głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
furma Nie jesteś sama jestem tu przy tobie Mimo że jestem daleko ...Zostanę przy Tobie. Nie jesteś sama. Ponieważ jestem tuż przy tobie. Mimo że jesteśmy oddaleni od

furma

furma.moblo.pl
Nie jesteś sama jestem tu przy tobie Mimo że jestem daleko ...Zostanę przy Tobie. Nie jesteś sama. Ponieważ jestem tuż przy tobie. Mimo że jesteśmy oddaleni od siebie.
Nie jesteś sama  jestem tu przy... teksty

furma dodano: 15 września 2010

Nie jesteś sama, jestem tu przy tobie Mimo, że jestem daleko ...Zostanę przy Tobie. Nie jesteś sama. Ponieważ jestem tuż przy tobie. Mimo, że jesteśmy oddaleni od siebie...

 Ona tu  a on tam...Krucha miłość... teksty

furma dodano: 14 września 2010

"Ona tu, a on tam...Krucha miłość między nimi. Głupi żart zrobił los, że rozdzielił właśnie ich... Byli jak dłoń o dłoń...Oddychali sobą i myśleli...'Oto są światy dwa, które odnalazły się..' Żyją tak jak za szkłem. Los przed nimi kilometry ściele, jeszcze rok jeszcze dwa...Zobacz jak szybko płynie czas..." Na odległość kochać uczą się... Na odległość pragną się przez sen... Na odległość kochać uczą się... Wypijmy za nich kroplę łez...

 Kiedy człowiek stworzy coś  co... teksty

furma dodano: 14 września 2010

"Kiedy człowiek stworzy coś, co jest podziwiane przez wszystkich, mówimy, że jest to cudowne, ale kiedy obserwujemy zmianę dnia w noc, Słońce, Księżyc, gwiazdy na niebie i zmieniające się pory roku na Ziemi, a także dojrzewające owoce, musimy sobie uświadomić, że jest to wynikiem pracy kogoś, kto posiada większą moc niż człowiek..." ;*

 Lubię tę aurę ciemności  która... teksty

furma dodano: 14 września 2010

"Lubię tę aurę ciemności, która go otacza. Lubię jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd..."

Nawet jeśli nie jest od razu... teksty

furma dodano: 14 września 2010

Nawet jeśli nie jest od razu wzajemna, miłość zdoła przetrwać jedynie wtedy, jeśli istnieje iskierka nadziei - bodaj najmniejsza - że zdobędziemy z czasem ukochaną osobę. A reszta jest czystą fantazją.

Mam wybór: mogę być ofiarą losu... teksty

furma dodano: 14 września 2010

Mam wybór: mogę być ofiarą losu lub poszukiwaczem przygód wyruszającym po skarb. Wszystko zależy od tego jak będę postrzegała własne życie.

Spotkasz mnie tam gdzie spadają... teksty

furma dodano: 14 września 2010

Spotkasz mnie tam,gdzie spadają Anioły. Gdzie na skraju lasu, na huśtawce odpoczywa echo. Gdzie noc łączy się z dniem, a sen z jawą. Tam spotkasz mnie... A może i nie? Zresztą, jestem tylko Twoim szeptem.

Jeśli przeszłość cię nie... teksty

furma dodano: 14 września 2010

Jeśli przeszłość cię nie zadowala, zapomnij o niej. Wymyśl sobie inną historię życia i uwierz w nią. Pamiętaj tylko te chwile, kiedy udało i się dopiąć celu. Poczujesz siłę, by osiągnąć to, czego pragniesz.

Jedni maja pieniądze  jedni maja... teksty

furma dodano: 14 września 2010

Jedni maja pieniądze, jedni maja szczęście w miłości...A ja? nie mam ani szczęścia w miłości ani pieniędzy....i co??? Mimo tooo jestem szczęśliwa....Sama radość z dnia daje mi siłę by dalej żyć. Setki życzliwych ludzi wokół nas...Spójrz na świat tak jakbyś był jego nieodłączną częścią ....nie walcz z nim...Wszystko co Cię spotyka jest przeznaczeniem jest nam pisane...Nie dziś? To jutro ale będziesz szczęśliwy i to zależy tylko od Ciebie jak jesteś w stanie przyjąć co nam daje los...

Samotnym czuję się jedynie wtedy... teksty

furma dodano: 13 września 2010

Samotnym czuję się jedynie wtedy, gdy zapominam, że jestem oczkiem w sieci oplatającej świat...

Samotna i zła  jakbyś z planety... teksty

furma dodano: 13 września 2010

Samotna i zła, jakbyś z planety była zimnej. Tak to długo trwa, że nikt nigdy nie znał Ciebie innej. Daleka jak sen, wciąż nie dostrzegasz spraw i ludzi. A gdzieś czeka ten, który kiedyś wreszcie cię obudzi.... ?

Lubię noc  kiedy za ścianą powiek... teksty

furma dodano: 13 września 2010

Lubię noc, kiedy za ścianą powiek moja wyobraźnia walczy z marzeniami. Rozumiesz... Taka bezkrwawa bitwa. Bez ciężko rannych ofiar.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV