głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
funeczka123 dziś chce was widzieć na spikeri!!:D 3 Przerażenie i ból rozrywający jego serce. Powietrze stawało się coraz gęstsze i coraz trudniej było je nabierać w płuca.

funeczka123

funeczka123.moblo.pl
dziś chce was widzieć na spikeri!!:D
dziś chce was widzieć na spikeri!!:D teksty funeczka123 dodał komentarz: dziś chce was widzieć na spikeri!!:D do wpisu 27 luty 2013
 3  Przerażenie i ból rozrywający... teksty

funeczka123 dodano: 21 luty 2013

[3] Przerażenie i ból rozrywający jego serce. Powietrze stawało się coraz gęstsze i coraz trudniej było je nabierać w płuca. Poczuł lekkie ukłucie w ramie zobaczył jakąś kobietę ze strzykawką, rozległ się kolejny grzmot chłopak drgnął jacyś mężczyźni go trzymali on próbował się wyrwać ale na darmo potem czuł senność która ku jego przerażeniu narastała, potem była już pustka.

 2  Czas zwolnił każda sekunda... teksty

funeczka123 dodano: 21 luty 2013

[2] Czas zwolnił każda sekunda wyła wiecznością która kodowała się w jego pamięci. Krew wypływająca z jej klatki piersiowej plamiąca jego błękitną koszule, Każda kropla deszczu która spadła na jej jeszcze zaróżowione policzki, każdy świst wiatru, błyskawica, grzmot potem światła i syreny, ludzie którzy zaczęli wyrywać mu ją z rąk , coraz bardziej przyśpieszone bicie serca. Nienawiść do siebie i cholerna bezradność kiedy wkładali jej martwe ciało do czarnego worka.

 1  Znów ciemne niebo przecięła... teksty

funeczka123 dodano: 21 luty 2013

[1] Znów ciemne niebo przecięła błyskawica w towarzystwie głośnego grzmotu. Ona uciekając z mieszkania słysząc jego głos wołający ją nagle stanęła i obróciła się w jego stronę zobaczyła go stojącego kilka metrów dalej, wąską uliczkę oświetlała samotna latarnia> Krople deszczu spływały jej z włosów na twarz mieszając się z łzami. Kiedy chciała już zrobić krok w stronę ukochanego, rozległ się strzał, kula trafiła prosto w jej serce , dziewczyna bezwładnie padła na zimną uliczkę, kolejny grzmot rozległ się dookoła. Chłopak odwrócił się ale nikogo nie zobaczył, podbiegł do dziewczyny i padł przed nią na kolana, i ujął jej ciało w ramiona. Z jego gardła dobył się rozdzierający noc krzyk rozpaczy. Przyciągnął ją do siebie czując jak z jej ciała ucieka życie.

no właśnie:  teksty funeczka123 dodał komentarz: no właśnie:> do wpisu 21 luty 2013
 szatan boi się ludzi radosnych  tak... teksty

funeczka123 dodano: 14 stycznia 2013

"szatan boi się ludzi radosnych" tak brzmi napis na bloku którego mijam kiedy idę do szkoły.

  Nie to się nie uda  czuje się jak... teksty

funeczka123 dodano: 14 stycznia 2013

"-Nie to się nie uda, czuje się jak bym mierzyła nową parę butów która nie pasuje. - powiedziała dziewczyna całująca innego mężczyznę. -To może spróbuj pochodzić trochę boso odpowiedział jej mężczyzna" z filmu "Ps. Kocham Cię

moja kochana   ja... chce płakać ostatnio mam ochotę zniknąć z tego świata raz na zawsze. kocham cię:  teksty funeczka123 dodał komentarz: moja kochana;( ja... chce płakać ostatnio mam ochotę zniknąć z tego świata raz na zawsze. kocham cię:* do wpisu 22 grudnia 2012
A tej szmacie za te wszystkie... teksty

funeczka123 dodano: 19 grudnia 2012

A tej szmacie za te wszystkie kłamstwa powiem powiem kiedyś - spierdalaj dziwko bo znaczysz dla mnie tyle co liście pod zeszłorocznym śniegiem!

Czasem się boję  ogarnia mnie... teksty

funeczka123 dodano: 19 grudnia 2012

Czasem się boję, ogarnia mnie paniczny strach przed tym że on zginie:(

Moje życie jest jak safari pełne... teksty

funeczka123 dodano: 19 grudnia 2012

Moje życie jest jak safari pełne lwów obojętnie w którą stronę się obrócę czekają na mnie kłopoty z otwartą paszczą pełną zębów i pazurami.

Kiedy widzę ten jej zajebany ryj mam... teksty

funeczka123 dodano: 19 grudnia 2012

Kiedy widzę ten jej zajebany ryj mam ochotę wysłać sms o treści "POMAGAM"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV