głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Szczęście jest tam gdzie chcemy wracać Przestań szukać szczęścia w tym samym miejscu w którym je zgubiłeś. Zapytali się mnie czy żałuje że go poznałam.. Zastan

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Szczęście jest tam gdzie chcemy wracać
 Szczęście jest tam  gdzie chcemy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 marca 2015

"Szczęście jest tam, gdzie chcemy wracać"

 Przestań szukać szczęścia w tym... teksty

fuck.it.im.young dodano: 9 marca 2015

"Przestań szukać szczęścia w tym samym miejscu, w którym je zgubiłeś."

Zapytali się mnie czy żałuje  że... teksty

fuck.it.im.young dodano: 7 marca 2015

Zapytali się mnie czy żałuje, że go poznałam.. Zastanowiłam się i odrzekłam: Nie. Gdyby nie on, nie zaznałabym tej chwili szczęścia, śmiechu i innych rzeczy, które teraz wspominam z uśmiechem. Mimo że się nacierpiałam – nie żałuję.

 Po prostu ja nie zasługuję na... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 luty 2015

"Po prostu ja nie zasługuję na miłość. Mam świadomość, że mnie się nie da kochać, a jeśli komuś się wydaje, że mnie kocha to , w chwili gdy mnie lepiej pozna i zobaczy, że jestem o wiele kruchsza i smutna niż na codzień, to to złudzenie pęknie niczym bańka mydlana. Nawet nie zasługuję na czyjś promienny, szczery uśmiech, na zwykłą, koleżeńską rozmowę, więc nie mogę nawet śmieć marzyć o tak wielkim uczuciu."

“Stworzeni dla siebie zejdą się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 luty 2015

“Stworzeni dla siebie zejdą się prędzej czy później.”

 Co komu przeznaczone to na drodze... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 luty 2015

"Co komu przeznaczone to na drodze rozkraczone"

 Koniec przychodzi nieoczekiwanie.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 luty 2015

"Koniec przychodzi nieoczekiwanie. Wydaje ci się, że panujesz nad sytuacją. I że to ty decydujesz, kiedy jest już po wszystkim. A potem wszystko nagle się rozłazi i uświadamiasz sobie, że nad niczym nie panujesz." T. Parsons

 ...  już nie pamiętam  co to... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 luty 2015

(...) już nie pamiętam, co to zakochanie. Poczekaj, muszę sobie przypomnieć. Coś takiego było. Jakiś czad, szaleństwo, kompletne dziwactwo. Gdzieś latałem, gdzieś wystawałem pod oknami, chciałem odebrać sobie życie. Pamiętam, że waliło mi strasznie serce, ciągle rumieniłem się, coś bardzo bolało, mocno bolało, ale za to słodko, strasznie słodko aż pod niebo, bolała pewnie dusza albo coś podobnego. Tadeusz Konwicki "Kronika wypadków miłosnych"

I tak szybko skończyła się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 26 luty 2015

I tak szybko skończyła się miłość. Tak szybko jak wódka. A miłość do wódki jest bardzo podobna. Bo rozgrzewa, kiedy wiatr, kiedy smutek rozlał się na stole. Przytula. Ale zasłania też oczy. I potrafi mamić, kłamać, rzygać i zatruć. Stało się nagle tak zimno i pusto. Najbardziej boimy się pustych kieliszków po miłości. Najbardziej boimy się pustych miejsc. Kaja Kowalewska

Zaczynamy jako nieznajomi i tak samo... teksty

fuck.it.im.young dodano: 19 luty 2015

Zaczynamy jako nieznajomi i tak samo kończymy.

Może niektórych kobiet nie da się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 luty 2015

Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi. — Carrie Bradshaw / "Sex w wielkim mieście"

Już widzę ten tłum  Pociąg pełen... teksty

fuck.it.im.young dodano: 29 stycznia 2015

Już widzę ten tłum Pociąg pełen ludzi Pole biwakowe I namiotów w bród Wszystkich znajomych Z całej Polski zjechanych To energia mnie rozpiera By wszystkich ich Serdecznie przywitać I tych nowych i starych Z poprzednich lat znanych Weseli się głowa Bo zdjęcia cudne zobaczyła I wspomnień tyle przypomniała I chwil mile spędzonych Ten czas na przystanku Nigdy z pamięci nie uleci Ta droga do Tesco Na której ludzi się poznawało A pod mostem Niejeden toast świętowano I co z tego że tylko Na Wodzie się widzimy Jak wspomnień z niego Mamy całą masę A przyjaciół tam poznanych Nigdy nie zapomnimy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV