głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
furma Ze wszystkich dróg prowadzących do osiągnięcia szczęścia w życiu żadna nie jest tak skuteczna tak owocna i tak słodka jak przyjaźń... W miarę upływu czasu spos

furma

furma.moblo.pl
Ze wszystkich dróg prowadzących do osiągnięcia szczęścia w życiu żadna nie jest tak skuteczna tak owocna i tak słodka jak przyjaźń...
 Ze wszystkich dróg prowadzących do... teksty

furma dodano: 24 września 2010

"Ze wszystkich dróg prowadzących do osiągnięcia szczęścia w życiu, żadna nie jest tak skuteczna, tak owocna i tak słodka jak przyjaźń..."

W miarę upływu czasu spostrzegam... teksty

furma dodano: 24 września 2010

W miarę upływu czasu spostrzegam, że ludzie, których rozumiem najmniej, to ci, których znam najlepiej. Moi przyjaciele są zagadkami;**

Przyjaźń jest najdelikatniejszym... teksty

furma dodano: 24 września 2010

Przyjaźń jest najdelikatniejszym kwiatem, który rozwija się z wzajemnych kontaktów międzyludzkich. Jeżeli nie dbamy o niego cierpliwie i niestrudzenie, więdnie i usycha, zanim otworzy wszystkie swoje pączki...

Chce ciągle Marzyć  chce ciągle... teksty

furma dodano: 24 września 2010

Chce ciągle Marzyć, chce ciągle śnić, lecz bardziej pragnę przy Tobie Być!...

 W życiu możemy wiele osiągnąć... teksty

furma dodano: 23 września 2010

"W życiu możemy wiele osiągnąć, także rzeczy, które wydają się nieosiągalne - w każdym razie za cenę wysiłku... Czasami życie rozdaje także złe karty... Nauczmy się je przyjmować bez narzekania i nimi wygrywać"

 Co jest najśmieszniejsze w... teksty

furma dodano: 23 września 2010

"Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli..."

 Marzeniom nie należy stawiać... teksty

furma dodano: 23 września 2010

"Marzeniom nie należy stawiać poprzeczki zbyt wysoko..."

Popatrz jak wszystko szybko się... teksty

furma dodano: 23 września 2010

Popatrz jak wszystko szybko się zmienia, coś jest, a później tego nie ma, człowiek jest tylko sumą oddechów, wiec nie mów mi, że jest jakiś sposób, chciałbym coś wiedzieć teraz na pewno, to moja udręka, to jej sedno. Wiem tylko, że wszystko się zmienia, coś jest a później tego nie ma, to nie ściema, każda historia ma swój dylemat, ma swój początek i koniec jak poemat. Nowy temat kręci i nęci, a później umiera, nic nie trwa wiecznie, niebezpiecznie jest wierzyć w to że coś trwa wiecznie. Dobre momenty jak fotografie zbieram w swej głowie jak w starej szafie.

Obrany kierunek był jakimś celem... teksty

furma dodano: 23 września 2010

Obrany kierunek był jakimś celem, do którego zmierzałam, co stanowiło zapowiedź pewnego ładu w chaosie myśli kłębiących się w mej głowie.

 Trzeba czegoś nowego dokonać  by... teksty

furma dodano: 23 września 2010

"Trzeba czegoś nowego dokonać, by coś nowego zobaczyć..."

 Nie trzeba być zaraz super... teksty

furma dodano: 23 września 2010

"Nie trzeba być zaraz super optymistą, ale dla tego, kto widzi wszystko tylko w czarnych barwach, słońce zachodzi już o poranku..."

Szczęście jest czymś  co... teksty

furma dodano: 23 września 2010

Szczęście jest czymś, co przychodzi pod wieloma postaciami, więc któż je może rozpoznać

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV