głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
furma Popatrz jak wszystko szybko się zmienia coś jest a później tego nie ma człowiek jest tylko sumą oddechów wiec nie mów mi że jest jakiś sposób chciałbym coś wied

furma

furma.moblo.pl
Popatrz jak wszystko szybko się zmienia coś jest a później tego nie ma człowiek jest tylko sumą oddechów wiec nie mów mi że jest jakiś sposób chciałbym coś wie
Popatrz jak wszystko szybko się... teksty

furma dodano: 23 września 2010

Popatrz jak wszystko szybko się zmienia, coś jest, a później tego nie ma, człowiek jest tylko sumą oddechów, wiec nie mów mi, że jest jakiś sposób, chciałbym coś wiedzieć teraz na pewno, to moja udręka, to jej sedno. Wiem tylko, że wszystko się zmienia, coś jest a później tego nie ma, to nie ściema, każda historia ma swój dylemat, ma swój początek i koniec jak poemat. Nowy temat kręci i nęci, a później umiera, nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie jest wierzyć w to że coś trwa wiecznie. Dobre momenty jak fotografie zbieram w swej głowie jak w starej szafie.

Obrany kierunek był jakimś celem... teksty

furma dodano: 23 września 2010

Obrany kierunek był jakimś celem, do którego zmierzałam, co stanowiło zapowiedź pewnego ładu w chaosie myśli kłębiących się w mej głowie.

 Trzeba czegoś nowego dokonać  by... teksty

furma dodano: 23 września 2010

"Trzeba czegoś nowego dokonać, by coś nowego zobaczyć..."

 Nie trzeba być zaraz super... teksty

furma dodano: 23 września 2010

"Nie trzeba być zaraz super optymistą, ale dla tego, kto widzi wszystko tylko w czarnych barwach, słońce zachodzi już o poranku..."

Szczęście jest czymś  co... teksty

furma dodano: 23 września 2010

Szczęście jest czymś, co przychodzi pod wieloma postaciami, więc któż je może rozpoznać

 Nawet milczenie z nim miało inny... teksty

furma dodano: 23 września 2010

"Nawet milczenie z nim miało inny wymiar - metafizyczny. To nie była jakaś tam niezręczna cisza, która uwierała i stawała się nieznośna. Nikt od niej nie uciekał. Nie wymyślał bzdur, byleby tylko przerwać tą niezręczność. Czasami ta cisza mówiła za nich. Tym niemym językiem tworzyła więź, silną barierę, przez którą świat nie mógł się przedostać..."

Miłość to największa intymność... teksty

furma dodano: 23 września 2010

Miłość to największa intymność jaka może się zrodzić między ludźmi. Oddanie dla drugiego człowieka w każdej sekundzie. Na dobre i na złe. Zaufanie zarówno w błahostkach jak i w poważnych problemach. Noc pełne zwierzeń i rozmów z najskrytszych marzeń, pragnień, smutków i radości. Intymność, w której dwoje ludzi rozumie się bez słów. W której jeden gest na pierwszy rzut oka niepozorny można konkretnie odczytać i to umie tylko osoba, która kochamy. Miłość zamyka dwie wolności w jedną niewolę. Od tej pory jesteśmy uzależnieni.

Używaj daru życia. Uśmiechów... teksty

furma dodano: 23 września 2010

Używaj daru życia. Uśmiechów dzieci, kolorów nieba, zapachu kawy, ciepłego wiatru i dzwonienia tramwajów. Ciesz się mroźną zimą i upalnym latem. Szczęście to czas. Nie zapomnij o tym.

Ona i On.  Razem przeżyli jedne z... teksty

furma dodano: 23 września 2010

Ona i On. Razem przeżyli jedne z najwspanialszych chwil swojego życia. Byli na każde swoje zawołanie. Rozumieli się bez słów. On ze złamanym sercem. Ona nadal wierzy w ich piękną przyjaźń.

I love to live dreams   because there... teksty

furma dodano: 21 września 2010

I love to live dreams , because there can be what he wants

This day has given me so many... teksty

furma dodano: 21 września 2010

This day has given me so many beautiful memories, but even more dreams

Moje serce już wybrało i wybór... teksty

furma dodano: 21 września 2010

Moje serce już wybrało i wybór padł na Ciebie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV