głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuck.it.im.young Chcę kogoś kto będzie mógł mnie złapać za rękę i nie puszczać. Kogoś kogo będę mogła przytulać i kto będzie chciał przytulać mnie. Kto nie będzie kłamać wyznają

fuck.it.im.young

fuck.it.im.young.moblo.pl
Chcę kogoś kto będzie mógł mnie złapać za rękę i nie puszczać. Kogoś kogo będę mogła przytulać i kto będzie chciał przytulać mnie. Kto nie będzie kłamać wyznając mi m
Chcę kogoś  kto będzie mógł mnie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 października 2013

Chcę kogoś, kto będzie mógł mnie złapać za rękę, i nie puszczać. Kogoś, kogo będę mogła przytulać, i kto będzie chciał przytulać mnie. Kto nie będzie kłamać wyznając mi miłość. Chcę szczęścia, prawdziwego, a nie sztucznego, wymuszonego. Gdy sama wmawiam sobie, że jest dobrze. Chcę spędzać zimowe wieczory pijąc czekoladę z bitą śmietaną, oglądając po raz setny Kevina Samego w Nowym Yorku, grzać się pod kocem, ale nie samotnie, tylko w uścisku tej osoby. Chcę zimowych spacerów przy przymrozku, albo późnych jesiennych powrotów do domu. Żeby w momencie taki jak ten ktoś siedział przy mnie. Albo gdy nie mogę spać w nocy, żeby ten ktoś był, gdy się obudzę z kolejnego koszmaru, i spojrzę na tą osobę, żebym się uśmiechnęła i spokojnie przytuliła twarz do poduszki. Żeby mogła się za kimś chować podczas oglądania horrorów, i kłaść się przy niej ze śmiechu przy oglądaniu komedii. Żebyśmy wychodzili ze znajomymi w piątki na piwo, do pubu, a później wracali zmęczeni, i rozmawiali, dopóki ktoś nie zaśnie."

 A co jeżeli  przeżyłam już... teksty

fuck.it.im.young dodano: 5 października 2013

"A co jeżeli, przeżyłam już wszystko to co najlepsze, a nawet tego nie zauważyłam?"

Daj mi czas bym zapomniał o nas.... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 października 2013

Daj mi czas bym zapomniał o nas. Daj mi chwilę ciszy, daj mi spokój, pokaż Boga. Daj mi dzień bez pamięci bym uwierzył w miłość, byś nie musiał tych zwierzęcych instynktów zabrać siłą.

Boję się zbliżyć  a nienawidzę... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 października 2013

Boję się zbliżyć, a nienawidzę być sam. Tęsknię za tym stanem, gdy nie czułem nic. Im wyżej się wespnę, tym niżej upadnę. Nie mogę utopić swoich demonów, one wiedzą jak pływać.

Szedłem w tango  a tańczyłem dobrze teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 października 2013

Szedłem w tango, a tańczyłem dobrze

Po co mi to było? Najpierw miłość... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 października 2013

Po co mi to było? Najpierw miłość później łzy? Nienawidzę tego dnia, bo tym dniem jesteś Ty

Pamiętaj by cierpieć z wdziękiem... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 października 2013

Pamiętaj by cierpieć z wdziękiem damy wielkiej/

  zbierasz opakowania po jogurtach ?... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 października 2013

- zbierasz opakowania po jogurtach ? - nie . - no widzisz jak dużo nas łączy

 Każdego dnia zastanawiam się  czy... teksty

fuck.it.im.young dodano: 1 października 2013

"Każdego dnia zastanawiam się, czy Ty jeszcze o mnie pamiętasz? Czy wspominasz tak samo, jak ja te chwile, w których byliśmy tak cholernie szczęśliwi? Czy czasami żałujesz, że to wszystko tak marnie się skończyło? Czy zdarzają się dni, w których jednak za mną tęsknisz? Czy myślisz o mnie wieczorem, zanim zaśniesz? Czy masz czasem tak, że chciałbyś do mnie zadzwonić, ale nie masz pojęcia co powiedzieć? Czy jeszcze w jakimś stopniu się dla Ciebie liczę? Czy czasem, w chwili słabości, chciałbyś wrócić, ale boisz się mojej reakcji? Powiedz mi, czy nie radzisz sobie, tak samo jak ja?"

Siedząc obok niej czułam taką... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 września 2013

Siedząc obok niej czułam taką silną więź. Dziękowałam Bogu za te wszystkie nasze odpały, łzy, rozmowy, a nawet za kłótnie. Bo je przetrwałyśmy. Rozumiemy się jak siostry. I niech tak zostanie.

Po raz kolejny się na tobie... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 września 2013

Po raz kolejny się na tobie zawiodłam, ale pomimo tego nadal nie potrafię z ciebie zrezygnować. Nadal mam nadzieje, że przemyślisz wszystko i spróbujesz, spróbujesz ze mną. Przyjedziesz niespodziewanie do mnie i powiesz mi jak wiele dla ciebie znaczę.

To uczucie  kiedy brakuje Ci kogoś... teksty

fuck.it.im.young dodano: 30 września 2013

To uczucie, kiedy brakuje Ci kogoś, z kim nawet nie wiesz jak by było, kogoś, kogo nigdy nie miałeś

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV