głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.lover Chcesz wejść do mojego życia? Drzwi są otwarte. Chcesz wyjść? Również są otwarte. Tylko mała prośba. Nie stój w progu bo blokujesz przejście innym. było minęło

fucking.lover

fucking.lover.moblo.pl
Chcesz wejść do mojego życia? Drzwi są otwarte. Chcesz wyjść? Również są otwarte. Tylko mała prośba. Nie stój w progu bo blokujesz przejście innym.
Chcesz wejść do mojego życia?... teksty

fucking.lover dodano: 2 listopada 2013

Chcesz wejść do mojego życia? Drzwi są otwarte. Chcesz wyjść? Również są otwarte. Tylko mała prośba. Nie stój w progu, bo blokujesz przejście innym.
Autor cytatu: niekoffana

było  minęło  po co do tego wracać teksty

fucking.lover dodano: 9 października 2013

było, minęło, po co do tego wracać

tak bardzo cieszę się  że ją mam... teksty

fucking.lover dodano: 21 września 2013

tak bardzo cieszę się, że ją mam, jest dla mnie kimś więcej niż zwykły, przeciętny człowiek, bo to z nią spędziłam najpiękniejsze chwile w moim, życiu, to z nią dzieliłam te najlepsze i te najgorsze dni, to ona była moim wsparciem, moją nadzieją, moim szczęsciem, słońcem na pochmurne dni. była.. co najwazniejsze jest nadal i mam nadzieje, że będzie, już na zawsze.

w pewnych chwilach człowiek... teksty

fucking.lover dodano: 21 września 2013

w pewnych chwilach człowiek uświadamia sobie kto jest najważniejszy w jego życiu, na kim może polegać i w kim pokładać swoje nadzieje, kto był, jest i będzie. już na zawsze, do końca.

a może właśnie o to chodzi w... teksty

fucking.lover dodano: 21 września 2013

a może właśnie o to chodzi w życiu. może człowiek najpierw musi się konkretnie nacierpieć, popełnić milion błędów i znieść wiele bolesnych porażek aby w końcu zaznać odrobine prawdziwego szczęscia, dzięki któremu poczuję co tak naprawde jest dla niego ważne, ważniejsze od dotychczasowych spraw, najważniejsze na świecie.

Często sobie myślę  o tym co by... teksty

fucking.lover dodano: 1 września 2013

Często sobie myślę, o tym co by mogło teraz być. Gdyby nie ten wieczór, tych parę godzin, zbyt szybko wypowiedzianych słów. Gdybyśmy walczyli o tą miłość, a nie przy pierwszej, lepszej okazji spisali ją na straty. / lovexlovex

Nasz dom będzie najpiękniejszym... teksty

fucking.lover dodano: 26 sierpnia 2013

Nasz dom będzie najpiękniejszym domem na całym świecie. Będzie w nim ekspres do kawy, wielki balkon, wanna i parapety całe obłożone miękkimi poduszkami. Na półkach będą stały nasze ulubione płyty i filmy, a w pudełkach bilety po przebytych koncertach we dwoje. W kuchni będziemy smażyć naleśniki, pić wino. W sypialni, na samym środku, będzie ogromne łóżko na, którym będziemy rozmawiać całe noce i tulić się do siebie. Cały ten dom będzie przepełniony po brzegi miłością, czułością i szczęściem.
Autor cytatu: niekoffana

nie myślę o raju  miłości nie ma... teksty

fucking.lover dodano: 25 sierpnia 2013

nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, nie oczekuję czarów, po prostu daj mi żyć.

tak  tak  tak ! teksty fucking.lover dodał komentarz: tak, tak, tak ! do wpisu 23 sierpnia 2013
wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś... teksty

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś kto potrafi wytrzymywać z Tobą 24 h a mimo to jest mu mało, ktoś kto wie o Tobie wszystko a mimo to siedzi obok i Cię kocha..ktoś kto jak zobaczy Cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to ' kogo mam zajebać ? ' ... ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i Ci przytakiwać.. to ktoś dzięki komu się żyje.

trudno czekać na coś co wiesz  że... teksty

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

trudno czekać na coś co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, ale jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz.

nie ważne jak mocno uderzasz  ale... teksty

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. ile możesz znieść i ciągle iść naprzód. tak się wygrywa - użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV