głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk I nikt nie wiedział co czuje. Zatrzymywała to wszystko dla siebie. Momentami miała ochotę na krzyk jednak bała się odrzucenia. świetne. słodkie D tekst nalezy d

fcuk

fcuk.moblo.pl
I nikt nie wiedział co czuje. Zatrzymywała to wszystko dla siebie. Momentami miała ochotę na krzyk jednak bała się odrzucenia.
I nikt nie wiedział co czuje.... teksty

fcuk dodano: 21 listopada 2010

I nikt nie wiedział co czuje. Zatrzymywała to wszystko dla siebie. Momentami miała ochotę na krzyk, jednak bała się odrzucenia.

świetne. teksty fcuk dodał komentarz: świetne. do wpisu 21 listopada 2010
słodkie  D teksty fcuk dodał komentarz: słodkie ;D do wpisu 21 listopada 2010
tekst nalezy do: kobieta po przejściach  p nie zmieściło sie. teksty fcuk dodał komentarz: tekst nalezy do: kobieta_po_przejściach ;p nie zmieściło sie. do wpisu 21 listopada 2010
Nie wiem co spowodowało mój... teksty

fcuk dodano: 21 listopada 2010

Nie wiem co spowodowało mój teraźniejszy stan, ale chcę trwać w nim jak najdłużej, może fakt, że nie poznajesz mojej kumpeli na ulicy a jeszcze parę miesięcy wszyscy razem się przyjaźniliśmy, to świadczy o Twoim gówniarskim podejściu do sprawy, braku szacunku do kobiety i w ogóle o głupocie. Naprawdę dziś jakoś mam Cię gdzieś.Nadal tęsknię, ale bardziej za posiadaniem faceta który mnie kocha niż za Tobą. Po prostu kojarzysz mi się z tymi wszystkimi dobrymi emocjami których mi brak, ale to wszystko., Ciebie już nie chcę. Nie chcę takiego kogoś kim się stałeś a wiem, że tamten Ł. umarł w maju i już nie wróci. Pragnę poznać nowego interesującego faceta, który pozwoli mi cieszyć się życiem. A Ty jesteś przeszłością i nią pozostaniesz, nie postarałeś się nawet, żebym Cię miło wspominała bo w głowie mam tylko ostatnie miesiące, podczas których byłeś gnojem. N ie umiem jeszcze powiedzieć, że Cię nie kocham, ale jakieś postępy chyba są. Dziś wyjęłam Twoje foto z portfela, to dobry znak.

wyyjebane xd teksty fcuk dodał komentarz: wyyjebane xd do wpisu 21 listopada 2010
 Wiesz  kiedy świat jest wredny ?... teksty

fcuk dodano: 21 listopada 2010

-Wiesz, kiedy świat jest wredny ? Wtedy, gdy On jest blisko, a nie mogę uchwycić go wzrokiem. Gdy jest blisko, ale nie ze mną. Nie przy mnie.

To boli  kiedyś blisko   teraz sobie... teksty

fcuk dodano: 21 listopada 2010

To boli, kiedyś blisko - teraz sobie obcy ludzie i trudno, tak musiało być, nie mam złudzeń, nie mam pretensji, nie czuję nienawiści, wszystkiego najlepszego. /eldo

przeszłość oddzielić grubą kreską. teksty

fcuk dodano: 21 listopada 2010

przeszłość oddzielić grubą kreską.

 spróbujmy jeszcze raz.  kiedyś... teksty

fcuk dodano: 20 listopada 2010

-spróbujmy jeszcze raz. -kiedyś dałabym się pociachać za te słowa z Twoich ust, dziś wszystko przemyślałam i nie chce..-dlaczego? -bo pamietam te nieprzespane noce, morze wylanych łez, podpuchniete oczy, jak mi sie z łóżka nie chciało wstawać.. nie chce znowu przechodzić tego samego bo wiem, ze i tak kiedyś znowu odejdziesz..

spoglądanie wstecz zawsze sprawia ból. teksty

fcuk dodano: 20 listopada 2010

spoglądanie wstecz zawsze sprawia ból.

Bo łatwiej bez słowa odejść  niż... teksty

fcuk dodano: 20 listopada 2010

Bo łatwiej bez słowa odejść, niż zdobyć się na odwagę, spojrzeć w oczy i zostać. Odwagę, by szukać dowodów na to, czy warto, czy to prawdziwe. Nie stać nas na to, bo przegrywamy ze strachem, przed zawodem, jeśli by się okazało, że takie dowody nie istnieją.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV