los im przewidział całkiem inne plany. Smuci nas to, że nie możemy uczestniczyć w tych planach. Z czasem zrozumiemy dlaczego. Zrozumiemy, że może te inne osoby wniosą do ich życia coś lepszego. Może nie jesteśmy wystarczająco idealni.

Rozczarowanie drugą osobą jest... teksty

glodomorra1 dodano: 13 grudnia 2015

Rozczarowanie drugą osobą jest najgorsze. Kiedy oczekujesz czegoś od niej, spodziewasz się całkiem czego innego niż Ci daje. Kiedy Ci w ogóle coś daje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV