głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Czy mu wybaczyłam wybaczyłam? Tak ale nie zapomniałam i chyba nigdy nie zapomnę. łatwo jest ludziom mówić zakochaj sie w innym albo znajdź sobie jakieś zajęcie

fcuk

fcuk.moblo.pl
Czy mu wybaczyłam wybaczyłam? Tak ale nie zapomniałam i chyba nigdy nie zapomnę.
Czy mu wybaczyłam wybaczyłam? Tak... teksty

fcuk dodano: 22 listopada 2010

Czy mu wybaczyłam wybaczyłam? Tak, ale nie zapomniałam i chyba nigdy nie zapomnę.

łatwo jest ludziom mówić  zakochaj... teksty

fcuk dodano: 22 listopada 2010

łatwo jest ludziom mówić "zakochaj sie w innym" albo "znajdź sobie jakieś zajęcie,nie myśl o nim" tnie ma lekarstwa na miłośc, wspomnienia zawsze powracają, osoba którą kochamy stale jest w naszych myslach, jedyne co możemy zrobic to czekac, nic innego, nie wymarzemy go z pamieci tak łatwo, trzeba myślec pozytywnie, wbijać sobie do głowy że on nie jest nas wart,że to debil,że jest cały dobani, choć tak ciężko, ale trzeba mieć nadziję, że w końcu odejda wspomnienia..

polecam  na poprawę humoru!!   http:... teksty

fcuk dodano: 22 listopada 2010

polecam, na poprawę humoru!! / http://www.youtube.com/watch?v=fd4pbHhOZe4

ubóstwiam go teksty fcuk dodał komentarz: ubóstwiam go do wpisu 22 listopada 2010
kamil bednarek   tears in heaven   3 teksty

fcuk dodano: 22 listopada 2010

kamil bednarek - tears in heaven < 3

 Prawdziwym przyjacielem jest ten... teksty

fcuk dodano: 22 listopada 2010

`Prawdziwym przyjacielem jest ten, kto w chwili smutku i radości jest z Tobą. Nigdy też nie mówi, że musi już iść, gdy Ty potrzebujesz pocieszenia. Prawdziwy przyjaciel nigdy nie zawiedzie i jest z Tobą w tych najważniejszych i tych najgorszych momentach.

Napisałeś..  Dałeś mi nadzieję.... teksty

fcuk dodano: 22 listopada 2010

Napisałeś.. Dałeś mi nadzieję. A po pół roku powiedziałeś tylko: 'Przepraszam, zasługujesz na kogoś lepszego niż ja.

 I nadchodzi taki dzień  kiedy nie... teksty

fcuk dodano: 22 listopada 2010

`I nadchodzi taki dzień, kiedy nie pytając nikogo o zdanie, włamując się, wywarzając drzwi, wybijając okna, okradając nas ze wszystkich emocji, robiąc ogromny nieład i bałagan w naszym życiu, wchodzi ona! Pewna siebie, dająca złudne nadzieje, żyjąca marzeniami i modlitwą, ona! Piękna, ubrana w najczulsze słowa, najbardziej namiętne myśli, najpiękniejsze gesty, najgorętsze łzy, największą tęsknotę, ona! Najnieszczęśliwsza z najszczęśliwszych i najszczęśliwsza z najnieszczęśliwszych. Miłość...

'Wczoraj uświadomiłam sobie  że... teksty

fcuk dodano: 21 listopada 2010

'Wczoraj uświadomiłam sobie, że coraz częściej się uśmiecham. Już nie siedzę z paczką chusteczek i nie płaczę z Twojego powodu. Wiesz.. chyba przyzwyczaiłam się do tego stanu, że naprawdę odszedłeś ode mnie.. chociaż od tego zdarzenia minęło pare miesięcy, to dopiero teraz to zrozumiałam. Już tego nie żałuję. Jestem po prostu szczęśliwa, że mogłam Cię poznać, przytulić, pocałować. Stojąc obok Ciebie byłam szczęśliwa, teraz też tak jest, ale już bez Twojej osoby. Teraz mogłabym stanąć naprzeciwko Ciebie, wpatrywać się w Twoje oczy i powiedzieć śmiało "życzę Ci szczęścia z Nią", uśmiechnąć się, pójść dalej i rozpocząć nowy rozdział życia. Z nowymi ludźmi, nowymi przygodami, nowymi miłościami..

Znudziło mi się życie singla  tej... teksty

fcuk dodano: 21 listopada 2010

Znudziło mi się życie singla, tej beztroskiej zabawy.. Chcę w końcu móc powiedzieć komuś "kocham Cię" i usłyszeć to samo z ust drugiej osoby, być z tym kimś szczęśliwa, chociażby krótki czas, ale byleby być.

Uwielbiam czytać te stare... teksty

fcuk dodano: 21 listopada 2010

Uwielbiam czytać te stare wiadomości od Ciebie, w których nazywałeś mnie "Kochaniem", "Twoją Kochaną Myszką", "Skarbem", "Kotkiem".. Jak bardzo chciałeś dostać buziaka ode mnie, a ja tak cholernie się tego obawiałam.. Uwielbiałam Cię denerwować, byłeś wtedy tak bardzo uroczy, kochałam, ba! nadal kocham ten wyraz twarzy.. Gdy po raz pierwszy znalazłam się w Twoich objęciach, wiedziałam, że więcej do szczęścia mi nie potrzeba.. Lecz los miał dla mnie inny plan, w którym Ciebie już nie ma. Może jeszcze kiedyś wrócisz.. i wiedz, że będę czekać. Zawsze..

Jeżeli kogoś kochasz to pozwolisz... teksty

fcuk dodano: 21 listopada 2010

Jeżeli kogoś kochasz to pozwolisz mu odejść. Więc jeśli chcesz - idź.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV