głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fejsbuk moblo jako najlepszy psychoterapeuta. zaraz po kocie. przepraszam Was wszystkich za te smuty to boli. tym bardziej że byłyśmy ze sobą zawsze. w dobrych i złych

fejsbuk

fejsbuk.moblo.pl
moblo jako najlepszy psychoterapeuta. zaraz po kocie. przepraszam Was wszystkich za te smuty
moblo jako najlepszy psychoterapeuta.... teksty

fejsbuk dodano: 22 kwietnia 2012

moblo jako najlepszy psychoterapeuta. zaraz po kocie. przepraszam Was wszystkich za te smuty

to boli. tym bardziej  że byłyśmy... teksty

fejsbuk dodano: 22 kwietnia 2012

to boli. tym bardziej, że byłyśmy ze sobą zawsze. w dobrych i złych chwilach. mówiłam Ci wszystko. nie raz Ci smęciłam, ale Ty zawsze mnie wysłuchałaś i doradziłaś. gdzie jesteś? powiedz mi, co się stało, przecież było dobrze. ale ostatnio nic mi nie mówiłaś. unikałaś tego jak mogłaś. wiesz jak mnie to boli? ale znoszę to, bo kurwa nadal mam nadzieję że znowu będzie jak kiedyś. a myślałam, że nie jesteś jedną z tych osób, które mnie opuszczą, które tak krytykowałaś. jak widać nic nie wiedziałam.

już nikt nie mówi mi  Mała  uszy... teksty

fejsbuk dodano: 22 kwietnia 2012

już nikt nie mówi mi "Mała, uszy do góry. Dasz radę. Nie takie rzeczy przetrwałaś. Kto jak kto, ale my sobie nie poradzimy?" Kurwa, jesteś mi taka potrzebna! Teraz bardziej niż kiedykolwiek, dlaczego Cię tu nie ma ?!

wszystko jest nie tak  wszystko się... teksty

fejsbuk dodano: 22 kwietnia 2012

wszystko jest nie tak, wszystko się pierdoli

wokół mnie tylu ludzi  a ja i tak... teksty

fejsbuk dodano: 22 kwietnia 2012

wokół mnie tylu ludzi, a ja i tak czuję się przeokropnie samotna.

zobacz  jak szybko osoba  która... teksty

fejsbuk dodano: 22 kwietnia 2012

zobacz, jak szybko osoba, która niedawno była Ci bliższa niż Ty sama, stała się zupełnie obca? Stała się jedną z wielu przechodniów, których co rano zmierzysz wzrokiem pełnym pogardy, jakby to była ich wina, że się nie wyspałaś. po prostu wtopiła się w tłum, już serce nie bije Ci szybciej na jej widok. może to dlatego, że straciła cały optymizm, którym zwykła Cię zarażać na każdym spotkaniu. nie szuka kontaktu. jest jak balon, z którego spuszczono powietrze. proszę, niech wróci moja dawna bratnia dusza, nawet nie wiesz jak mi Ciebie brakuje. i chociaż często bywasz u nas w domu to już nie jesteś ze mną. Jesteś obok mnie.

 Zapomniałam  że nie wolno mi już... teksty

fejsbuk dodano: 22 kwietnia 2012

-Zapomniałam, że nie wolno mi już nawet marzyć. -Ależ możesz mieć marzenia, kochanie. ale nie licz na to, że kiedykolwiek się spełnią. / Żona dla Zuchwałych

zajebistee teksty fejsbuk dodał komentarz: zajebistee do wpisu 22 kwietnia 2012
jesteś idealnym dowodem na to  że... teksty

fejsbuk dodano: 22 kwietnia 2012

jesteś idealnym dowodem na to, że miłość jest ślepa i że można człowieka kochać takiego jakim jest w środku. nie za ciuchy ani za twarz. jesteś dowodem na to, że kocha się człowieka za to, że jest, oraz pomimo wszystko. no patrz: Kocham Cię, pomimo tego że masz wyjebane. fajna opcja, nie?

nawet nie wiesz  jak często mam... teksty

fejsbuk dodano: 22 kwietnia 2012

nawet nie wiesz, jak często mam ochotę do Ciebie napisać albo zdzwonić. po prostu spytać się Ciebie tak jak kiedyś "co tam? co dziś robisz? kiedy przyjedziesz? idziemy razem na mecz?" A Ty znosiłbyś każde pytanie ze stoickim spokojem, tak jak zawsze to robiłeś. Potem powiedziałbyś że tęsknisz no i że jest 13 i powinnam w końcu się ubrać i przysłużyć społeczeństwu. Taak, znam te rozmowy na pamięć i doskonale wiedziałam co powiesz. a mimo to, każdy telefon do Ciebie motywował mnie do wstania i zrobienia czegokolwiek. I chociaż codziennie rozmowy brzmiały podobnie, to były mi potrzebne rano jak kawa. I widzisz? Teraz już nie chcę wstawać, nie chcę myśleć, nie chcę istnieć. Bez Ciebie to już nie to samo. Ty nadawałeś sens każdej sekundzie.

zacznę od początku i będzie... teksty

fejsbuk dodano: 20 kwietnia 2012

zacznę od początku i będzie dobrze. tak.

zazdrość zżera mnie od środka... teksty

fejsbuk dodano: 20 kwietnia 2012

zazdrość zżera mnie od środka, ale przecież się nie przyznam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV