głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
for_youu widzisz ją? jest ładna ma wielkie szczęśliwe oczy ciągle się śmieje. niby ona ma depresję? niby ona jest chora? to nie na zewnątrz ale w środku toczy się jej wa

for_youu

for_youu.moblo.pl
widzisz ją? jest ładna ma wielkie szczęśliwe oczy ciągle się śmieje. niby ona ma depresję? niby ona jest chora? to nie na zewnątrz ale w środku toczy się jej walka.
widzisz ją? jest ładna  ma wielkie... teksty

for_youu dodano: 4 lipca 2013

widzisz ją? jest ładna, ma wielkie szczęśliwe oczy, ciągle się śmieje. niby ona ma depresję? niby ona jest chora? to nie na zewnątrz, ale w środku toczy się jej walka. walczy sama ze sobą w samotności, w ciemności, gdy nikt nie widzi. nie możesz jej pomóc, choćbyś bardzo chciał. ona nie chce pomocy, ona chce po prostu żyć jak reszta. czasami, w najgorszych momentach, chciałaby umrzeć, pójść do psychiatryka, albo brać psychotropy, które zabiłyby jej uczucia i te wstrętne myśli. czasami chciałaby poczuć się kochana, mieć przy sobie osobę, która wiedziałaby o niej wszystko i nadal by ją kochała. czasami chciałaby znać swój cel w życiu, chciałaby wiedzieć, po co istnieje. czasami chciałaby pokochać życie.

http:  besty.pl 2427386 teksty

for_youu dodano: 20 czerwca 2013

Prawdą jest fakt  że gdy On był... teksty

for_youu dodano: 11 czerwca 2013

Prawdą jest fakt, że gdy On był obok, było mi łatwiej. Niestety te czasy minęły. Rozdzieliliśmy się na jednym z wielu życiowych skrzyżowań. Ja skręciłam w prawo, natomiast on pojechał prosto. Przez co dalej kontynuował swoje życie i walkę o najskrytsze marzenia. Ja utknęłam na tym samym poziomie. Nie zrobiłam ani jednego kroku w przód. Nie zmieniłam nic. A nie, przepraszam. Zmieniłam się ja sama, chociaż nie chciałam takiej zmiany. Nie chciałam by narodziła się we mnie taka chamska egoistka. A może egoistka to złe określenie? Przecież, gdy tylko ktoś mnie o coś poprosi, pomogę. Może bardziej pasuje chamska, pyskata nastolatka? Powiedzmy, że tak. Skoro ja nie chciałam tej zmiany. Nie chciałam by moje życie przewróciło się o 360 stopni to, co się stało? Najłatwiejsze pytanie, ale odpowiedzi tak trudno udzielić. Przełykam ślinę. Ściszam ton. 'Wiesz, co się stało? Pękło mi serce.'

 Czas goi rany  kto tak powiedział?... teksty

for_youu dodano: 7 czerwca 2013

"Czas goi rany, kto tak powiedział? Na tym pieprzonym betonie wciąż leżą wspomnienia..."

Gdy za­kochu­jesz się po raz... teksty

for_youu dodano: 4 czerwca 2013

Gdy za­kochu­jesz się po raz pier­wszy, to jest to niesa­mowi­te uczu­cie. Za dru­gim ra­zem masz złama­ne ser­ce oraz od­czu­wasz jak to jest być zra­nionym. Jes­teś os­trożniej­szy, rozsądniej­szy w ma­nifes­to­waniu uczuć. Szko­puł po­lega na tym, że człowie­czeństwo jest upośledzo­ne i mi­mo całego bólu za­kochu­jesz się jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz... Żenisz się, poz­wa­lasz so­bie jeszcze raz czuć to gówno, ale prze­cież już przez to przeszliśmy! To naj­dziw­niej­sza rzecz. Miłość nie różni się zbyt­nio od jedze­nia cze­kola­dy. Wiesz, że Ci szkodzi, lecz mi­mo to uwiel­biasz jej smak.

Nie da się od tak  po prostu... teksty

for_youu dodano: 4 czerwca 2013

Nie da się od tak, po prostu zapomnieć o osobie o której do tej pory myślało się każdego dnia.

a jeśli byś mnie kochał naprawdę... teksty

for_youu dodano: 2 czerwca 2013

a jeśli byś mnie kochał naprawdę nigdy byś nie chciał odejść .

Chciałabym cofnąć się do czasów... teksty

for_youu dodano: 2 czerwca 2013

Chciałabym cofnąć się do czasów, gdzie ja i Ty, czasów gdy nie było mnie, bo byliśmy My, czasów kiedy wiedziałam co to szczęście, dzisiaj tylko wspomnienia i nic więcej.

 Nie brakuje Ci rozmów ze mną ? Nie... teksty

for_youu dodano: 2 czerwca 2013

-Nie brakuje Ci rozmów ze mną ? Nie brakuje Ci wkurzania mnie ? Nie brakuje Ci mojego uśmiechu ? Nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty, która wydarzyła się w Twoim życiu ? Nie brakuje Ci moich smsów na dobranoc ? Nie brakuje Ci mnie ?

 Tyle chciałabym Ci powiedzieć  ale... teksty

for_youu dodano: 2 czerwca 2013

"Tyle chciałabym Ci powiedzieć, ale nie bardzo wiem, od czego zacząć. Może od tego, że Cię kocham? Albo, że dni, które spędziłam z Tobą, były najszczęśliwszymi dniami w moim życiu? Lub że w tym krótkim czasie, od kiedy Cię poznałam, doszłam do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem?"

Próbujesz sobie przypomnieć  kiedy... teksty

for_youu dodano: 26 maja 2013

Próbujesz sobie przypomnieć, kiedy to wszystko się zaczęło. A zaczęło się wcześniej niż Tobie się wydaje.. o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się trzy metry nad niebem.

trudno czekać na coś co wiesz  że... teksty

for_youu dodano: 26 maja 2013

trudno czekać na coś co wiesz, że może nigdy nie nastąpić. Ale jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 14 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV