głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young To głupie. Chcę być szczęśliwy ale uporczywie myślę o rzeczach które mnie smucą. Jestem ambitny ale zbyt często wpadam w pułapkę lenistwa. Nie lubię się ale je

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
To głupie. Chcę być szczęśliwy ale uporczywie myślę o rzeczach które mnie smucą. Jestem ambitny ale zbyt często wpadam w pułapkę lenistwa. Nie lubię się ale jednocześ
 To głupie. Chcę być szczęśliwy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 czerwca 2015

"To głupie. Chcę być szczęśliwy, ale uporczywie myślę o rzeczach które mnie smucą. Jestem ambitny, ale zbyt często wpadam w pułapkę lenistwa. Nie lubię się, ale jednocześnie kocham to kim jestem. Pragnę uwagi, ale odrzuciłem wiele osób, którym na mnie zależy. Najgorsze jest to, że wymagam od innych by wiedzieli kim jestem, jednocześnie sam nie mając o tym pojęcia."

 Nie wymażę niczego z mojego... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 czerwca 2015

"Nie wymażę niczego z mojego życia. Każda rzecz, nawet najmniejsza rzecz doprowadziła mnie do tego, kim jestem teraz. Rzeczy piękne nauczyły mnie kochać życie. Rzeczy złe nauczyły mnie jak żyć." Bob Marley

 Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 25 czerwca 2015

"Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic."

Żyć jak sobie wymarzyłem  nie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 21 czerwca 2015

Żyć jak sobie wymarzyłem, nie martwić się o nic, cieszyć się że żyłem mieć tą świadomość że byłem szczęśliwy, a tu normalność mnie dopadła, dodaj mi siły Nie mogę mieć czegoś na niby Wspomnienia, zdjęcia bardziej bolą niż czyny Złe duchy są ze mną , dobre mnie opuściły zły czas? złe miejsce?

Zastanów się ile ludzi własnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 czerwca 2015

Zastanów się ile ludzi własnie traci życie, a Ty krzyczysz, że nienawidzisz swojego.

kobieta wybaczy Ci wszystko oprócz... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 czerwca 2015

kobieta wybaczy Ci wszystko oprócz tego, że jej nie kochasz .

Zniknąłeś  Obiecałam sobie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 13 czerwca 2015

Zniknąłeś Obiecałam sobie więcej z miłości nie będę umierać Wróciłeś Moja obietnica razem ze mną poszła się jebać.

I już wiem  że trzeba nauczyć się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 maja 2015

I już wiem, że trzeba nauczyć się odchodzić. Od ludzi. Od tego, co nas niszczy, co nam nie służy. Od miejsc przykrych i niezrównoważonych. Ale należy także dawać szanse w innych miejscach. Otwierać siebie z klucza. Przed kolejnymi sercami. Czasem po to, żeby dostać po mordzie. A czasem po to, by zaznać raju na ziemi.

1. Gdy ktoś narusza Twoją godność... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 maja 2015

1. Gdy ktoś narusza Twoją godność,poniża Cię lub ma ku Tobie złe chęci, odejdź od niego zanim zrobi to kolejny raz. 2. Gdy ktoś w Ciebie nie wierzy,pokaż,że potrafisz. 3. Gdy ktoś okłamuję Cię za Twoimi plecami, nie szukaj prawdy,zniknij. 4. Gdy czujesz,że środowisko w którym przebywasz niszczy Cię, nie rozwijasz siebie,swoich zainteresowań,zmień towarzystwo. 5. Gdy myślisz,że to już koniec,zmień to i pomyśl, że to dopiero początek,DOBRY początek.

Za dobrych chłopców się wychodzi... teksty

fuck.it.im.young dodano: 24 maja 2015

Za dobrych chłopców się wychodzi, a skurwieli się kocha

 . nie znoszę do­rosłości. Ludzie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 maja 2015

`. nie znoszę do­rosłości. Ludzie się żenią, przy­jaźnie się roz­pa­dają. Już nie mogę ska­kać z ni­mi przez kałużę , bo nie wy­pada ! Już nie mogę się upi­jać i ba­wić w cho­wane­go w le­sie , bo jes­tem za sta­ra. Przy­jaciele układają so­bie życie, sa­mi. My schodzi­my na dal­szy plan. Tęsknie za ni­mi, za tą bez­troską. Bez rozmów o ka­sie, o żonach, o ślu­bach o dzieciach. Tęsknie za cza­sami kiedy każdy dzień był za­bawą. Nie znoszę do­rosłości. Wiążącą się z nią sa­mot­nością, ab­sty­nen­cją od przy­jaciół. Tak... nie znoszę do­rosłości !!..`

“  Piłaś całą noc?   zapytała.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 18 kwietnia 2015

“- Piłaś całą noc? - zapytała. - Nie! Nie bądź śmieszna. Tylko przez parę ostatnich godzin… Właściwie to która jest? - Spojrzała na zegarek, rozlewając wódkę po dachu. - Ojej.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV