głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
furma Szczęście znajduje się w Tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca a ty możesz je wciąż powiększać pozostając życzliwym tam gdzie inni bywają nieżyczliwi pomagaj

furma

furma.moblo.pl
Szczęście znajduje się w Tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca a ty możesz je wciąż powiększać pozostając życzliwym tam gdzie inni bywają nieżyczliwi pomagając ta
Szczęście znajduje się w Tobie.... teksty

furma dodano: 19 września 2010

Szczęście znajduje się w Tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają..

Mam wybór: mogę być ofiarą losu... teksty

furma dodano: 19 września 2010

Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego jak będę postrzegała własne życie.

Jeśli przeszłość cię nie... teksty

furma dodano: 19 września 2010

Jeśli przeszłość cię nie zadowala, zapomnij o niej. Wymyśl sobie inną historię życia i uwierz w nią. Pamiętaj tylko te chwile, kiedy udało i się dopiąć celu. Poczujesz siłę, by osiągnąć to, czego pragniesz.

Jedni maja pieniądze  jedni maja... teksty

furma dodano: 19 września 2010

Jedni maja pieniądze, jedni maja szczęście w miłości...A ja? nie mam ani szczęścia w miłości ani pieniędzy....i co??? Mimo tooo jestem szczęśliwa....Sama radość z dnia daje mi siłę by dalej żyć. Setki życzliwych ludzi wokół nas...Spójrz na świat tak jakbyś był jego nieodłączną częścią ....nie walcz z nim...Wszystko co Cię spotyka jest przeznaczeniem jest nam pisane...Nie dziś? To jutro ale będziesz szczęśliwy i to zależy tylko od Ciebie jak jesteś w stanie przyjąć co nam daje los...

Ach ta wiosna... Po ulicach znów... teksty

furma dodano: 19 września 2010

Ach ta wiosna... Po ulicach znów zaczną spacerować zakochane pary, całować się, przytulać. Bez odrobiny współczucia dla całej reszty...

Gdzie kończy się fikcja  a zaczyna... teksty

furma dodano: 19 września 2010

Gdzie kończy się fikcja, a zaczyna rzeczywistość ...

   ...  nigdy nie dostrzegamy... teksty

furma dodano: 18 września 2010

" [...] nigdy nie dostrzegamy skarbów, które mamy przed oczyma. A wiesz, dlaczego tak się dzieje? Bo ludzie nie wierzą w skarby..."

 Uśmiech bywa aktem męstwa  smutek... teksty

furma dodano: 18 września 2010

"Uśmiech bywa aktem męstwa, smutek to słabość i postawa zbyt wygodna. Być radosnym i dobrym, kiedy świat jest smutny i zły, to dopiero odwaga..."

 ...podaruj uśmiech swój  tym... teksty

furma dodano: 18 września 2010

"...podaruj uśmiech swój, tym których napotkałeś na jawie i w swym śnie, a może ktoś skazany na samotność, ogrzeje się twym ciepłem, zapomni o kłopotach..."

 A nawet jeśli tak jest  jeśli już... teksty

furma dodano: 18 września 2010

"A nawet jeśli tak jest, jeśli już go straciłam, zyskałam jeden dzień szczęścia. Świat jest, jaki jest, i każdy dzień szczęścia graniczy niemal z cudem..."

..gdy jest mi źle. Gdy czuję  że... teksty

furma dodano: 18 września 2010

..gdy jest mi źle. Gdy czuję, że otaczający świat za bardzo zbliżył się do mojej granicy indywidualności. Zamykam oczy. Widzę wtedy piękną, ognistą polanę maków. Słyszę szum pobliskiego wodospadu. Widzę mały domek, a wokół dwoje smyków skaczących wesoło. Słyszę śmiech mężczyzny. Widzę promienie słońca opadające na jego twarz. Widzę swoje marzenie. Marzenie, które pozwala mi wrócić z uśmiechem na twarzy do rzeczywistości..

 Pierwsza miłość ostatnią jest... teksty

furma dodano: 15 września 2010

"Pierwsza miłość ostatnią jest szczęścia godziną, Z nią wszystko ginie - jedno wspomnienia nie giną..." ; (

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV