głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
flanelcia23 Nie obchodziło ją co inni o niej myślą. Nauczyła się żyć po swojemu. W końcu doceniła życie. Odeszła z wariatem bo go pokochała. Sama też była szalona. Weronika

flanelcia23

flanelcia23.moblo.pl
Nie obchodziło ją co inni o niej myślą. Nauczyła się żyć po swojemu. W końcu doceniła życie. Odeszła z wariatem bo go pokochała. Sama też była szalona. Weronika posta
Nie obchodziło ją  co inni o niej... teksty

flanelcia23 dodano: 22 marca 2014

Nie obchodziło ją, co inni o niej myślą. Nauczyła się żyć po swojemu. W końcu doceniła życie. Odeszła z wariatem, bo go pokochała. Sama też była szalona. / Weronika postanawia umrzeć.

jesteś bardzo wiele warta. gdyby nie... teksty

flanelcia23 dodano: 22 marca 2014

jesteś bardzo wiele warta. gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać -potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza. / Jonasz Kofta.

'..Zbijam pionę ze strachem  czas... teksty

flanelcia23 dodano: 20 marca 2014

'..Zbijam pionę ze strachem, czas lepsze życie zacząć on daje odwagę by cały ten burdel ogarnąć.'

 Ideałami będziemy później  teraz... teksty

flanelcia23 dodano: 20 marca 2014

"Ideałami będziemy później, teraz po prostu bądźmy prawdziwi."

Recepta na cały rok Bierzemy 12... teksty

flanelcia23 dodano: 18 marca 2014

Recepta na cały rok Bierzemy 12 miesiecy, oczyszczamy je dokładnie z goryczy, chciwości, małostkowości i lęku, po czym rozkrajamy każdy miesiąc na 30 lub 31 części tak, aby zapasu wystarczyło dokładnie na cały rok. Każdy dzień przyrzadząmy osobno z jednego kawałka pracy i dwóch kawałków pogody i humoru. Do tego dodajemy trzy duże łyżki nagromadzonego optymizmu, łyżeczkę tolerancji, ziarenko ironii i odrobinę taktu. Następnie całą masę polewamy dokładnie dużą ilością miłości. Gotową potrawę przyozdabiamy bukietem uprzejmości i podajemy codziennie z radością i filizanką dobrej, orzeźwiającej herbatki.

Uwierz mi  kobieta kocha ponad... teksty

flanelcia23 dodano: 17 marca 2014

Uwierz mi, kobieta kocha ponad wszystko. Mówiąc ‘wszystko’ mam na myśli każdą jego wadę, każdy jego błąd. Kochają kobiety alkoholików, pracoholików, narkomanów. Mężczyzna może równać ich z ziemią, ale one nadal kochają, próbując sobie wytłumaczyć każde jego zachowanie. W nocy cicho łkają do poduszki nadal wierząc, że mogą coś zmienić. Nie myślą, że mogłyby odejść, ta miłość jest silniejsza niż ból, cierpienie i strach. Silniejsza niż cokolwiek innego.//slodkaastrawberry

Może i zranił mnie milion razy... teksty

flanelcia23 dodano: 16 marca 2014

Może i zranił mnie milion razy, mogę mieć sto powodów, by Go nienawidzić, ale ja mam ten jeden powód dla którego nadal Go kocham.

Zapamiętaj  że zawsze będziemy pod... teksty

flanelcia23 dodano: 15 marca 2014

Zapamiętaj, że zawsze będziemy pod jednym niebem. /59s

Poczułam się ważna i to mnie... teksty

flanelcia23 dodano: 26 stycznia 2014

Poczułam się ważna i to mnie zgubiło.

Dlaczego chce wrócić? Bo dałam mu... teksty

flanelcia23 dodano: 28 grudnia 2013

Dlaczego chce wrócić? Bo dałam mu najlepsze wspomnienia pod słońcem. Dałam mu tony uśmiechu na Jego aroganckiej twarzy i miliardy pięknych chwil, wartych zapamiętania. dałam mu ogrom szczęścia, za którym teraz tęskni, a przecież postawiłam mu warunek: odejdziesz choć raz - dla mnie nie istniejesz.

'Nigdy nie wierzyłam  że dotknę... teksty

flanelcia23 dodano: 28 grudnia 2013

'Nigdy nie wierzyłam, że dotknę tej granicy, że dzisiaj mogę kochać, a jutro nienawidzić, po jutrze nie tęsknic za tydzień się wyprzeć wymazać z pamięci, że to po prostu zniknie. Od tak jakby nigdy nic nie znaczyło wczoraj dałabym się zabić za tą miłość, dziś mogłabym Cię zabić, ale komu to potrzebne nie mam w sobie nic nic nic nic kompletnie. Mijamy się codziennie jak zwykła para obcych, nieznajomi których łączy tyle historii. Wzrok masz chłodny, a ja blade policzki i nic nie zmieni w moim życiu, to że mi się przyśnisz nic nie zmieni, to że się znów odezwiesz nie ma we mnie nic nic nic nic kompletnie. Jedyne co mnie dziwi, to że nie mam już tych potrzeb i nie wiem czy to było tak trudne czy tak proste..'/Wdowa.

'nagle powiedziałam  nie . to był... teksty

flanelcia23 dodano: 27 grudnia 2013

'nagle powiedziałam "nie". to był przebłysk, krótka chwila. nie wiedziałam, kiedy znalazłam się na podłodze. twarzą do kafelek.'/..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV