głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa I nagle znaleźliśmy się tak blisko siebie. W mojej głowie był mętlik nie wiedziałam co o Tobie i o Twoich zamiarach. Nagle nasze usta spotkały się poczułam Twój

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
I nagle znaleźliśmy się tak blisko siebie. W mojej głowie był mętlik nie wiedziałam co o Tobie i o Twoich zamiarach. Nagle nasze usta spotkały się poczułam Twój wijący
I nagle znaleźliśmy się tak blisko... teksty

fioletoowaa dodano: 27 maja 2013

I nagle znaleźliśmy się tak blisko siebie. W mojej głowie był mętlik, nie wiedziałam co o Tobie i o Twoich zamiarach. Nagle nasze usta spotkały się, poczułam Twój wijący się język w moich ustach, czułam się jak w niebie. Odeszły wszystkie problemy, byliśmy tylko my zapatrzeni w siebie Czemu Ty to robisz? Czemu mam do Ciebie taką cholerną słabość, choć znam Cię zaledwie chwilę...?

Dziękuję za tak wyraźne pokazanie... teksty

fioletoowaa dodano: 24 maja 2013

Dziękuję za tak wyraźne pokazanie mi, ze nie nie było warto.

Nie umiem powiedzieć  Kochałam Go... teksty

fioletoowaa dodano: 23 maja 2013

Nie umiem powiedzieć, Kochałam Go tak bardzo, że pozwoliłam mu odejść. Nie walczyłam, bo uważałam, że nie ma sensu- jeśli ktos nie może zdecydować się sam na to czego chce, to znaczy, że nie ma po co walczyć. Co pozostało? Kilka fajnych wspomnień, gorycz w sercu i żal, że to co było jest juz tylko w moim sercu. Co najgorsze wydaje mi się chwilami, że już nic pięknego mnie nie spotka. Czuję się przegrana, bo nie mam swojej miłości. Czasami zastanawiam się ile czasu zajmie mi zapominanie. Rok...? Dwa...? I wtedy dziękuję Bogu, że żyje się tylko raz, bo więcej nie dałabym rady.

Wtula w ramiona inną. W deszczowy... teksty

fioletoowaa dodano: 23 maja 2013

Wtula w ramiona inną. W deszczowy dzień trzyma jej parasolkę. Nawet słyszę cichy szept, którym próbuje udowodnić jej, że ją kocha. Ona jeszcze nie wie, że jest jedną z wielu, która dała się podejść jak mała dziewczynka.
Autor cytatu: sudey

Jest tak  że coś  krzyczy w Tobie... teksty

fioletoowaa dodano: 23 maja 2013

Jest tak, że coś krzyczy w Tobie najgłośniej jak tylko potrafi. Każą Ci biec, a Ty w swoim biegu zwalniasz tempo, bo nie widzisz już w tym sensu.. Łzy uderzają Ci do oczu. Czujesz jak spływają po policzkach. Ledwo łapiesz oddech, a jesteś coraz bliżej. Kucasz na poboczu ulicy i płaczesz jak małe dziecko. Uderzasz pięściami w płytę chodnikową i nie potrafisz uwierzyć, że tam na górze jest ktoś, kto z taką łatwością może odebrać wszystko. Nie chcesz w to uwierzyć. Przejeżdżający ludzie patrzą na Ciebie być może jak na idiotkę, może niektórzy współczującym wzrokiem, inni nie zwracają nawet uwagi, a Ty płaczesz. Przecierając dłońmi oczy, rozmazujesz tusz na policzkach. Naprawdę w środku cierpisz. Patrząc w martwy punkt, plecami odwrócona do tego co się wydarzyło, myślami mijasz tysiące wspomnień, przewracasz zdjęcia w albumie i widzisz siebie taką szczęśliwą. Jak beznadziejny sen.. Wbijasz paznokcie w nadgarstki i próbujesz się obudzić. Ale to bez sensu...

Nigdy nie jest za późno  by... teksty

fioletoowaa dodano: 23 maja 2013

Nigdy nie jest za późno, by powiedzieć przepraszam, ale po pewnym czasie to już nic nie zmienia. ,

Byl tym jedynym  jestem tego pewna... teksty

fioletoowaa dodano: 23 maja 2013

Byl tym jedynym, jestem tego pewna, potrafił kontrolować moje myśli i ciało.
Autor cytatu: mrs_porazka

Wyluzuj  nie ty pierwsza straciłaś... teksty

fioletoowaa dodano: 21 maja 2013

Wyluzuj, nie ty pierwsza straciłaś to, na czym naprawdę Ci zależało...

Są ludzie  którzy mimo swojej winy... teksty

fioletoowaa dodano: 20 maja 2013

Są ludzie, którzy mimo swojej winy będą się jej wypierać, są też tacy, którzy mimo, że są niewinni, będą brać winę na siebie.

Zawsze mnie to dziwiło: dwoje ludzi... teksty

fioletoowaa dodano: 20 maja 2013

Zawsze mnie to dziwiło: dwoje ludzi którzy wiedzą o sobie niemalże wszystko, nagle przestają się znać...

Nie ważne jak było źle  nie ważne... teksty

fioletoowaa dodano: 18 maja 2013

Nie ważne jak było źle, nie ważne jak bardzo było popekane moje serce. Wiem że są takie osoby, dzięki którym na moim czarnym niebie znów wyjdzie słońce, a na mojej twarzy zamieszka uśmiech.

Czasem pozornie nic nie warte rzeczy... teksty

fioletoowaa dodano: 18 maja 2013

Czasem pozornie nic nie warte rzeczy, kryją w sobie najgłębsze wspomnienia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV