głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckm3mories Serce czy rozum? Czego powinna słuchać? Rozum podpowiadał że powinna dać sobie spokój z tą miłością. On jej nie kocha. Owszem pragnie jej może potrzebuje może m

fuckm3mories

fuckm3mories.moblo.pl
Serce czy rozum? Czego powinna słuchać? Rozum podpowiadał że powinna dać sobie spokój z tą miłością. On jej nie kocha. Owszem pragnie jej może potrzebuje może mu na
Serce czy rozum? Czego powinna... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Serce czy rozum? Czego powinna słuchać? Rozum podpowiadał, że powinna dać sobie spokój z tą miłością. On jej nie kocha. Owszem, pragnie jej, może potrzebuje, może mu na niej zależy. Łagodne uczucie w porównaniu z miłością .

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

Życie jest krótkie  więc łam... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Życie jest krótkie, więc łam zasady, wybaczaj szybko, całuj powoli, kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy nie żałuj tego, co wywołuje uśmiech na Twojej twarzy

ludzie wymieniają Naszą Klasę na... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

ludzie wymieniają Naszą Klasę na Facebooka, zwykłe strony z opisami na Moblo, Epulsa na Fotkę, a Ty wymieniasz Ją na Inną .

  eej   czy to prawda   że w 2012... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

- eej , czy to prawda , że w 2012 będzie koniec świata ? - no pewnie , a na polsacie będzie można obejrzeć powtórkę.

Po domu chodzę w leginsach w kwiatki... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Po domu chodzę w leginsach w kwiatki, w których mój tyłek wygląda jak u Kardashianki, luźnym t-shircie, związuję byle jak włosy i mam wyjebane na to jak wyglądam.

Kiedyś Ci opowiem  jak puste były... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie, gdy za towarzystwo robiła muzyka, herbata, koc i twoje zdjęcia, powiem Ci, jak smakowały moje łzy i tęsknota, której nie dało sie opisać słowami, że nawet lody traciły smak.

kiedy ty naprawdę nie chcesz się... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

kiedy ty naprawdę nie chcesz się uśmiechnąć. i lubię gdy się na mnie złościsz, tylko po to żeby za chwilę nazwać mnie swoją maleńką. i jeszcze lubię jak patrzysz przed siebie i nie myślisz o niczym i jak muskasz palcami moje nadgarstki, bo to jest przecież miłość.

Jego aksamitny i niski tembr głosu... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Jego aksamitny i niski tembr głosu rozbrzmiewał w jej głowie, powodując napływ niesamowitego optymizmu i wewnętrznego szczęścia.

Niektóre sprawy mnie przerastają... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Niektóre sprawy mnie przerastają, ale ja rosnę mimo wszystko, idę do przodu, pomijając wszystkie przeszkody. Kiedyś zawładnę tym światem i stanę na szczycie najwyższej góry. Po to, abym mogła tylko powiedzieć, że jeszcze się nie poddałam..

stworzymy wspólną bajkę. bajkę o... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

stworzymy wspólną bajkę. bajkę o miłości. idealną. bez wad i zazdrości. i będzie ona trwać od wieczora do godziny 6. by skończy się wraz ze znienawidzonym dźwiękiem budzika. i tak co noc. wyimaginowana miłość. jesteś za?

Dobrze  że nie wiesz co u mnie  bo... teksty

fuckm3mories dodano: 2 maja 2011

Dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo twoje wyrzuty sumienia nie pozwolily by ci zasnąć, a serce popełniłoby samobójstwo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV