głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Psst! Chodź tu do mnie na chwilę. Mam dla Ciebie propozycję. Wejdźmy na te najwyższe drzewo spędźmy tam cały dzień zakochajmy się w sobie i bądźmy do końca świa

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Psst! Chodź tu do mnie na chwilę. Mam dla Ciebie propozycję. Wejdźmy na te najwyższe drzewo spędźmy tam cały dzień zakochajmy się w sobie i bądźmy do końca świata szczę
Psst! Chodź tu do mnie na chwilę.... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Psst! Chodź tu do mnie na chwilę. Mam dla Ciebie propozycję. Wejdźmy na te najwyższe drzewo, spędźmy tam cały dzień, zakochajmy się w sobie i bądźmy do końca świata szczęśliwi. Co ty na to?

Tak mocno trzymał mnie za rękę... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Tak mocno trzymał mnie za rękę jakbym miała zaraz uciec. Tak intensywnie się we mnie wpatrywał jakby widział mnie pierwszy raz. Tak profesjonalnie udawał że mnie kocha, że przez chwilę uwierzyłam.

Nienawidzę Cię za to że... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Nienawidzę Cię za to, że codziennie trzymając mnie za rękę powtarzałeś: Nigdy Cię nie opuszczę, więc gdzie jesteś, pytam się, gdzie jesteś do cholery?

Na zawsze zapamiętam Cię lecz już... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Na zawsze zapamiętam Cię, lecz już nadszedł czas by powiedzieć "nie". Wszystko przypomina mi Ciebie, ale muszę zadbać też trochę o siebie..

W klasie cisza. Sprawdzam obecność:... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

W klasie cisza. Sprawdzam obecność: 1. Humor? - Nieobecny. 2. Radość? - Nie ma. Była kiedyś tam. 3. Smutek? - Jestem. 4. Miłość? - Jak zwykle śpi. 5. Przyjaźń? - Jestem, jestem. 6. Nadzieja? - Obecna, ale bardzo chora. 7. Wiara? - Jestem. 8. Uśmiech? - Ojj, nie chodzi już od kilku miesięcy. 9. Życie? - Już głupie, ale jestem. 10. Szczęście? - Było tylko raz w grudniu... Więcej się nie pojawiło.

Poznałam kogoś. Skreśliłam go po... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Poznałam kogoś. Skreśliłam go po drugim spotkaniu. Nie, nie dlatego, że byo z nim coś nie tak. Po prostu nie był Tobą.

Staram się nie myśleć nie czuć... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Staram się nie myśleć, nie czuć, nie wspominać, nie czytać, nie patrzeć, nie słuchać.

 Ej no kurwa! Ta Pani kocha a ten... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

- Ej, no kurwa! Ta Pani kocha, a ten Pan co odpierdala? - Ta, Pani kocha, ale niestety ten Pan ma ostro wyjebane.

Lubię kiedy poznaję kogoś nowego... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Lubię, kiedy poznaję kogoś nowego i okazuje się, że ma tak samo nasrane w głowie jak ja. :)

Żyła kiedyś dziewczyna która... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Żyła kiedyś dziewczyna, która czuła sie gorsza od innych, ponieważ była niewidoma. Bała się kochać ludzi poza jednym facetem. Był zawsze przy niej. Pewnego razu powiedziała mu: "Gdy tylko będę mogła zobaczyć świat, poślubię Cię". Pewnego dnia, ktoś ofiarował jej parę oczu. Gdy zdjęła bandaże, cieszyła się, że może zobaczyć wszystko wliczając w to jej chłopaka. Zapytał ją: " Ponieważ możesz zobaczyć teraz wszystko w około, wyjdziesz za mnie?" Dziewczyna spojrzała na niego i zobaczyła że nie posiada oczu. Widok jego zamkniętych powiek wstrząsną ją. Nie spodziewała się tego. Myśl, że on nigdy jej nie zobaczy, była dla niej nie do zniesienia - odrzuciła zaręczyny. Widziała jak jej chłopak wychodził z pomieszczenia a z powiek lał się strumień łez. Za jakiś czas otrzymała wiadomość: "Jak tam Twoje oczy moja Kochana? Chciałbym, żebyś wiedziała, że kiedyś należały do mnie..."

 Masz facebooka?  Mie.  A nk?... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

- Masz facebooka? - Mie. - A nk? - Też nie. - A gg? - Nie mam. - A skypa masz? - Nie, też nie. - A ciepłą wodę i prąd to Ty na chacie masz czy też nie? ;- )

Jesteś cwelem jesteś zerem... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Jesteś cwelem, jesteś zerem, jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim, jesteś ciotą i kretynem i idiotą. Jesteś szczylem, imbecylem i fajtłapą i debilem. Jesteś wstrętny, jesteś nudny, obrzydliwy i paskudny. Intelektem też nie grzeszysz. Twoje ego oczy cieszy. Jesteś podły, jesteś draniem, lecz to tylko moje zdanie. Po tym wszystkim co zrobiłeś, dojdź do wniosku - jak Ty żyjesz?! Tylu ludzi okłamałeś, sam się również oszukałeś... Jednak przyznać chyba muszę, że uczucia w sobie duszę... I to tylko moja wina...? Pokochałam skurwysyna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV