głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
znowu jutro muszę wstać i udawać... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

znowu jutro muszę wstać i udawać że wszystko jest dobrze, że zapomniałam o tym co było kiedyś. to udawanie tak cholernie boli .

siedząc w nocy na parapecie... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za mną, za moimi żartami, dziwnymi pomysłami . czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem ‘ brakuje mi jej ‘ ..

jestem zazdrosna o każdą... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

jestem zazdrosna o każdą dziewczynę, którą kiedykolwiek przytuliłeś bo przez jeden moment miała w ramionach cały mój świat

a za dnia .. za dnia ubiera maskę... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

a za dnia .. za dnia ubiera maskę przystrojoną w uśmiech, beztroskę i pełnię szczęścia . fajna dziewczyna, pełna energii, myślą o niej inni . wieczorem zdejmuje ją, a na twarzy pojawia się smutek i pełnia samotności . ale tego nie widzi już nikt.. tylko ona sama .

Porcelanowy uśmiech  Na... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

Porcelanowy uśmiech Na porcelanowej twarzy Tak nie wiele potrafi wyrazić. Porcelanowa lalka z pełnymi radości porcelanowymi oczami Z pięknego materiału sukienka z falbankami Blond włosy ze sztucznego tworzywa sprawiają, że lalka wygląda jak żywa Nikt nie wiem jednak co czuje porcelanowe serce, zamknięte jak w szklanej butelce Stworzona by cieszyć dzieci By przywracać radość, kiedy gdzieś uleci I tylko wieczorem kiedy wszyscy zasną Przykrywa się smutku płachtą Nie wolno jej myśleć o sobie Ma służyć przecież ku ozdobie Nikt nie będzie chciał zapłakanej lalki Więc lepiej dla nie byłoby polubić falbanki Lepiej udawać, że nic się nie czuje I myśleć sobie - Niech mój porcelanowy uśmiech Innych raduje

Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

Darząc uśmiechem uszczęśliwiasz serce. Uśmiech bogaci obdarzonego nie zubożając dającego.

Bo życie smakuje jak malinowa mamba teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

Bo życie smakuje jak malinowa mamba

Uwielbiam Cię za to że jesteś... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

Uwielbiam Cię za to, że jesteś, że im dłużej Cię znam, tym bardziej przybywa mi powodów do uwielbiana Cię jeszcze mocniej, za to, że każdy poranek zaczynam myśląc o Tobie. Uwielbiam Cię za to, że nie jesteś typowy, zwyczajny, że jesteś sobą. Jesteś wszystkim czego potrzebuje, że nie zmieniasz się z biegiem czasu, nie ma nikogo takiego jak Ty. Dla mnie, jesteś jedynym w swoim rodzaju, doskonale doskonałym, niesamowitym, jesteś Mój. Uwielbiam Cię za to, że ciągle chcesz mnie poznawać, pomimo moich błędów i wad nie rezygnujesz. Uwielbiam Cię za wszystko i za nic, z każdym dniem będę Cię uwielbiała co raz bardziej. Uwielbiam Cię za to, że nie chce przy Tobie niczego udawać, za to, że myślę o Tobie o wiele więcej, niż powinnam. Za to, że nie da się o Tobie zapomnieć.

dążyła do perfekcji . liczyła na... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

dążyła do perfekcji . liczyła na to że któregoś dnia on powie do swoich kolegów ' ona jest idealna ! ' ♥

 Nie patrz tak na mnie.!  Nie... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

- Nie patrz tak na mnie.! - Nie lubisz mojego spojrzenia.? - Właśnie chodzi o to, że ja je uwielbiam.!

 Daj rękę   Po co ?   Zobaczę... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

- Daj rękę - Po co ? - Zobaczę czy pasuje do mojej - A jeśli pasuje, to co wtedy ? - Wtedy mogę Cię trzymać za rękę do końca świata.

Kochaj mnie!  Co?  Tak żebyś nie... teksty

frycia329 dodano: 17 luty 2015

Kochaj mnie! - Co? - Tak, żebyś nie spał w nocy, zastanawiając się czy ja aby na pewno śpię sama. Żebyś skręcał się z zazdrości, widząc mój uśmiech skierowany do innego chłopaka. Żebyś czuł ... nie, nie radość. Radość, to za mało powiedziane. Niewysłowioną ekstazę widząc moje oczy patrzące w Twoją stronę. No, kochaj tak!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV