głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckm3mories Chciałabym iść do sklepu wydać 1.30 zł na tymbarka usiąść spokojnie na chodniku otworzyć kapsel i przeczytać 'On Cię Kocha'. spróbuj choć raz odsłonić twarz i s

fuckm3mories

fuckm3mories.moblo.pl
Chciałabym iść do sklepu wydać 1.30 zł na tymbarka usiąść spokojnie na chodniku otworzyć kapsel i przeczytać 'On Cię Kocha'.
Chciałabym iść do sklepu   wydać... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Chciałabym iść do sklepu , wydać 1.30 zł na tymbarka , usiąść spokojnie na chodniku , otworzyć kapsel i przeczytać 'On Cię Kocha'.

 spróbuj choć raz odsłonić twarz... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

"spróbuj choć raz odsłonić twarz i spojrzeć prosto w słońce, zachwycić się po prostu tak i wzruszyć jak najmocniej! Nie bój się bać, gdy chcesz to płacz idź szukać wiatru w polu, pocałuj noc w najwyższą z gwiazd, zapomnij się.. i tańcz.."

 Nie do opisania jest uczucie między... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

"Nie do opisania jest uczucie między nami.." / Mesajah

nie chce mi się już siedzieć na... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. no nie chcę, to boli.

i mów tak więcej  jeszcze więcej i... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

i mów tak więcej, jeszcze więcej i przytulaj mnie częściej i jeszcze mocniej. i kochaj mnie mocniej, jeszcze mocniej !

czy ty też rozpamietywujesz czasami... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

czy ty też rozpamietywujesz czasami te czasy pierwszego pocałunku? (:

Nienawidzę Cię za to  że... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Nienawidzę Cię za to, że codziennie trzymając mnie za rękę powtarzałeś: Nigdy Cię nie opuszczę, więc gdzie jesteś, pytam się, gdzie jesteś do cholery?

Tak mocno trzymał mnie za rękę... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Tak mocno trzymał mnie za rękę jakbym miała zaraz uciec. Tak intensywnie się we mnie wpatrywał jakby widział mnie pierwszy raz. Tak profesjonalnie udawał że mnie kocha, że przez chwilę uwierzyłam.

Miłość jest wtedy  gdy szczęście... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Miłość jest wtedy, gdy szczęście drugiej osoby, jest ważniejsze niż Twoje .

Siedziała pod salą z nosem w... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Siedziała pod salą z nosem w książce zagłębiając się w dalsze miłosne sceny. Rozmyśla jak to by cudownie było gdyby ONA stała się główną bohaterką, a jej partnerem ON. Spędzali by popołudnia razem, przy ciepłej herbatce, rozmawiając o błahych sprawach. Potem szli by na długi spacer wokół stawu. Czekali by na zachód słońca by w jego blasku on nachylał się w jej stronę, by namiętnie i z uczuciem ją pocałować. Później w Jego objęciach wracałaby do domu, a przed samymi drzwiami słyszałaby słodkie 'Dobranoc Skarbie' obdarowane nieliczoną liczbą całusów.. I wtedy zadzwonił dzwonek ogłaszający koniec przerwy.

założyła się z koleżankami o... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

założyła się z koleżankami o rozkochanie w sobie pewnego chłopaka. myślała, że to niemożliwe, żeby mogła się zakochać w takim kimś jak on, bo przecież nie jest w jej typie. zaczęli się spotykać. na początku miała z niego zbite, ale potem było coraz gorzej. nie był jej wcale taki obojętny, jak jej się wydawało. zaczęła inaczej reagować na jego imię, stała się o niego zazdrosna, chciała się z nim częściej spotykać. zaczęła głupio się czuć z tym, że jest wobec niego nie w porządku. pewnego dnia postanowiła mu to wszystko wytłumaczyć, nie chciała już ściemniać, zakochała się. zadzwoniła do niego, aby poprosić o jak najszybsze spotkanie, on nie chciał jej już słuchać. dowiedział się o tym całym zakładzie, ale nie od niej. powiedział, że naprawdę ją pokochał, a ona jest zwykłą suką, bez uczuć. popłakała się. nie chciał tłumaczeń. zakończył z nią kontakt. po tym zdarzeniu nigdy ze sobą już więcej nie rozmawiali, a ona go nadal kocha, i nie może wybaczyć sobie tego, jaka była głupia.

brakuje mi tych wieczorów  tych... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV