głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fejsbuk Ty jesteś jakaś aspołeczna powiedział jej w końcu gdy już któryś raz z rzędu nie chciała wyjść z domu. Tak masz rację. Najlepiej czuję się sama ze sobą i stose

fejsbuk

fejsbuk.moblo.pl
Ty jesteś jakaś aspołeczna powiedział jej w końcu gdy już któryś raz z rzędu nie chciała wyjść z domu. Tak masz rację. Najlepiej czuję się sama ze sobą i stosem ksią
 Ty jesteś jakaś aspołeczna... teksty

fejsbuk dodano: 12 czerwca 2012

"Ty jesteś jakaś aspołeczna" powiedział jej w końcu, gdy już któryś raz z rzędu nie chciała wyjść z domu. "Tak, masz rację. Najlepiej czuję się sama ze sobą i stosem książek obok. Nienawidzę ludzi. Są trzy osoby na tym świecie, które trzymają mnie przy życiu. rozumiesz? tylko dla nich widzę sens codziennej pobudki i dalszego życia. zaledwie trzy osoby na 20, przez które mam ochotę zakończyć swoją egzystencję tu i teraz. Jestem na skraju. Mam wybór- albo runę w przepaść, albo przeżyję. 20 do 3." "Nie wyglądasz jakbyś..." "Jakbym co? Jakbym była samotna? Wiem, wiem. Jestem samotna w przeludnionym świecie." "Ale zawsze mówiłaś, że sobie radzisz..." "A czy kiedykolwiek wypowiedziałam to zdanie: 'ej, dobrze sobie radzę'? Nie. Bo zawsze pytaliście: radzisz sobie? I odpowiadałam tylko, że tak. Ktoś kiedyś napisał: 'nie pytaj, a nie odpowiem Ci kłamstwem.' Nie chciałam nikomu się zwierzać. Nie ufam ludziom."

W ludzikiej naturze lezy chyba... teksty

fejsbuk dodano: 4 czerwca 2012

W ludzikiej naturze lezy chyba unieszczęśliwianie się na siłę. Bo nie wierze, zebyśmy spośród 1053 piosenek na odtwarzaczu, przypadkowo wybrali akurat tę, ktora budzi w nas smutne wspomnienia, zmusza do rozmyslania o rzeczach co najmniej nieprzyjemnych, lub przypomina nam o TEJ osobie. Nie wierze, ze czysty zbieg okolicznosci sprawilby, ze chodzimy akurat w miejsca, na ktorych widok kacikach oczu od razu zbiegaja się łzy. Przeciez nikt nam nie każe doszukiwac sie twarzy ukochanej osoby w kazdym, kto nas mija. Sami sobie zadajemy bol. Nasza ludzka, masochistyczna natura.

z każdym dniem zamiast się... teksty

fejsbuk dodano: 1 czerwca 2012

z każdym dniem zamiast się zbliżać, jest nam do siebie coraz dalej.

lubię te wieczory  kiedy wyłączam... teksty

fejsbuk dodano: 1 czerwca 2012

lubię te wieczory, kiedy wyłączam telefon, odpalam Pink Floydów i spędzam dłuugie dłuuuugie godziny no rozmowie z przyjacielem. On jest osobą, dla której znajdę czas choćby nie wiem co się działo. Nigdy nie zostawił mnie samej wtedy, gdy wszyscy inni sie odwrócili. on jedyny był i jest przy mnie zawsze, mimo wszystko.

 Co ja mam teraz zrobić?  spytała... teksty

fejsbuk dodano: 28 maja 2012

-Co ja mam teraz zrobić?- spytała mnie bezradnym głosem. Spojrzałam w jej zaszklone od łez oczy. - Wiesz, z doświadczenia wiem, że jeśli robisz coś dla kogoś, to nigdy nic dobrego dla Ciebie z tego nie wyniknie. To jest Twoje życie, rób co chcesz, bo nikt za Cibie go nie przeżyje. Nie bój się mieć własnego zdania. Jeżeli komuś to się nie spodoba, to już jego problem. Każdy ma swoje życie i własne wybory. Pamiętaj.

nie ma groźniejszego wroga niż... teksty

fejsbuk dodano: 28 maja 2012

nie ma groźniejszego wroga niż własny przyjaciel.

nie jestem normalna  już mi to... teksty

fejsbuk dodano: 25 maja 2012

nie jestem normalna, już mi to mówili. może dlatego, że zamiast łazić po mieście bez celu, wolę zostać w domu i poczytać książkę. może dlatego, że od oklepanych wakacji nad morzem wolę pojechać w Tatry i chodzić po górach do utraty tchu, a wieczory spędzać w karczmie. może dlatego, że gdybym mogła to bym każdemu opowiadała o tej małej, tyciej, tyciuśkiej góralskiej części w mojej krwi, która napędza całą moją miłość do gór. może dlatego, że nie mówię dużo, o wiele bardziej wolę słuchać. może dlatego, że u mnie zawsze i bez względu na wszystko na pierwszym miejscu będzie stała rodzina. może dlatego, że jestem sobą.

uparcie wmawiali sobie  że wciąż... teksty

fejsbuk dodano: 25 maja 2012

uparcie wmawiali sobie, że wciąż są tacy sami jak zawsze- i to było najważniejsze kłamstwo. / Stephen King

opinia jest jak dziura w dupie... teksty

fejsbuk dodano: 25 maja 2012

opinia jest jak dziura w dupie- każdy ma swoją.

w człowieku zawsze jest jakaś... teksty

fejsbuk dodano: 20 maja 2012

w człowieku zawsze jest jakaś część, która uparcie przypomina o tym, co było i nie daje się nacieszyć tym, co jest.

fejsbuk od dziś jest oficjalnie... teksty

fejsbuk dodano: 13 maja 2012

fejsbuk od dziś jest oficjalnie hot16 :D

Tego  kto czeka  spotyka najgorsze.... teksty

fejsbuk dodano: 11 maja 2012

Tego, kto czeka, spotyka najgorsze. / Stephen King

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV