głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Nie wiem jak to ująć w słowa byś to zrozumiał . Po twojemu to bedzie brzmiało tak: nie mam takich luźnych spodni żeby Ci pokazać jak mi wisisz. . Teraz już rozu

fcuk

fcuk.moblo.pl
Nie wiem jak to ująć w słowa byś to zrozumiał . Po twojemu to bedzie brzmiało tak: nie mam takich luźnych spodni żeby Ci pokazać jak mi wisisz. . Teraz już rozumiesz
Nie wiem jak to ująć w słowa  byś... teksty

fcuk dodano: 3 stycznia 2011

Nie wiem jak to ująć w słowa, byś to zrozumiał . Po twojemu to bedzie brzmiało tak: "nie mam takich luźnych spodni, żeby Ci pokazać jak mi wisisz.". Teraz już rozumiesz ile dla mnie znaczysz?

Obiecuje światu  że pewnego dnia... teksty

fcuk dodano: 3 stycznia 2011

Obiecuje światu, że pewnego dnia stanę na najwyższej górce kolo mojego domu i ze łzami w oczach, letnią nocą , krzyknę ile tchu "kocham życie!". Przysięgam, zrobię to ale jeszcze nie teraz.

Nie pierdol że tęsknisz  kochanie... teksty

fcuk dodano: 3 stycznia 2011

Nie pierdol że tęsknisz, kochanie wystukując pośpiesznie sms'a przed spotkaniem z nową laską.

nie oszukujmy samych siebie.. nie... teksty

fcuk dodano: 2 stycznia 2011

nie oszukujmy samych siebie.. nie chodźmy tygodniami z podpuchniętymi od płaczu oczami w złości na wszystkich, nie popadajmy w bagno, nie spalajmy papierosa za papierosem w nadziei ze umrzemy i że nam to pomoże bo wydaje nam się że jedyna osoba w naszym życiu którą naprawdę kochaliśmy tak po prostu nas zostawiła. zabawiła się. nie okłamujmy życia. nie okłamujmy siebie. na tej ziemi każdy ma swoj klucz do szczęścia , w każdym zakamarku naszego życia mieści się podpowiedź kim jest osoba warta naszej uwagi, wata nas... kto cię zostawia ten traci. stać cię na lepszego, na innego, nie bądź głupia- słyszę to na co dzień i wiem że też niejedna z was.. a największym naszym błędem jest nadzieja... a może się zmieni , a może zrozumie, może przeprosi... -nie oszukujmy się kurwa , oni na nas nie zasługują... tylko że żadna z nas nie zrozumie tego i dalej będzie tęsknić, płakać , nie spać , myśleć , kochać.... widocznie taka jest kolej losów .. chyba czas mi się z tym pogodzić.

żegnaj! mam nadzieje że już się... teksty

fcuk dodano: 2 stycznia 2011

żegnaj! mam nadzieje że już się nigdy nie spotkamy przynajmniej tak by było najlepiej. To był cudowny sen ale jak wiadomo zawsze budzimy się w złym momencie i ten moment już nastał.Nie chciałam zrozumieć że to koniec lecz ty przeliterowałeś mi to słowo i zrozumiałam więc mówię żegnaj choć wiem że gdzieś w moim umyśle jest wspomnienie ciebie i wiem że nigdy nie zniknie bo rozum nie jest jak popisana kartka nie da się z niego nic wymazać , niestety bo byłoby to bardzo przydatne'.

może tego nie wiesz ale ja nigdy nie... teksty

fcuk dodano: 2 stycznia 2011

może tego nie wiesz ale ja nigdy nie byłam zła za to że odeszłeś , byłam tylko bardzo smutna że to wszystko co mi mówiłeś okazało się kłamstwem.

zdejmij koszule  pocałuję Cię w... teksty

fcuk dodano: 2 stycznia 2011

zdejmij koszule, pocałuję Cię w serce. '

  Zamienimy się uczuciami ? Tylko na... teksty

fcuk dodano: 2 stycznia 2011

- Zamienimy się uczuciami ? Tylko na chwilę. Chcę poczuć tą satysfakcję gdy będziesz mi pokazywał jak bardzo mnie kochasz, a ja z dumą powiem żebyś spadał.

Prawdziwa miłość do grobowej deski... teksty

fcuk dodano: 2 stycznia 2011

Prawdziwa miłość do grobowej deski wyginęła razem z dinozaurami.

I w sumie nie wiem czemu bardziej... teksty

fcuk dodano: 2 stycznia 2011

I w sumie nie wiem czemu bardziej się dziwię, temu, że Cię tu nie ma czy temu, że za Tobą nie tęsknię?

ja też    ale damy rade :  teksty fcuk dodał komentarz: ja też ;< ale damy rade :) do wpisu 2 stycznia 2011
  Myślę  że mógłbym Cię... teksty

fcuk dodano: 2 stycznia 2011

- Myślę, że mógłbym Cię uszczęśliwić. - Wychodzisz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV