głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Wspomnieniami wracam do wszystkich pięknych dni Tych chwil które przeminęły trudno jest zapomnieć oczy swe zamykam no i widze setki wspomnień... Każda chwila j

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Wspomnieniami wracam do wszystkich pięknych dni Tych chwil które przeminęły trudno jest zapomnieć oczy swe zamykam no i widze setki wspomnień... Każda chwila jest m
 Wspomnieniami wracam do wszystkich... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

"Wspomnieniami wracam do wszystkich pięknych dni" "Tych chwil które przeminęły trudno jest zapomnieć oczy swe zamykam no i widze setki wspomnień..." "Każda chwila jest magią,a każde wspomnienie skarbem.." "Wspomnienia upiększają życie ale tylko zdolność zapominania tworzy je znośnymi" „…a gwiazdy tulą mnie do snu..” "Stare wspomnienia zawsze można zastąpić nowymi :)" „Wspomnienia to do siebie mają, że chcesz czy nie i tak wracają.…”

'nie ma rzeczy nie możliwych  są... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

'nie ma rzeczy nie możliwych, są tylko trudne do osiągnięcia'. napisz, sobie to na kartce i wywieś nad łóżkiem. będzie Ci łatwiej żyć, zobaczysz.

A moje serce ? Jestem z niego bardzo... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

A moje serce ? Jestem z niego bardzo dumna . Było obrażane , niechciane , spalone , zapomniane , a nawet złamane . A ono ? Wciąż pracuje , wciąż walczy - z całej siły .

Czasami chciałabym żeby ludzie... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

Czasami chciałabym żeby ludzie uważali mnie za chorą psychicznie osobę. Mogłabym wtedy płakać, krzyczeć, stroić fochy zamykając się w swoich czterech ścianach przeklinając życie bez obawy że naruszy to moją dobrą opinię. Kogo bowiem zdziwiłoby takie zachowanie skoro jestem wariatką ? Mam już dosyć tłumienia w sobie tych ciężkich myśli, buzujących we mnie emocji.

Robimy wszystko co możemy by... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

Robimy wszystko co możemy by odbudować zaufanie które straciliśmy. Są rany i zdrady tak głębokie i tak trwałe że nie mamy możliwości naprawienia ich. Wtedy, nie pozostaje nam nic... tylko czekać

Nie mogę Cię zmusić do miłości... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

Nie mogę Cię zmusić do miłości, ale mogę sprawić, że się we mnie zakochasz.

Leżałam dziś obok mojego Skarba i... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

Leżałam dziś obok mojego Skarba i patrzyłam jak zasypia. Wpatrując się tak w niego uświadomiłam sobie, że to właśnie z nim spędzę resztę życia, że to przy nim będę zasypiać i budzić się, że to z nim będę naprawdę szczęśliwa.

nie mów mi co mam robić   bo i tak... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

nie mów mi co mam robić - bo i tak zrobię tak jak uważam osobiście. nie strasz mnie konsekwencjami - jestem nauczona odpowiedzialności za własne czyny.

Zabawa jest wtedy  kiedy wypijesz za... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

Zabawa jest wtedy, kiedy wypijesz za dużo i idziesz środkiem autostrady, nie myśląc o śmierci tylko śmiejąc się, że on ma inną.

Jednego dnia chodzisz z uśmiechem na... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

Jednego dnia chodzisz z uśmiechem na twarzy, z głową w chmurach pełną marzeń. Czujesz szczęście. A tu nagle pstryk.. Jeden gest, kilka słów. I znów czujesz się gorzej niż kawałek gumy do żucia przyklejonej do czyjeś podeszwy.

odejdź i powiedz że kochasz  że... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

odejdź i powiedz że kochasz, że chcesz przy mnie być albo powiedz że nie mam szans u cb to mniej boli niż ta obojętnoość i dziwny wzrok , którym czasem patrzysz na mnie , dają mi nadzieje .Później trudniej jest zapomnieć

a oni ? zupełnie inaczej niż my .... teksty

fioletoowaa dodano: 3 marca 2012

a oni ? zupełnie inaczej niż my . oni zakochują się przypadkiem . czasem nawet nie wiedzą , że to już , a może po prostu nie chcą wiedzieć . wmawiają sobie , że są gatunkiem , który zdobywa i zostawia . ale gdy już strzała amora ich trafi potrafią być naprawdę wspaniali . robią rzeczy , o których nigdy by nie pomyśleli , są cholernie zazdrośni i bardzo im zależy . mają plany co do waszego wspólnego życia , a wszystkie inne dziewczyny przestają jakby istnieć . wydaje się , że dla ciebie mogli by zabić .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV