głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
funeczka123 W życiu jest jak w radiu nigdy nie wiesz co Ci zagra. KŁÓTNIE Bezsensowne nieistotne ale problemy ma każdy ważne by się nie poddawać z każdej sytuacji jest wyjś

funeczka123

funeczka123.moblo.pl
W życiu jest jak w radiu nigdy nie wiesz co Ci zagra.
W życiu jest jak w radiu nigdy nie... teksty

funeczka123 dodano: 14 marca 2015

W życiu jest jak w radiu nigdy nie wiesz co Ci zagra.

KŁÓTNIE  Bezsensowne nieistotne ale... teksty

funeczka123 dodano: 22 czerwca 2014

KŁÓTNIE- Bezsensowne nieistotne ale problemy ma każdy ważne by się nie poddawać z każdej sytuacji jest wyjście. To tylko przejściowe momenty wzmacniające podstawę relacji miedzy ludźmi.

Przez spostrzeżenie i zalet i wad u... teksty

funeczka123 dodano: 14 maja 2014

Przez spostrzeżenie i zalet i wad u drugiej osoby zaakceptowanie ich i pomoc w naprawianiu błędów stajemy się sobie bliżsi. Nie bójmy się problemów, właśnie stawiajmy im czoło pokonujmy je.

Dla każdego z nas jest przeznaczona... teksty

funeczka123 dodano: 14 maja 2014

Dla każdego z nas jest przeznaczona taka osoba która nas poprowadzi dalej która pomorze nam w najcięższych momentach naszego życia. Bo przecież każdy z nas chce być szczęśliwy. Każdy popełnia błędy i nie zawsze uczymy się na nich czasem musi nam w tym ktoś pomóc i dopiero wtedy dostrzegamy co na prawdę jest w życiu ważne jakimi jesteśmy ludźmi a jakimi powinniśmy być. My pokazujemy komuś co jest ważne i jakie są wartości a ktoś inny nam. Tak się rodzi zaufanie szczęście i miłość.

Dziś jest wyjątkowy dzień w moim... teksty

funeczka123 dodano: 14 maja 2014

Dziś jest wyjątkowy dzień w moim życiu. Wszystko zmieniło się, nabrało sensu i kolorów bo zrozumiałam wiele rzeczy. Teraz wiem co dla mnie dobre a co złe. I wszystko to za sprawą najwspanialszego mężczyzny w moim życiu.

Pojawił się w moim życiu ktoś kto... teksty

funeczka123 dodano: 14 maja 2014

Pojawił się w moim życiu ktoś kto pomógł mi odnaleźć jego sens, przywrócił równowagę, kto pomógł mi zrozumieć lepiej samą siebie. Ten ktoś dba o mnie bardziej niż o siebie kocha mnie i niczego nie pragnie w zamian prócz tego bym była przy nim. Nie wiem czy można kogoś kochać bardziej niż ja Kocham Jego.

Moje życie zaczęło się na nowo.... teksty

funeczka123 dodano: 14 maja 2014

Moje życie zaczęło się na nowo. Tak jak bym nie miała przeszłości, zaczęłam z czystą kartką i to ja ją wypełnię nie inni. Tylko ja będę decydować o swoim życiu!

 Jesteś aniołem.   Taa  chyba... teksty

funeczka123 dodano: 4 marca 2014

-Jesteś aniołem. - Taa, chyba apokalipsy.

Chciałabym wsiąść na motocykl... teksty

funeczka123 dodano: 4 grudnia 2013

Chciałabym wsiąść na motocykl rozpędzić się najbardziej jak się da zobaczyć całe życie przed oczami zanim zamknę je już na zawsze.

I niby Bóg błędów nie popełnia... teksty

funeczka123 dodano: 27 listopada 2013

I niby Bóg błędów nie popełnia, to czym niby ja jestem?

Tęsknota   magiczne uczucie które... teksty

funeczka123 dodano: 12 października 2013

Tęsknota - magiczne uczucie które zmienia dzień w tydzień, tydzień w rok, a rok w tysiąclecie.

 1  Nie ma jak dotknąć gwiazd  a... teksty

funeczka123 dodano: 10 października 2013

[1] Nie ma jak dotknąć gwiazd, a tak niewiele mi brak by zdjąć jedną z nieba i tobie dać, bo dajesz mi siłę i uśmierzasz ból , przy tobie nie odgrywam żadnych ról, nie czuje mych tak licznych ran bo na sercu ciebie mam. ej bracie mój ty pokonałeś mój ból, dałeś spokój stojąc przy mym boku, dziś już nie ma zła jesteśmy ty i ja, razem idziemy w świat bo pokonać nasz strach. zawsze jesteś przy mnie, nie wiem co zrobię gdy znikniesz, rozjebie każdą lale wokół, która powie że nie jesteś spoko, przypierdolę pięścią w łeb jeśli tylko tego chcesz, bo ty jesteś tego wart bo jesteś mój wielki brat. ty masz serce czyste jak łza, lecz niektóre kurwy wpuszczają do niej syf , nie wiedząc jak to boli, do puki im życie nie zapierdoli, zapierdoli kopa, a wtedy skończy się ich cnota, ta głupia gra w która grają i sami w niej przegrywają, nie mają z nami szans bo ja stanę w twej ochronie jak lew cię obranie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 255 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV