głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Gdy Cię kochałam tak bardzo Ciebie nie było teraz gdy już Cię nie kocham wpierdalasz się z tym bukietem róż i szczerze Ci powiem wsadź sobie go w dupe . Szkoda

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Gdy Cię kochałam tak bardzo Ciebie nie było teraz gdy już Cię nie kocham wpierdalasz się z tym bukietem róż i szczerze Ci powiem wsadź sobie go w dupe .
Gdy Cię kochałam tak bardzo Ciebie... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Gdy Cię kochałam tak bardzo Ciebie nie było , teraz gdy już Cię nie kocham wpierdalasz się z tym bukietem róż i szczerze Ci powiem wsadź sobie go w dupe .

Szkoda  że nie mogę mieć Ciebie... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Szkoda, że nie mogę mieć Ciebie blisko siebie, tuż obok. W życiu nie można mieć przecież wszystkiego dobrze. Życie Nam te wszystkie samotne godziny kiedyś wynagrodzi. Nasze spotkania zawsze będą wyjątkowe, a w przyszłości Nam się ułoży, będzie doskonale, perfekcyjnie. Wierzę w to, mimo tylu przeciwności losu. Spełnimy kiedyś wszystkie nasze wspólne plany i marzenia..

Mówisz  że masz dość? To spójrz... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Mówisz, że masz dość? To spójrz na tego pijaka pod sklepem, który ma tylko butelkę, która ma na etykiecie ma jakieś procenty i tylko w tym widzi sens. Spójrz na te wszystkie samotne, opuszczone dzieci, umierające z głodu.

Uczucia są częścią świata... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Uczucia są częścią świata, którego nie znam, świata, w którym nie istnieje ani czas, ani przestrzeń, ani granice. / Paulo Coelho

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

wiesz? ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie. jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem, który usłyszawszy od innej, jej wroga jakąś kompletną bzdurę, Ty źle to zinterpretowałeś i... koniec! nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca... zrobiłeś to... a ona, ona myślała, że to wszystko przez nią...

I gdybym nie miała kilku cech o... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

I gdybym nie miała kilku cech o których wiem Pewnie podeszłabym do ciebie w ten smutny szary dzień Czułam, że czujesz to co ja, może się mylę Czułam tak, gdy spojrzeniami spotkaliśmy się przez chwilę I w moim innym świecie jesteśmy blisko Ale tu bałam się, że mi pozwolisz spieprzyć wszystko.

nie mam najnowszych gadżetów  super... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

nie mam najnowszych gadżetów, super popularnych przyjaciół i idealnego związku. moi rodzice nie zarabiają milionów i nie są najwspanialsi na świecie, a mimo tego uśmiecham się i nie narzekam, wiesz dlaczego? ludzie, których życie nie rozpieszcza, a daje im w kość potrafią się cieszyć małymi rzeczami. nie wymagają zbyt dużo. starczy im najzwyczajniejszy uścisk od mamy, zwykły buziak od chłopaka, tania koszulka z przeceny, czy drink za trzy złote wypity, w towarzystwie przyjaciółek, by uśmiech nie schodził im z buźki.

Przyjmuj każdy nowy dzień jako dar... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Przyjmuj każdy nowy dzień jako dar, jak prezent, a jeśli się uda - jak święto. Nie wstawaj zbyt późno. Spójrz w lustro, uśmiechnij się do siebie i powiedz sam sobie - dzień dobry ! Wtedy potrafisz również innym powiedzieć dzień dobry! Jeśli znasz składniki słońca, to możesz sam je sobie zrobić, tak jak przygotowuje się codzienne posiłki. Weź dużą porcję dobroci, dodaj również szczyptę cierpliwości, dla siebie i innych Nie zapomnij o szczypcie humoru, aby przetrwać nieporozumienia, wmieszaj do tego wszystkiego dobą miarkę zapału do pracy, dopraw wszystko szczerym uśmiechem, a będziesz miała każdego dnia słońce.

Człowiek jest tak głupi   że bez... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Człowiek jest tak głupi , że bez jednego słowa pozwala odejść ukochanej osobie , a później całe życie żałuje , że nie próbował jej zatrzymać ..

Nie zakochała się w chłopaku z... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Nie zakochała się w chłopaku z plakatu , ze snu . czy z własnej wyobraźni .Zakochała się w chłopaku który istnieje . Ale to też było bez sensu .

beztrosko patrzę na Ciebie   jak... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

beztrosko patrzę na Ciebie , jak kilkuletnie dziecko zapoatrzone w obrazek , napawam się Twoim widokiem , a podświadomość tylko mi cicho uświadamia , że tak naprawdę nigdy nie będziesz mój . wybacz moje irracjonalne łzy , które stają mi w oczach na Twój widok. świadomośc,że jestes tak blisko , a jednak tak daleko nie daje za wygraną .

Ty jesteś taki ślepy   że gdyby... teksty

fioletoowaa dodano: 18 marca 2012

Ty jesteś taki ślepy , że gdyby nawet miłość wyskoczyła z krzaków i kopnęła cię w dupę , to i tak byś jej nie zauważył

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV