głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa ludzie się zmieniają tak ? ja też jeszcze rok temu byłam inna. nie szczęśliwsza. po prostu inna. patrzę w lustro i nie poznaję siebie. kasztanowe kiedyś włosy z

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
ludzie się zmieniają tak ? ja też jeszcze rok temu byłam inna. nie szczęśliwsza. po prostu inna. patrzę w lustro i nie poznaję siebie. kasztanowe kiedyś włosy zmieniły
ludzie się zmieniają  tak ? ja też... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2012

ludzie się zmieniają, tak ? ja też jeszcze rok temu byłam inna. nie szczęśliwsza. po prostu inna. patrzę w lustro i nie poznaję siebie. kasztanowe kiedyś włosy zmieniły się w wredny rudy. oczy, kiedyś ciągle roześmiane, teraz zgaszone i smutne. nie wiem kim jest ta obca twarz, wiecznie wykrzywiona przez grymas bólu i nienawiści. po jej policzkach ciągle spływają łzy. i gdzie się podziała ta szalona, spontaniczna osóbka jaką byłam ? nie wiem. teraz nie mogę się dopasować do tego świata, nie umiem. nie poznaję siebie. jednak szlugi i wódka robią swoje..

nienawidzę tych cholernych... teksty

fioletoowaa dodano: 26 marca 2012

nienawidzę tych cholernych wieczorów , tak mocno , jak nienawidzę samej siebie . bezsensowne siedzenie na łóżku , potem przy oknie , leżenie na podłodze , smarkanie w chusteczkę , kaleczenie nadgarstków , picie w samotności nie są moimi ulubionymi zajęciami , uwierz . kiedyś , wolałam ten czas spędzać zupełnie inaczej , z tobą . tam gościł śmiech , szczęście , miłość . do uśmiechu nie potrzeba nam było ani krzty alkoholu . a dziś ? łzy , krew i ból . ból , którego nie jestem sama w stanie znieść , za dużo jak na jedną osobę . jak dla mnie to zbyt wiele . przepraszam , jestem tylko człowiekiem .

Ciągle żyjemy  jakby na walizkach.... teksty

fioletoowaa dodano: 25 marca 2012

Ciągle żyjemy, jakby na walizkach. Tysiące przejść, niepewności, załamań. Ciągła prowizorka, tymczasowość, byle do jutra.

Potrzebuję chłopaka  który na... teksty

fioletoowaa dodano: 25 marca 2012

Potrzebuję chłopaka, który na imprezie nie zapomni, że ma dziewczynę, który nawet nie spojrzy na żadną inną, a gdy będzie pić to tylko za naszą miłość.

Wiesz  czasem chciałabym  żebyś... teksty

fioletoowaa dodano: 25 marca 2012

Wiesz, czasem chciałabym, żebyś przyjechał do mnie bez zapowiedzi i powiedział, że jestem najważniejsza. ♥

nie wytykam ci błędów  popełniam... teksty

fioletoowaa dodano: 25 marca 2012

nie wytykam ci błędów, popełniam je sama. nie przedstawiam swojej pięknej osoby, nie jestem śliczna. nie narzekam na Ciebie, nie poznaliśmy się jeszcze. nie piszę głupot, głupot nikt nie czyta. nie kocham już, szkoda czasu. nie słucham cię, hałas szkodzi zdrowiu. ja i mój świat, nie zawsze taki jak chcesz .

W Miłości chodzi o to by Kochać... teksty

fioletoowaa dodano: 25 marca 2012

W Miłości chodzi o to,by Kochać pomimo wszystkich błędów,pomimo wad drugiego człowieka.To poznawanie siebie wzajemnie.Widzenie w sobie rzeczy nie dostrzegalnych dla innych!♥

Twierdzisz  że nigdy się nie... teksty

fioletoowaa dodano: 25 marca 2012

Twierdzisz, że nigdy się nie zmieniłam ? ja po prostu jestem sobą od początku do końca. nie zmieniam się, tylko dlatego, że ktoś tak chce. jeśli masz z tym problem, to wiesz gdzie są drzwi.

Chciałabym abyś któregoś dnia... teksty

fioletoowaa dodano: 25 marca 2012

Chciałabym abyś któregoś dnia pomyślał sobie, że jest taka osoba na świecie, która myśli o Tobie nieustannie. Chciałabym abyś umiał dostrzec różnice między jej myślami, a innych dziewczyn. Ona kocha Cię za to jaki jesteś, a nie za to kim jesteś. Kocha Cię pomimo wszystkich sprzeczności swego serca, kocha Cię pomimo, że przez to ją znienawidzili, kocha Cię, bo jesteś jej życiem, nadzieją, światełkiem w ciemnym tunelu, w którym nie raz się pogubiła. Ona wie, że nigdy nie będzie Cię mieć, wie o tym doskonale. wciąż karmi swój umysł kłamstwami. spokojnie, będzie dobrze.

Chciałabym faceta  który widząc... teksty

fioletoowaa dodano: 25 marca 2012

Chciałabym faceta, który widząc mnie pijaną zaniósłby mnie na rękach do domu, zamiast robić awantury o to, jak mogłam się tak spić.

Wiesz kiedy dziewczyna jest na... teksty

fioletoowaa dodano: 25 marca 2012

Wiesz kiedy dziewczyna jest na prawdę piękna? Kiedy jej twarz przyozdabia szczery uśmiech, nie tona tapety, którą nałożyła na twarz tego ranka.

Mózg to zajebista sprawa  powinien... teksty

fioletoowaa dodano: 25 marca 2012

Mózg to zajebista sprawa, powinien go mieć każdy facet ;d

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV