głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Ja ze strachu zacznę uciekać panikować i palić mosty będę się ewakuować by się bezpiecznie schronić w swojej samotności by nie pozwolić po raz kolejny otworzyć

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Ja ze strachu zacznę uciekać panikować i palić mosty będę się ewakuować by się bezpiecznie schronić w swojej samotności by nie pozwolić po raz kolejny otworzyć swoj
Ja ze strachu zacznę uciekać... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

Ja ze strachu zacznę uciekać, panikować i palić mosty, będę się ewakuować by się bezpiecznie schronić w swojej samotności, by nie pozwolić po raz kolejny otworzyć swojego serca przed kimś. Zakładając, że przez słabość znów będę cierpieć. Nie pozwól mi, zatrzymaj mnie, pokaż że warto.

Kobiety chcą w życiu określonych... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

Kobiety chcą w życiu określonych rzeczy. Chcą zakładania rano męskich, białych koszul. Chcą rzucić wszystko, wyjechać nad morze i zbierać muszle idąc wzdłuż wybrzeża. Chcą pić Coronę na tle wbitych w ziemię starych pali i opartych o nie desek surfingowych. Uprawiać seks, po którym powiedzą, że byliście tak napaleni, że nawet nie doszliście do łóżka, zamiast grzecznie kochać się po pościeleniu łóżka i myciu zębów przez obowiązkowe pięć minut. Chcą żeby ktoś ją przerzucił przez ramię i zaniósł na najstraszniejszą atrakcję w lunaparku i krzyczał na niej razem z nią, a później kupił watę cukrową, której nie będziecie mieli siły zjeść. Chcą dostać sukienkę i pójść na kolację na miasto nie mając na sobie bielizny. Chcą stać z kimś na balkonie na szóstym piętrze, patrzeć na zapalone w wieżowcach światła i rozmawiać o przyszłości. Chcą wyjechać razem na festiwal i śpiewać podczas koncertów. Chcą kolekcjonować chwile, które nie wyblakną po latach, bo jedynym sensem życia jest jego przeżywanie.

  Jaka jest twoja główna wada?... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

- Jaka jest twoja główna wada? - Bycie skurwysynem w połowie. Nie masz pojęcia, jakie to upokarzające być podłym z dobrym sercem. Strasznie rozpierdala i zabiera energię

chciałbym z Tobą dzikie konie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 6 sierpnia 2016

chciałbym z Tobą dzikie konie kraść, do Sopotu jechać na Lady Pank, daj mi dłoń namaluje Ci bajeczny świat, świat bez żadnych chorych kłamstw, na jednej fali z księżycem pośród gwiazd, my zanurzeni nikt nie złapie nas, pod gołym niebem spać i bez biletu żyć, choćby dziś od Juraty aż po świt

“  Skoro mam tyle wad  czemu mnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

“- Skoro mam tyle wad, czemu mnie nie zostawisz?- Oboje mamy wady. Różnica polega na tym, że Ty zawsze mówisz o rozstaniu, a ja o byciu razem.”

Nie ma przypadkowych spotkań i... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

Nie ma przypadkowych spotkań i ludzie też nie stają na drodze naszego życia, ot tak. Każdy człowiek zostaje nam dany po coś, aby czymś nas ubogacić, dopełnić, coś pokazać czy uświadomić.

Droga   Proszę Cię  dbaj o niego.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 4 sierpnia 2016

Droga, Proszę Cię, dbaj o niego. Przykrywaj go kołdrą, przez sen zawsze się odkrywa. Przesalaj zupy, takie lubi. Przytulaj, gdy źle mu samemu ze sobą. Szczególnie jesienią. Śmiej się z jego żartów, zwłaszcza z tych sprośnych. Słodzi dwie łyżeczki. Chociaż mówi, że jedną. Smyraj go po plecach, gdy nie może zasnąć. Pamiętaj, boi się ciemności i samotności. Czekaj na niego. Zawsze spóźnia się kilka minut. Pieść, całuj, gryź, dotykaj. Do woli. Nie ustępuj we wszystkim, lubi upór. Patrz z nim w gwiazdy. I w chmury. Tylko nigdy nie waż się mówić mu, że go kochasz. Uwierz, nie wiesz, co to znaczy. Znam każdy pieprzyk na jego duszy i wszystkie wgniecenia na sercu.

Jesteśmy szablonowi  bo boimy się... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 lipca 2016

Jesteśmy szablonowi, bo boimy się wyjechać naszym zachowaniem poza margines – w tym zeszyciku wypełnionym zasadami, powinnościami, zakazami i nakazami. To jest takie smutne, że trzymamy się normalności, która nie odstaje od reszty, jest pewnym gruntem i wyklucza wszelkie ryzyko. I która nie daje nam nic nowego. Chyba przejmujemy się wszystkim za bardzo, co? Martwimy się o reakcje ludzi, których widzimy po raz pierwszy i być może po raz ostatni. A weź to pierdol, pierdol to, że śmiejesz się jak koń (jak ja), że masz inne zdanie niż wszyscy i że wypowiadasz je na głos. Pierdol schematy. Za 60 lat będziesz stary i brzydki, niepotrzebny nikomu – i będziesz żałował, że całe swoje życie poświęciłeś na normalność, która zamieniła Twoje szczęście w emocjonalne odleżyny.

 Kochała go jeszcze  bo miłość ta... teksty

fuck.it.im.young dodano: 29 lipca 2016

"Kochała go jeszcze, bo miłość ta szybko nie odchodzi, potrzebuje czasu, zanim się zbierze, pójdzie i ostatecznie zamknie za sobą drzwi."

Zawsze sądziłam  że stare dworce... teksty

fuck.it.im.young dodano: 29 lipca 2016

Zawsze sądziłam, że stare dworce kolejowe były nielicznymi magicznymi miejscami, jakie pozostały jeszcze na świecie. Unosiły się na nich wspomnienia dawnych pożegnań, rozstań, początków dalekich podróż, z których nie było powrotu. Jeśli kiedyś się zgubię, niech szukają mnie na dworcu, pomyślałam.

Tęsknie! Tak cholernie tęsknie!... teksty

fuck.it.im.young dodano: 28 lipca 2016

Tęsknie! Tak cholernie tęsknie! Nie.. nie tylko za Tobą! Tęsknie za tymi chwilami, tylko dla nas. Za twoim uśmiechem tęsknie, za twoim głosem, który mówił jak bardzo mnie kocha.. Tęsknie za tym tak bardzo, że cała otaczająca rzeczywistość jest gówno warta bez Ciebie!

To co złe  wszystko w tle za sobą... teksty

fuck.it.im.young dodano: 27 lipca 2016

To co złe, wszystko w tle za sobą zostawiam byle tylko z wami być tam, reszty nie pozdrawiam!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV