głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bez sensu troche ten koniec teksty fcuk dodał komentarz: bez sensu troche ten koniec do wpisu 4 listopada 2010
 bo chyba za mocno wierzyłam w to... teksty

fcuk dodano: 4 listopada 2010

`bo chyba za mocno wierzyłam w to że wrócisz. w tym przypadku nawet minimalna nadzieja jest zbyt wielka.

Od tamtego czasu się dużo zmieniło... teksty

fcuk dodano: 4 listopada 2010

Od tamtego czasu się dużo zmieniło, pamiętasz? Zawsze chciałam mieć loki. Teraz prostowane wyglądają lepiej, więc prostuję. Kiedyś nie lubiłam chupa chupsów, dziś się nimi obżeram. Kiedyś nie lubiłam wieczorem wychodzić na dwór, dziś wychodzę specjalnie po to by zobaczyć zachód słońca. Kiedyś do herbaty słodziłam 1 łyżeczkę cukru, dziś nie słodzę wcale. Kiedyś Cię kochałam. Teraz już nie.

dobre to  D teksty fcuk dodał komentarz: dobre to ;D do wpisu 4 listopada 2010
faajne. teksty fcuk dodał komentarz: faajne. do wpisu 4 listopada 2010
 Kochała Go  a On po prostu ją... teksty

fcuk dodano: 4 listopada 2010

"Kochała Go, a On po prostu ją zostawił. Samą bezradną. Myślała co mu powiedzieć, gdy Go zobaczy. Przeprosić, podziękować czy po prostu płakać... Wiedziała, że nigdy jej nie kochał. Chciałaby żeby było inaczej. Lecz co mogła zrobić? Nic. Marzyła by się obudzić i żeby było tak jak kiedyś. Kiedy byli razem. Beztrosko darzyli się uczuciem. Pokochała Go jak nikogo innego. Lecz On nie odwzajemnił uczucia. Kochał ją. Ale nie tak jak Ona. Nie do końca życia..."

Wyleczyłam się z Ciebie na zawsze . teksty

fcuk dodano: 4 listopada 2010

Wyleczyłam się z Ciebie na zawsze .

Któregoś dnia poznasz chłopaka... teksty

fcuk dodano: 4 listopada 2010

Któregoś dnia poznasz chłopaka,który będzie Cię strasznie kochał i wtedy zadasz sobie pytanie-czemu przedtem zmarnowałam tyle czasu wzdychając do tego egocentrycznego palanta ?!

 wiedziałam  że nie mówisz mi... teksty

fcuk dodano: 4 listopada 2010

`wiedziałam, że nie mówisz mi wszystkiego, ale w najmniej oczekiwanym momencie dowiedziałam się, że ty znalazłeś sobie dziewczynę, z którą strzelałeś z wiatrówki w puszki - to nie byłam ja tylko pewna małolata, razem wyglądaliście jak dzieciaki z przedmieścia. tak, ona pasowała do ciebie bardziej niż ja. ale coś mówiło mi że to dla odpowiedniego chłopaka ukradłam kiedyś szorty, bo w końcu ten chłopak ukradł dla mnie bluzkę, ale tak, pewnie to nie była miłość. bynajmniej nie z twojej strony. `

'nie jestem taka jak większość... teksty

fcuk dodano: 4 listopada 2010

'nie jestem taka jak większość dziewczyn. nie zależy mi za zemście, po tym jak mnie rzuciłeś. nie mam zamiaru być dziewczyną następnego chłopaka, tylko po to, żeby zrobić Ci na złość. ubieram się w najseksowniejsze ubrania, jakie tylko znajduję w sklepach, bo wiem, że to sprawi, że będziesz żałował. '

I gdybym miała możliwość... teksty

fcuk dodano: 4 listopada 2010

I gdybym miała możliwość cofnięcia czasu, uwierz ..że nigdy byśmy się nie poznali

   Tatusiu ja jestem za mała na... teksty

fcuk dodano: 4 listopada 2010

"- Tatusiu ja jestem za mała na ślub. – szepnęła ze łzami w oczkach. - Skarbie nikt nie każe Ci teraz wychodzić za mąż. Jak już będziesz dużą dziewczynką, wtedy poślubisz wspaniałego, wytwornego chłopca, który pochodzi z zamożnej rodziny. – wytłumaczył jej ojciec, głaszcząc dziewczynkę po hebanowych włosach. - Będę miała księcia z bajki? – spytała rozpromieniona, ocierając łzy. Mężczyzna pokiwał z uśmiechem głową i szepnął jej do ucha: - Tak księżniczko. Będziesz miała swego księcia..."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV