głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young I całuje mnie i przytula i dokucza i się śmieje i robi z siebie największego głupka pod słońcem i wbija mi palce w brzuch i jest szczęśliwy widzę to też jestem.

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
I całuje mnie i przytula i dokucza i się śmieje i robi z siebie największego głupka pod słońcem i wbija mi palce w brzuch i jest szczęśliwy widzę to też jestem.
I całuje mnie  i przytula  i dokucza... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 grudnia 2014

I całuje mnie, i przytula, i dokucza, i się śmieje, i robi z siebie największego głupka pod słońcem, i wbija mi palce w brzuch, i jest szczęśliwy, widzę to, też jestem.

Najbardziej lubiła te chwile  kiedy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 grudnia 2014

Najbardziej lubiła te chwile, kiedy w upalne dni, trzymając się za ręce, chowali się w zakamarkach opuszczonych budynków i potajemnie pili zimne piwo albo tanie wino. Potem On palił te najtańsze papierosy i całował ją namiętnie raz po razie, a Ona śmiała się bez żadnego konkretnego powodu. Nie było żadnych romantycznych kolacji, wyjazdów do kina czy teatru. Były spacery w deszczu bez parasola, po chodnikowych dziurach, parkowe wędrówki w towarzystwie komarów, wieczorne spotkania z rozdeptanymi ślimakami pod stopami oraz plac zabaw nocą przy blasku księżyca.

 To słodkie  kiedy ktoś wie o Tobie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 2 grudnia 2014

"To słodkie, kiedy ktoś wie o Tobie nawet najdrobniejsze szczegóły. Nie dlatego, że bezustannie mu przypominasz, ale dlatego, że po prostu zwraca na to uwagę."

Bardzo wtedy tęskniłem  ale... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 listopada 2014

Bardzo wtedy tęskniłem, ale najgorsze było udawanie, że nie tęsknię. — Janusz Leon Wiśniewski

“Gdy byłam młodsza mówiłam o... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 listopada 2014

“Gdy byłam młodsza mówiłam o tym, że jestem smutna i rzeczywiście, w jakimś sensie taka właśnie jestem. Mam wrażenie, że jestem pozbawiona warstwy ochronnej. Powoduje to, że wszystko bardzo przeżywam. Bardzo dotyka mnie rzeczywistość, bo życie to nie rurki z kremem. Jestem przewrażliwiona, ale to jednak nie oznacza, że te smutne momenty nie są przeplatane chwilami, gdy naprawdę jest cudownie.” Katarzyna Nosowska

 Co mam począć? Stanę się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 listopada 2014

"Co mam począć? Stanę się zgorzkniały i stracę zaufa­nie do ludzi, bo za­wiódł mnie je­den człowiek. Będę ział niena­wiścią do tych, co od­na­leźli swo­je skar­by, bo ja sam nie do­tarłem do mo­jego. I zaw­sze będę dbał tyl­ko o tę od­ro­binę, którą po­siadam, bo jes­tem za ma­luczki, by mieć cały świat."

Czasem depresja mnie zżera i trudno... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 listopada 2014

Czasem depresja mnie zżera i trudno mi uwierzyć, że cały świat nie zatrzymuje się, by cierpieć razem ze mną. Nie mogłam się poruszyć po tym, jak mnie zostawił.(…)Byłam przylepiona jak guma do żucia do podeszwy czyjegoś buta, uczepiona kogoś, kto mnie nie chciał, kto deptał po mnie, a mimo to nie mogłam się odlepić.

 Nie nadużyłem alkoholu. To cały... teksty

fuck.it.im.young dodano: 23 listopada 2014

"Nie nadużyłem alkoholu. To cały świat jest trzy kieliszki do tyłu." Humphrey Bogart

Bunt wynika z tego  że nie znasz... teksty

fuck.it.im.young dodano: 22 listopada 2014

Bunt wynika z tego, że nie znasz życia. buntujesz się przeciwko temu, co zauważasz i czego nie potrafisz zrozumieć. Kiedy zaczynasz wszystko rozumieć, mówisz: „Aha!” i masz siedemdziesiąt lat. Nie chcę dożyć momentu, kiedy w moim życiu wszystko będzie jasne.

Niektóre kobiety potrafią cierpieć... teksty

fuck.it.im.young dodano: 22 listopada 2014

Niektóre kobiety potrafią cierpieć z klasą. Piją czerwone wino w przytulnym pokoju, słuchają muzyki, oglądają filmy. A ja? Ja złamane serce zalewam wódką w klubie, tańczę z byle kim i zachowuje się nieprzyzwoicie. Tylko po to, by jeden wieczór spędzić szczęśliwa, a rano obudzić się z jeszcze większą raną na duszy.

Kochasz ją  prawda? Jeśli naprawdę... teksty

fuck.it.im.young dodano: 22 listopada 2014

Kochasz ją, prawda? Jeśli naprawdę ją kochasz, za żadną cenę nie spuszczaj z niej wzroku. Nieważne, co zobaczysz, nieważne, czego się o niej dowiesz, nie odwracaj się od niej. Kiedy już raz będzie w Twoich ramionach, nie puść jej. Kiedy raz zdecydujesz się kogoś kochać, to Twój obowiązek.

Przeszło mi. Jesienią spadły... teksty

fuck.it.im.young dodano: 15 listopada 2014

Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (…) Minęło. Czasem kiedy myślę o tym co robiłem, ile dałem, żeby ją zdobyć, żeby mnie kochała, myślę o tym i jest mi wstyd. — Les Amours Imaginaires

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV