głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.lover chciałabym żebyś był tu teraz obok mnie tylko dla mnie żebym mogła się do Ciebie przytulić tak bez słowa i odpocząć po tym całym dniu chociaż na chwilę. nie myś

fucking.lover

fucking.lover.moblo.pl
chciałabym żebyś był tu teraz obok mnie tylko dla mnie żebym mogła się do Ciebie przytulić tak bez słowa i odpocząć po tym całym dniu chociaż na chwilę. nie myśleć o
chciałabym  żebyś był tu teraz... teksty

fucking.lover dodano: 14 marca 2012

chciałabym, żebyś był tu teraz obok mnie, tylko dla mnie, żebym mogła się do Ciebie przytulić tak bez słowa i odpocząć po tym całym dniu, chociaż na chwilę. nie myśleć o jutrze, o tym co będzie za chwilę. tak bardzo bym chciała powiedzieć Ci tak wiele, że moje życie to Ty.

jak mogła być tak słaba  żeby do... teksty

fucking.lover dodano: 13 marca 2012

jak mogła być tak słaba, żeby do tego dopuścić? tak się uzależnić od drugiego człowieka? przecież zawsze sobie przysięgała, że nigdy nie dopuści, by jej szczęście zależało od kogoś innego.

to dziwne. Większość ludzi po... teksty

fucking.lover dodano: 13 marca 2012

to dziwne. Większość ludzi po rozstaniach chce cofnąć czas, spróbować jeszcze raz, a ja bym nie umiała. replay by mnie zabił.

miałam Go tylko polubić  a... teksty

fucking.lover dodano: 13 marca 2012

miałam Go tylko polubić, a zakochałam się do granic własnych możliwości. nawet nie wiedziałam, że tak potrafię.

♥ teksty fucking.lover dodał komentarz: do wpisu 13 marca 2012
♥ idalenie wręcz.  D teksty fucking.lover dodał komentarz: ♥ idalenie wręcz. ;D do wpisu 13 marca 2012
  nie odzywam się bo chcę  żebyś... teksty

fucking.lover dodano: 13 marca 2012

` nie odzywam się bo chcę, żebyś za mną tęsknił głuptasie. żebyś pożądał zapachu moich włosów, który tak uwielbiasz. żebyś czuł pulsujące w Twoich skroniach zniesmaczenie przez to, że przez tak długi okres czasu nie widziałeś mojego spojrzenia. pragnę, abyś z tęsknoty wyprasował każdą ze swoich koszul jakie posiadasz, doskonale wiedząc jak nienawidzisz prasowania. wtedy będę miała pewność, że tęsknisz. tęsknota zmusza nas do robienia dosłownie wszystkiego, byleby nie myśleć. nawet jeśli miałoby to być liczenie uderzeń wskazówki zegara w przeciągu minuty czy skrupulatne obserwowanie stygnącego kakao.`

w życiu wszystko można podsumować... teksty

fucking.lover dodano: 12 marca 2012

w życiu wszystko można podsumować krótkim, sarkastycznym 'bywa'.

Wiem   że chcesz mojej porażki .... teksty

fucking.lover dodano: 12 marca 2012

Wiem , że chcesz mojej porażki . Wiem , że czekasz kiedy tylko świat zawali mi się pod nogami , a ja nie będę miała siłę by się podnieść . Nie jesteś sama - wiem , że wielu dziewczynom zrobiło by się lepiej gdyby coś poszło nie po mojej myśli , jednak na razie to ja patrze na wasze porażki . Na to jak się upokarzacie chcąc mnie zniszczyć , może kiedyś role się odwrócą , ale ja mam coś czego wy nie macie . Mam honor .

lubię jego oczy tak często... teksty

fucking.lover dodano: 12 marca 2012

lubię jego oczy tak często przejarane , lubię jego rozkminy zazwyczaj pojebane . lubię jego styl , tak ten przekozacki , lubię jego głos cholernie arogancki.

  To dziwne... On w ogóle nie jest w... teksty

fucking.lover dodano: 11 marca 2012

- To dziwne... On w ogóle nie jest w moim typie, mój ideał urody jest zupełnie od niego odległy. Ale coś mnie w nim tak intryguje, że nie mogę przestać o nim myśleć. Pociąga mnie jak nikt nigdy dotąd. Nie wiem co się ze mną stało. - A ja wiem. Dorosłaś. Pokochałaś prawdziwie. Nie jego ciało, a jego duszę.

Siedząc na ławce myślałam o tym... teksty

fucking.lover dodano: 11 marca 2012

Siedząc na ławce myślałam o tym jak bardzo tęsknie za latem. Nigdy nie sądziłam, że będe tak wrogo nastawiona do zimy, minęły zaledwie kilka dni ferii, a ja już miałam dosyć. nie chce już siedzienia o 18 w parku, wpatrując sie w gwiazdy, nie chce zimna, śniegu szerokich bluz i rękawiczek. tęsknie za chodzeniem po plaży i zachodzie słońca dopiero o 23. tęsknie za zimnym desperadossem ochładzającym całe ciało i całonocnymi wypadami pod namiot. tęsknie za wspomnieniami związanymi z latem i z nim...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV