głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
flou003 W pewnym momencie tej miłości stwierdziłam ze lepiej być z kimś mieć tą drugą osobę. Nie ważne jak jest źle jak ta osoba nas traktuje ważne ze ktoś jest. Blokow

flou003

flou003.moblo.pl
W pewnym momencie tej miłości stwierdziłam ze lepiej być z kimś mieć tą drugą osobę. Nie ważne jak jest źle jak ta osoba nas traktuje ważne ze ktoś jest. Blokował mni
W pewnym momencie tej miłości... teksty

flou003 dodano: 13 września 2016

W pewnym momencie tej miłości stwierdziłam ze lepiej być z kimś mieć tą drugą osobę. Nie ważne jak jest źle jak ta osoba nas traktuje ważne ze ktoś jest. Blokował mnie strach przed samotnością. I to że bardzo kochałam i chciałam w nas wierzyć. Jednak ta wiara z każdą zmarnowana szansa z nowym wspólnym początkiem który kończył się tak samo ulatywala. To nie jest tak że się poddalam. Walczę ale o siebie. Ważne ze już teraz wiem że lepiej być samemu niż w toksycznym związku. Niszczyles we mnie wszystko co dobre. Ale staje na nogi a samotność tak nie przeraża. Przecież jedno rozstanie nie przekreśla mojej wspaniałej przyszłości.

Wydawało mi się że nie będę... teksty

flou003 dodano: 13 września 2016

Wydawało mi się że nie będę potrafić bez ciebie oddychać. Mija dzień i drugi i jakoś oddycham. Jest ciężko mieszkanie jest puste a samotne posiłki wcale nie ciesza. Łóżko jakieś większe ale goje się. Odpoczywam od bólu moja dusza się regeneruje więc ten pusty dom jest tylko stanem przejściowym. Jest tylko przystankiem podczas mojego leczenia.

I po roku czasu uswiadamiasz sobie ze... teksty

flou003 dodano: 13 września 2016

I po roku czasu uswiadamiasz sobie ze osoba która miała dzielić z tobą życie nigdy cię nie szanowala. Ze jakas odrobina szczęścia, 5 dni dobra na 50 dni zła zaslepila cię. Nie byłaś w stanie myśleć jasno i klarownie. Bo przecież zawsze tonący chwyta się brzytwy. Dopiero gdy ta przydwa porani cię tak bardzo ze nie będziesz umiala funkcjonować oczy ci się szeroko otworzą. I będziesz musiała się nauczyć żyć sama bez tej brzydwy która nas ranila.

Nie kochales  nie kochales  nie... teksty

flou003 dodano: 29 luty 2016

Nie kochales, nie kochales, nie kochales.

Szybko przyszło. Szybko poszło. teksty

flou003 dodano: 7 grudnia 2015

Szybko przyszło. Szybko poszło.

. Jesteś niczym pies ogrodnika. Sam... teksty

flou003 dodano: 5 listopada 2015

. Jesteś niczym pies ogrodnika. Sam ze mną nie będziesz, ale jeśli tylko zaczne budować sobie życie na nowo z kimś lepszym, pojawiasz się niespodziewanie i niszczysz wszystko. Następnie odchodzisz zostawiając mnie poranioną w zgliszczach niespełnionej miłości.

To może być coś więcej  cos czego... teksty

flou003 dodano: 27 października 2015

To może być coś więcej, cos czego szukałam

jesteś dla mnie jak zbawienie.... teksty

flou003 dodano: 27 października 2015

jesteś dla mnie jak zbawienie. Otworzyłeś mi oczy na nowy zdrowy świat. Moja lawina miłości.

you are my everything. teksty

flou003 dodano: 23 października 2015

you are my everything.

daje ci wszystko co najlepsze. teksty

flou003 dodano: 15 października 2015

daje ci wszystko co najlepsze.

nie ograniczaj mnie  to jest... teksty

flou003 dodano: 13 października 2015

nie ograniczaj mnie, to jest najgorsze co możesz zrobić dla nas. Zabierać mi wolnośc wyboru. Nie dajmy się zwariować miłośc to nie klatka.

Pragnę  abyś tonął we mnie. Tak... teksty

flou003 dodano: 12 października 2015

Pragnę, abyś tonął we mnie. Tak abyś kompletnie stracił głowę co do mojej osoby. Kochał mnie wiarygodnie mocno jak nigdy nikogo. Łapczywie mną oddychał.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 21 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV