głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.lover depresja przemawia w sposób inny... przychodzi z rana bo przez noc nabiera odwagi by nas dopaść. wtedy promyki słońca są jak drzazgi w oczach a każdy głos z zew

fucking.lover

fucking.lover.moblo.pl
depresja przemawia w sposób inny... przychodzi z rana bo przez noc nabiera odwagi by nas dopaść. wtedy promyki słońca są jak drzazgi w oczach a każdy głos z zewnątr
depresja przemawia w sposób inny...... teksty

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

depresja przemawia w sposób inny... przychodzi z rana, bo przez noc nabiera odwagi by nas dopaść. wtedy promyki słońca są jak drzazgi w oczach, a każdy głos z zewnątrz odbierany jak stukot pociągu, za szybki, za głośny i zbyt agresywny, bezsensowny.

to jest nienormalne. tęsknie za... teksty

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

to jest nienormalne. tęsknie za Tobą za każdym razem, gdy oddycham. potrzebuję Cię przy sobie, gdy tylko moje serce zaczyna bić. to nie jest zwyczajne uczucie, zaczęłam się go bać, bo ono sprawia, że jesteś jedyną rzeczą w którą wierzę. nie powinnam, ale będę czekała na Ciebie do samego końca, chociaż wiem, że od dawna nie mam na co czekać. zastanawiam się jak ja mam przetrwać bez twojej miłości, przecież to Ty utrzymywałeś mnie przy życiu. te szalone myśli wprowadzają mnie w obłęd, czuje, ze wariuje. porównuje Cię z narkotykiem, który nadal czuje w swoich żyłach, jesteś jak mój upragniony raj, który staram się odszukać. no dalej, ogłoś światu jak bardzo jestem słaba, bo odczuwam znowu ta pieprzoną tęsknotę. tym razem Cię nie powstrzymam przed upokorzeniem mnie, nie. tej miłości się nie wstydzę, mimo, że jest toksyczna bo zabija precyzyjnie każdego dnia i zabrudzona twoimi żałosnymi kłamstwami. przed głupotą i błędami życiowymi nie ucieknę. nie ucieknę przed sercem i sumieniem.

dręczą mnie zawroty głowy  gdy... teksty

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

dręczą mnie zawroty głowy, gdy już przekraczam progi mojego domu,bo jest to granica mojej wygodnej sfery. bezużyteczne emocje, które zaśmiecały moje serce, pokryły się kurzem. jeśli się z stąd wyniosę,umrę. Znienawidziłam to nieznane szczęście bardziej niż znajomy mi smutek. odrzuciłam własne kroki,obawiam się, że stanę się bezużytecznymi butami- bo świat, czas i ludzie mnie już znosili. to co świat myśli, zbiera się we mnie jak przed domem stos gazet i rachunków. płaczę bez łez. płaczę nieświadomie.

potrzebuję poduszki powietrznej... teksty

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

potrzebuję poduszki powietrznej, zanim zderzę się z ogromnym smutkiem idącym w moją stronę. mam tak wiele rzeczy, o które muszę zadbać. trudno mi nawet upić się jak należy. ale to nie tak , że unikam picia, może nie chcę być pozostawiona samej sobie. czy po prostu chcę przykuć czyjąś uwagę swoją samotnością ? samotność jest dla mnie tak oczywista. jeśli ktoś miałby być przy moim boku,czy wystarczyło by mnie, by się podzielić ? to znak zapytania, którego nie chcę włączać w to zdanie. ku mojej uldze, słyszę głośny głos w telefonie. rozłącza się i mruczy, jakby był wściekły. a mój wzrok skupia się na rodzinnym zdjęciu leżącym byle jak na parapecie. czy ludzie zatracają się ponieważ, nie mają domu lub drogi, którą mogliby iść? czy może dlatego, że nawet jeśli mają mnóstwo miejsc,w które mogliby pójść,nie ma tam ani jednej osoby,która by na nich czekała?

każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

każdy z nas ma osobę, której chce po­wie­dzieć nie od­chodź. każdy z nas ko­goś kocha. każdy z nas przez ko­goś cier­pi, cier­piał, lub cier­pieć będzie. każdy z nas ma uczu­cia, na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. każdy z nas ma wspom­nienia, które, gdy się po­jawiają, przyp­ra­wiają o łzy.

wadą czasu wolnego i siedzenia w... teksty

fucking.lover dodano: 21 sierpnia 2013

wadą czasu wolnego i siedzenia w domu jest to, że co chwila szuka się słodyczy.

paradoksalne   że najbardziej chcemy... teksty

fucking.lover dodano: 21 sierpnia 2013

paradoksalne , że najbardziej chcemy zawsze wtedy , kiedy najmniej warto

życie jest za krótkie by codziennie... teksty

fucking.lover dodano: 21 sierpnia 2013

życie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. więc kochaj tych, którzy dobrze cię traktują, przebacz pozostałym i uwierz, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

wszystko sprowadza się do ostatniej... teksty

fucking.lover dodano: 21 sierpnia 2013

wszystko sprowadza się do ostatniej osoby, o której myślisz przed snem, właśnie tam jest twoje serce.

pamiętam każdą wspólnie... teksty

fucking.lover dodano: 20 sierpnia 2013

pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. a w każdej było coś wspaniałego. nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe./ Nicholas Sparks

można uciekać od czegoś do czego... teksty

fucking.lover dodano: 20 sierpnia 2013

można uciekać od czegoś do czego się biegnie , uwierz . naprawde można

mam tylko jedną  ostatnią prośbę... teksty

fucking.lover dodano: 19 sierpnia 2013

mam tylko jedną, ostatnią prośbę, nie spieprz sobie życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV