głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
female-fatal Wiesz to jest ten moment kiedy budzisz się przy nim rozczochrana bez makijażu i czujesz się swobodnie. A on nie wstydzi się przy tobie płakać. Wiesz że nawet gd

female-fatal

female-fatal.moblo.pl
Wiesz to jest ten moment kiedy budzisz się przy nim rozczochrana bez makijażu i czujesz się swobodnie. A on nie wstydzi się przy tobie płakać. Wiesz że nawet gdy sa
Wiesz  to jest ten moment kiedy... teksty

female-fatal dodano: 24 marca 2015

Wiesz, to jest ten moment kiedy budzisz się przy nim rozczochrana, bez makijażu i czujesz się swobodnie. A on nie wstydzi się przy tobie płakać. Wiesz, że nawet gdy sam jest bardzo zmęczony to i tak zrobi ci kawę a ty upieczesz jego ulubione ciasto, mimo, że nie umiesz – to się nauczysz. Będziesz zawsze pierwszą osobą do której zadzwoni w ważnych chwilach a ty będziesz zawsze miała do kogo napisać o tym, jak bardzo się boisz, czekając w poczekalni u dentysty. To chwila, gdy w sklepie zastanawiasz się co by zjadł na kolację, a on wstaje rano żeby pójść do sklepu po twoją ulubioną drożdżówkę. Zawsze jest po twojej stronie, mimo, że wie jak bardzo się mylisz, a Ty zawsze mówisz mu, że jest najlepszy bez względu na to co mówią inni. Wiesz, że zawsze odprowadzi się do domu gdy wypijesz zbyt dużo wina z koleżankami a ty nie będziesz złościć się za to, że naprawiając twój telefon popsuł go jeszcze bardziej i teraz już zupełnie nie działa.

 Możliwe  że zbłądziliśmy  ale... teksty

female-fatal dodano: 10 marca 2015

"Możliwe, że zbłądziliśmy, ale wolę zabłądzić z Tobą, niż z innym dojść do celu."

 Zapomnij o wszystkich powodach  dla... teksty

female-fatal dodano: 10 marca 2015

"Zapomnij o wszystkich powodach, dla których coś się nie uda. Wystarczy znaleźć jeden dobry powód, dla którego się powiedzie."

Trudności z którymi zmagasz się... teksty

female-fatal dodano: 10 marca 2015

Trudności,z którymi zmagasz się dzisiaj, przechodzą w siłę , której potrzebujesz jutro. Tylko się nie poddawaj!

Lecz jeżeli mnie oswoisz  będziemy... teksty

female-fatal dodano: 2 marca 2015

Lecz jeżeli mnie oswoisz, będziemy się nawzajem potrzebować. Będziesz dla mnie jedyny na świecie. I ja będę dla ciebie jedyny na świecie. (...)jeślibyś mnie oswoił, moje życie nabrałoby blasku. Z daleka będę rozpoznawał twoje kroki - tak różne od innych.

I dlatego  że jesteś słaba  musisz... teksty

female-fatal dodano: 11 luty 2015

I dlatego, że jesteś słaba, musisz być bardzo silna.”

Mocno za rękę trzymaj mnie... teksty

female-fatal dodano: 30 stycznia 2015

Mocno za rękę trzymaj mnie, Wiadomo, żeby móc - trzeba chcieć, nie pozwól, za burtę wypaść nam, Wytrzymamy to jeszcze chwilę całe życie jest przed nami, więc dużo granic razem możemy przejść Dawid Kwiatkowski - Jak to ?

 Szukanie własnej ścieżki... teksty

female-fatal dodano: 25 stycznia 2015

"Szukanie własnej ścieżki, własnych rozwiązań, tworzenie nowych rzeczy, pójście pod prąd przeciętnym konwencjom - to są wszystko rzeczy wartościowe." — Wojtek Kukuczka

 I łączy nas namiętność  z... teksty

female-fatal dodano: 24 stycznia 2015

"I łączy nas namiętność, z której mogą szydzić. Lecz dopóki jesteś ze mną nie mamy się czego wstydzić."

 Nie osądzaj mnie po moich wyborach... teksty

female-fatal dodano: 20 stycznia 2015

"Nie osądzaj mnie po moich wyborach, skoro nie wiesz jakie miałem opcje".

 Miłość ma też zwykłe dni.... teksty

female-fatal dodano: 18 stycznia 2015

"Miłość ma też zwykłe dni. Banalne słowa: dziękuję, przepraszam, podziwiam. Miłość to też obiad zjedzony wspólnie, płacz dziecka, uśmiech, wędrówka plażą, kubek kawy zrobiony o świcie. Miłość to nie tylko oszlifowany diament. Ma swoje kanty i rysy, plamy i zadrapania. Miłość znosi ciężkie słowa i, przyczajona czeka cichutko na lepsze dni. Ciężko oddycha strudzona i rozkwita z każdym rokiem. Jest taka zwyczajna, że czasami aż przeraża. Boli, ale da się znieść cierpienie, kiedy się prawdziwie kocha." - Gabriela Gargaś " W plątaninie uczuć"

Chodź na chwile i zostań na zawsze. teksty

female-fatal dodano: 14 stycznia 2015

Chodź na chwile i zostań na zawsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV