głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fisielkaaa Pycha egoizm zachłanność i niewdzięczność. Oto owoce danego mechanizmu. Łzy przez uśmiech cierpienie i radość. Tu już nie cierpi ciało tu już cierpi dusza. To ż

fisielkaaa

fisielkaaa.moblo.pl
Pycha egoizm zachłanność i niewdzięczność. Oto owoce danego mechanizmu. Łzy przez uśmiech cierpienie i radość. Tu już nie cierpi ciało tu już cierpi dusza.
Pycha  egoizm  zachłanność i... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Pycha, egoizm, zachłanność i niewdzięczność. Oto owoce danego mechanizmu. Łzy przez uśmiech, cierpienie i radość. Tu już nie cierpi ciało, tu już cierpi dusza.

To  że się do Ciebie uśmiecham... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię. Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.

Chcę mu powiedzieć  że dla mnie... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Chcę mu powiedzieć, że dla mnie jest najlepszy, zrzucić wszystko z blatu stołu i się pieprzyć.

Złamane serce to najgorsza bzdura... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Złamane serce to najgorsza bzdura świata. Takiego stanu nie ma. Tęsknota, brak chęci życia i energii, niechęć do słońca, owszem, ale nie złamane serce.

Chodź tutaj. Czego Ty się boisz.... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Chodź tutaj. Czego Ty się boisz. Przecież gdy jesteś przy mnie ja jestem szczęśliwa.

jeśli wspólne lata to drzwi... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

jeśli wspólne lata to drzwi, powiedzmy, że zbieram klucze.

http:  www.youtube.com... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

! zabierz mnie nad morze. spacerujmy... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

! zabierz mnie nad morze. spacerujmy po plaży przy zachodzącym słońcu. całuj mnie wtedy bez opamiętania. przytulaj, przecież wieczory są bardzo zimne. gładź moje włosy i całuj w czoło bym czuła się bezpieczna. rozmawiajmy o przyszłości, przecież będzie piękna. słuchajmy szumu fal stojąc wtuleni w siebie na pobliskim molo. biegaj za mną, gdy uciekam i unoś do góry, gdy zdołasz mnie złapać. kochaj mnie tak ogromnie mocno. całuj do utraty tchu, bym czuła, że Ci zależy. upewniaj mnie o uczuciach, którymi mnie darzysz i wracajmy do tego miejsca co rok. miejmy swoje własne miejsce, gdzieś gdzie panuje spokój. bądźmy ze sobą pomimo wszystkiego, przecież wiesz, że cholernie mi zależy.

pragnę Cię każdego dnia coraz... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

pragnę Cię każdego dnia coraz bardziej, bez opamiętania.

chciałabym tylko byś przy mnie był... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

chciałabym tylko byś przy mnie był, żebyś przytulał i całował namiętnie, do utraty tchu. chciałam być twoim natchnieniem, chciałam powoli z dnia na dzień stawać się całym twoim światem. chciałam łapać wszystkie cudowne chwile by zapisać je w mojej pamięci. chciałam być szczęśliwa i wiesz, chyba mnie to przerosło.

Nie wiem czy potrafiłabym patrzeć... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Nie wiem czy potrafiłabym patrzeć Ci prosto w oczy. nie wiem, czy miałabym odwagę, powiedzieć Ci wprost co czuję. nawet nie wiem, czy umiałabym podejść i tak po prostu Cię przytulić. nie wiem, czy odważyłabym się musnąć Cię w usta i złapać za rękę. każdego dnia układam setki scenariuszy, które i tak nigdy nie dojdą do skutku, bo chyba nie zdałabym się na odwagę, by wpleść je w życie. chociaż jest mi ciężko to zostawmy to, może to minie, może potem wspomnimy to jako cudowną przeszłość. może wcale nie jesteśmy sobie pisani, może to wszystko nie ma sensu. zostawmy to, czas nam pokaże, czy kiedyś będziemy ze sobą, czy całkiem osobno, po dwóch stronach świata.

Tak wiele chciałabym Ci powiedzieć... teksty

fisielkaaa dodano: 5 października 2013

Tak wiele chciałabym Ci powiedzieć, strach przed odpowiedzią knebluje mi usta. w głowie piętnują mi się myśli i brakuje słów wiesz? tak wiele pytań pragnę Ci zadać, lecz obawiam się, że sprawisz mi ból odpowiedzią. chciałabym wymieniać z Tobą słowa, nie tylko puste spojrzenia, kiedy mijasz mnie na ulicy. pragnę czuć Twój dotyk, Twoją obecność. w Twoich oczach chcę ujrzeć siebie. tęsknota mnie zabija. zabija wszystko w środku, kiedy staram się zobaczyć nas, razem..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV