głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Mówiłam że już nigdy mnie nie skrzywdzisz że już nigdy Tobie nie zaufam. A jednak zaufałam i znów zostałam zraniona. wiesz jak to jest budzić się co noc czując

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Mówiłam że już nigdy mnie nie skrzywdzisz że już nigdy Tobie nie zaufam. A jednak zaufałam i znów zostałam zraniona.
Mówiłam  że już nigdy mnie nie... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

Mówiłam, że już nigdy mnie nie skrzywdzisz, że już nigdy Tobie nie zaufam. A jednak zaufałam i znów zostałam zraniona.

wiesz jak to jest budzić się co noc... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

wiesz jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami ? słyszeć jak serce wygrywa marsz żałobny ? jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać wewnętrzne zimno i jak wśród miliona ludzi być samym ? jeśli nie wiesz , to nie pierdol , że mnie rozumiesz .

I zakochałam się.Po to żeby... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

I zakochałam się.Po to żeby cierpieć dla chwil krótkiego szczęścia a na końcu zwijać się z bólu w kącie pokoju kiedy odejdzie.

A kiedy tak stała i wpatrywała się... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

A kiedy tak stała i wpatrywała się w jego cudne oczy uświadomiła sobie jak potężnie go kocha i jak bardzo chce dzielić z nim przyszłość, a potem weszła ona i nagle świat rozbił się na pierwiastki, których do dziś nie może pozbierać.

ja byłam dla Ciebie jedną z kilku... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

ja byłam dla Ciebie jedną z kilku, Ty dla mnie tym jedynym. ty sobie powtarzałeś jak nie ta, to inna, ja mówiłam ten albo żaden. ja byłam dla Ciebie niczym, a Ty byłeś dla mnie wszystkim. właśnie tym się różnimy.

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym  to... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

Jeśli nie Ty jesteś tym jedynym ,to dlaczego moje serce przyspiesza, kiedy przechodzisz obok? Skoro nie jesteśmy sobie pisani, to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami? Jeśli Bóg nie zesłał Cię po to, abyś był przy mnie, to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję, że przyjdzie taki dzień, kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje?

Ciężko się uśmiechać kiedy ma... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

Ciężko się uśmiechać kiedy ma się coś na sumienia, ciężko jest wybaczyć kiedy kiedy ktoś cie skrzywdził, ciężko jest pokochać kiedy tracisz zaufanie, ciężko znaleźć miłość tą jedyną na zawsze.

Przez przypadek założyłam jedną... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

Przez przypadek założyłam jedną skarpetkę zieloną , drugą czerwoną , uśmiałam się i wreszcie uświadomiłam, że daję sobie więcej uśmiechu , niż ktokolwiek mógłby mi dać.

Potrzebuję chłopaka  który na... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

Potrzebuję chłopaka, który na imprezie nie zapomni, że ma dziewczynę, który nawet nie spojrzy na żadną inną, a gdy będzie pić to tylko za naszą miłość

Przepraszam  że nie jestem... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

Przepraszam, że nie jestem perfekcyjna. Nie mam pięknej sylwetki, długich blond włosów, że zamiast być kulturalna, to lubię przeklinać. Że zamiast iść z koleżankami na spokojny spacerek wole z nimi wypić piwo i zapalić papierosa.

Wkurwia mnie myśl   że może... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

Wkurwia mnie myśl , że może właśnie Ty nie piszesz , bo czekasz na wiadomość ode mnie , bo myślisz , że nie chcę z Tobą pisać, a tak naprawdę chce , tylko zwyczajnie boję się odrzucenia

Nawet nie chce mi się płakać... teksty

fioletoowaa dodano: 8 luty 2012

Nawet nie chce mi się płakać .nawet nie chce Cię już widywać. rozczarowana też nie jestem. przecież wiedziałam, że tak będzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV