głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
filipovelove Dzisiejsze błędy wyjdą jutro taka kolejność. Choć jest mi dobrze samej chciałabym czasami mieć takiego prywatnego księcia z bajki. Żeby po prostu był żeby trzym

filipovelove

filipovelove.moblo.pl
Dzisiejsze błędy wyjdą jutro taka kolejność.
Dzisiejsze błędy wyjdą jutro  taka... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

Dzisiejsze błędy wyjdą jutro, taka kolejność.

Choć jest mi dobrze samej... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

Choć jest mi dobrze samej, chciałabym czasami mieć takiego prywatnego księcia z bajki. Żeby po prostu był, żeby trzymał mnie przy życiu, żeby był powodem dla którego się uśmiecham,żeby kochać i być kochaną, by spędzić z Nim najpiękniejsze chwile. Żeby być pewna, że mogę na Niego liczyć, by przytulił kiedy trzeba, by Mu dać wszystko co mam, dzielić się historyjkami z dzieciństwa i wspólnie planować przyszłość. Mimo kłótni i sprzeczek być razem, na zawsze.

Chyba właśnie mówienie prosto i... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

Chyba właśnie mówienie prosto i szczerze o swoich uczuciach jest w życiu najtrudniejsze. Łatwiej powiedzieć, że się kogoś nienawidzi, niż, że lubi się kogoś... Za bardzo.

Na zewnątrz szczęśliwi  w środku... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

Na zewnątrz szczęśliwi, w środku puści do granic niemożliwości. Trwamy przez minuty w ciszy zagryzając wargi, hamując łzy. Rano wstajiemy jak gdyby nigdy nic. Głodni miłości chcemy zapomnieć. Oswajamy samotność - z innym człowiekiem, z papierosem, ze sobą. Prawda jest głęboko ukryta, wychodzi na jaw nocą, kiedy możemy być nadzy sami przed sobą bez udawania kogoś kim nie jesteśmy.

mówisz   że chciałbyś mnie... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

mówisz , że chciałbyś mnie uszczęśliwić , być ze mną ? nie masz pojęcia o moim sercu . nie wiesz jak ono dalej tęskni do Niego , do jego oczu , ust , miękkiej skóry , dłoni , nagiego ciała przy moim . nie wiesz jak brakuje mi poranków kiedy budzę się wtulona w jego ramiona i otwierając oczy widzę niebo które okazuje się jego oczami , ust całujących moje na dzień dobry , dobranoc lub całkiem bez powodu . jego bezpiecznych ramion , czułego głosu . Chwil w przebieralni , autobusie , naszych wspólnych wariactw . nie wiesz jak to jest już go nie czuć przy sobie i żyć z świadomością że on już nie wróci , że już do nikogo nie poczuje tego samego.

wiedziałam teraz  że tęsknota to... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

wiedziałam teraz, że tęsknota to nie tylko przebieranie ziarnek maku. nie tylko nasłuchiwanie jego kroków za drzwiami. czekanie na dzwonek lub zgrzyt klucza w zamku. bo tęsknić i czekać to prawie to samo. pod warunkiem, że czekając się tęskni, a tęskniąc czeka.

kiedy swoją delikatną dłonią  z... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

kiedy swoją delikatną dłonią, z czułością odgarnia mi kosmyk włosów z czoła, wtedy czuję się najbardziej jego.

O to co kocham to dbam  reszty nie... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

O to co kocham to dbam, reszty nie potrzebuję.

czasami łapałam go na tym  że... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

czasami łapałam go na tym, że przygląda mi się z boku, uśmiechając się łagodnie, jakby sama moja obecność była dla niego największym skarbem.

siedział z kumplami na przystanku... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

siedział z kumplami na przystanku, ja akurat przechodziłam obok. chciałam już być w domu, przyśpieszyłam kroku. wtedy on zaczął biec w moim kierunku. udawałam, że go nie widzę. złapał mnie za ramiona i zaczął coś mówić, nie słuchałam go. po prostu przytuliłam się do niego, a później przybliżyłam moje usta do jego ust, zaczęliśmy się całować, a jego kumple? zaczęli gwizdać i klaskać! śmiałam się jak głupia, ale jednak wtulona w niego

Bo wiesz miłość nie umiera. Zdarza... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

Bo wiesz miłość nie umiera. Zdarza się jej czasem zdrzemnąć, ale zwykle budzi się jeszcze silniejsza.

Gdy rozpedzeni gnamy wbrew... teksty

filipovelove dodano: 28 stycznia 2014

Gdy rozpedzeni gnamy wbrew przestrogom ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV