głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fredkamf Nic nie mów widać na co tylko czekasz. Niestety źle trafiłeś kotku. Ten czas kiedy na coś czekasz bez pewności ale z nadzieją że to nastąpi jest nie do zniesien

fredkamf

fredkamf.moblo.pl
Nic nie mów widać na co tylko czekasz. Niestety źle trafiłeś kotku.
Nic nie mów  widać na co tylko... teksty

fredkamf dodano: 25 września 2010

Nic nie mów, widać na co tylko czekasz. Niestety źle trafiłeś kotku.

Ten czas kiedy na coś czekasz  bez... teksty

fredkamf dodano: 25 września 2010

Ten czas kiedy na coś czekasz, bez pewności, ale z nadzieją, że to nastąpi, jest nie do zniesienia i boli..

C.D.2   A potem rozstali się i żyli... teksty

fredkamf dodano: 19 września 2010

C.D.2 "A potem rozstali się i żyli długo i osobno, zachowując o sobie dobre wspomnienia. Wysyłali sobie życzenia na urodziny. Szczere i co roku." Tak na końcu dobrej bajki. Są i złe, ale o nich lepiej zapomnieć. I myślisz: przyjmę wszystko, co się zdarzy. Wszystko jest lepsze niż ten niepokój, niech się wreszcie skończy, dobrze czy źle. Niech się dzieje, co chce. Z tej iluzji wypływa życie. I boli .. NIEPOKÓJ - "Historie miłosne"

C.D. Cień rośnie cicho za plecami.... teksty

fredkamf dodano: 19 września 2010

C.D. Cień rośnie cicho za plecami. Podstępnie zaraża wszystkie książki. Wślizguje się między wersy. Zaczyna wyglądać ze stronic każdej czytanej powieści. Rozpoznajesz go: to on, to ten dojmujący brak, twój nieodstępny towarzysz. Kiedy jakaś ona wyjeżdża z miasta. Kiedy on ją opuszcza. Kiedy zapomina. Przybiera krztałty wszystkich nieszczęśliwych historii miłosnych. I kiedy wszystkie po kolei zdrady, śmierci i rozstania zaczynają cię prześladować -pojawia się na horyzoncie ta osoba. Bliska i cudowna. I od razu odpowiada na twoje najważniejsze pytanie, nawet jeśli było całkiem nieme, bo brak odwagi, by je zadać. "Tak i ja!" I uśmiecha się. Treść domyślna: tęsknię, pragnę, kocham. To jest szansa. Żeby zmienić historię choroby w zwykłą historię miłosną. Chroniczną, mniej dojmującą. Z jakimś końcem, być może nawet szczęśliwym, choć nie wiadomo, co to znaczy.

Nieprawda  że to zaczyna się od... teksty

fredkamf dodano: 19 września 2010

Nieprawda, że to zaczyna się od spotkania i spojrzenia w oczy. To się wykluwa w samotności. Niewidocznie. Niepotrzebne są pocałunki. To zaczyna się od snu, w którym ledwie majaczy ta postać. Najpierw -przebudzenie. Zdziwienie. Więc to tak? Sen? Dlaczego? Kto zawinił? Jaki popełnił błąd? Skoro nie wiadomo, kto i jak to spowodował, jakże z tym walczyć? Potem cień zaczyna pojawiać się na jawie. Lekkie drżenie przeradza się w niepokój. Może się jeszcze rozpłynie? Może dałoby się jeszcze uciec? Ale dokąd uciec przed cieniem? Przed własną obsesją. Może w ciemność. Trzeba by w ogóle wyrzec się światła. Kiedy już się rozprzestrzeni, zjada po kolei wszelkie codzienne myśli. Zaczyna od najwyższych pięter. Potem przechodzi w dół. Zadomawia się między sprzętami. Infekuje nawet buty. "Włożę dzisiaj te ładniejsze". Dlaczego? Dlatego. Albo: "Te, co wtedy". Kiedy? Nieważne. Odpowiedź jeszcze niemożliwa. Trzeba by się przyznać przed sobą do zbyt wielu rzeczy. A wstyd.

Dzisiejsze pokolenie ma mocne głowy... teksty

fredkamf dodano: 19 września 2010

Dzisiejsze pokolenie ma mocne głowy i zimne serca.

Jaki dzień w moim życiu był... teksty

fredkamf dodano: 19 września 2010

Jaki dzień w moim życiu był najpiękniejszy? To nie był dzień, to była noc.

Milczenie boli  ale można się... teksty

fredkamf dodano: 19 września 2010

Milczenie boli, ale można się przyzwyczaić. :D

Żeby naprawdę cierpieć  trzeba... teksty

fredkamf dodano: 19 września 2010

Żeby naprawdę cierpieć, trzeba być wiernym.

Nie zdołamy nigdy dostatecznie... teksty

fredkamf dodano: 19 września 2010

Nie zdołamy nigdy dostatecznie zrozumieć, jak wielkim dobrem jest umiejętność zwykłego uśmiechu.

Istnieje bardzo perfidny sposób... teksty

fredkamf dodano: 19 września 2010

Istnieje bardzo perfidny sposób kłamania poprzez milczenie . / mayaisha

O najważniejszych sprawach... teksty

fredkamf dodano: 18 września 2010

O najważniejszych sprawach najtrudniej opowiedzieć. Są to sprawy, których się wstydzisz, ponieważ słowa pomniejszają je – słowa powodują, iż rzeczy, które wydawały się nieskończenie wielkie, kiedy były w twojej głowie, po wypowiedzeniu kurczą się i stają zupełnie zwyczajne. jednak nie tylko o to chodzi, prawda? Najważniejsze sprawy leżą zbyt blisko najskrytszego miejsca twej duszy, jak drogowskazy do skarbu, który wrogowie chcieliby ci skraść.Zdobywasz się na odwagę i wyjawiasz je, a ludzie dziwnie na ciebie patrzą, w ogóle nie rozumiejąc co powiedziałeś, albo dlaczego uważałeś to za tak ważne,że prawie płakałeś mówiąc. Myślę, że to jest najgorsze. Kiedy tajemnica pozostaje niewyjawiona nie z braku słuchacza, lecz z braku zrozumienia. / kimbuldag

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV