głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fisielkaaa Nie wiem czy potrafiłabym patrzeć Ci prosto w oczy. nie wiem czy miałabym odwagę powiedzieć Ci wprost co czuję. nawet nie wiem czy umiałabym podejść i tak po pr

fisielkaaa

fisielkaaa.moblo.pl
Nie wiem czy potrafiłabym patrzeć Ci prosto w oczy. nie wiem czy miałabym odwagę powiedzieć Ci wprost co czuję. nawet nie wiem czy umiałabym podejść i tak po prostu C
Nie wiem czy potrafiłabym patrzeć... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Nie wiem czy potrafiłabym patrzeć Ci prosto w oczy. nie wiem, czy miałabym odwagę, powiedzieć Ci wprost co czuję. nawet nie wiem, czy umiałabym podejść i tak po prostu Cię przytulić. nie wiem, czy odważyłabym się musnąć Cię w usta i złapać za rękę. każdego dnia układam setki scenariuszy, które i tak nigdy nie dojdą do skutku, bo chyba nie zdałabym się na odwagę, by wpleść je w życie. chociaż jest mi ciężko to zostawmy to, może to minie, może potem wspomnimy to jako cudowną przeszłość. może wcale nie jesteśmy sobie pisani, może to wszystko nie ma sensu. zostawmy to, czas nam pokaże, czy kiedyś będziemy ze sobą, czy całkiem osobno, po dwóch stronach świata.

Tak wiele chciałabym Ci powiedzieć... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Tak wiele chciałabym Ci powiedzieć, strach przed odpowiedzią knebluje mi usta. w głowie piętnują mi się myśli i brakuje słów wiesz? tak wiele pytań pragnę Ci zadać, lecz obawiam się, że sprawisz mi ból odpowiedzią. chciałabym wymieniać z Tobą słowa, nie tylko puste spojrzenia, kiedy mijasz mnie na ulicy. pragnę czuć Twój dotyk, Twoją obecność. w Twoich oczach chcę ujrzeć siebie. tęsknota mnie zabija. zabija wszystko w środku, kiedy staram się zobaczyć nas, razem..

Ty gdzieś pomiędzy oddechami na... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Ty gdzieś pomiędzy oddechami na mnie czekasz. / miuosh.

Nie mieliśmy najlepszego pożegnania... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Nie mieliśmy najlepszego pożegnania, ale przecież z Twojego serca nie odejdę nigdy.

Każdy w swoim życiu posiadał... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Każdy w swoim życiu posiadał osobę, z którym łączyła go tak silna i ogromna więź. Każdy był z kimś, komu oddał całe swoje serce i ciało.

Tak  zdecydowanie kocham Go... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Tak, zdecydowanie kocham Go najbardziej ze wszystkich ludzi. Mało ważne.

najpierw my otwieramy wódkę  potem... teksty

fisielkaaa dodano: 4 października 2013

najpierw my otwieramy wódkę, potem wódka otwiera nas!

Kolejny dzień z piwem w jednym ręku... teksty

fisielkaaa dodano: 4 października 2013

Kolejny dzień z piwem w jednym ręku, a w drugim papieros. Zaciągam się głęboko, popijając piwem. W koło pewłno myśli, obaw, strachu. Ciągle to samo, strach przed życiem, przed ludźmi, nie pozwala mi normalnie żyć. Nie czuje tej swobody, czuję lęk i przerażenie. Boje się nadchodzącego jutra, boje się jak skończy się dziś, boje się co stanie się za kolejne kilka dni. Tak bardzo boje się ludzi, tak bardzo ranią. Krzywdzą, i odchodzą, zostawiając nas z utratą tchu. Tak bardzo boje się żyć, tak bardzo boje się umrzeć. Tak, boje się tego co mnie czeka. Nie wiem czego chce, nie rozumiem siebie. Bo przecież jeśli chce się żyć, to czuje się tą satysfakcję, a skoro u mnie jej brak, to czy ja chcę umrzeć?

 ... facet  ...  powinien potrafić... teksty

fisielkaaa dodano: 4 października 2013

"... facet [...] powinien potrafić zaopiekować się swoją kobietą i sprawić, by ona - niezależnie od okoliczności, od tego czy pada deszcz, czy są zapłacone rachunki, czy ostatnio przytyła - czuła się piękna, dowartościowana, zaopiekowana. Kobieta musi się czuć piękna, powinna się taką widzieć w oczach swojego mężczyzny." -Jan Mela

Kolory tęczy znów chwycę bez trudu... teksty

fisielkaaa dodano: 21 września 2013

Kolory tęczy znów chwycę bez trudu, bo życie to największy ze wszystkich cudów.

A te grube melanże wcale nie... teksty

fisielkaaa dodano: 21 września 2013

A te grube melanże wcale nie pomagają mi o Tobie zapomnieć. (:

Gdybyś zadzwonił do mnie i... teksty

fisielkaaa dodano: 21 września 2013

Gdybyś zadzwonił do mnie i powiedział, że potrzebujesz mnie tu i teraz, bez chwili wahania bym do Ciebie przybiegła. A gdybym to ja była na twoim miejscu i to ja Cię potrzebowała.? Co byś wtedy zrobił..?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV