głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Potknął się o jej serce i nawet nie obejrzał za siebie jak bardzo ją bolało. Pieprzony egoista sprawdził tylko czy buty ma czyste. dasz radę! nadzieję zawsze tr

fcuk

fcuk.moblo.pl
Potknął się o jej serce i nawet nie obejrzał za siebie jak bardzo ją bolało. Pieprzony egoista sprawdził tylko czy buty ma czyste.
Potknął się o jej serce i nawet... teksty

fcuk dodano: 6 stycznia 2011

Potknął się o jej serce i nawet nie obejrzał za siebie jak bardzo ją bolało. Pieprzony egoista sprawdził tylko czy buty ma czyste.

dasz radę! nadzieję zawsze trzeba mieć! :  teksty fcuk dodał komentarz: dasz radę! nadzieję zawsze trzeba mieć! :* do wpisu 5 stycznia 2011
 dzisiejszy temat: miłość.   to ja... teksty

fcuk dodano: 5 stycznia 2011

-dzisiejszy temat: miłość. -to ja idę na wagary.

Jest dupkiem  ale mam słabość do... teksty

fcuk dodano: 5 stycznia 2011

Jest dupkiem, ale mam słabość do niego. Cholerna słabość, która zabija.

nie dam Ci tej satysfakcji. nie... teksty

fcuk dodano: 5 stycznia 2011

nie dam Ci tej satysfakcji. nie napiszę jak mi bez Ciebie źle, mimo, że jest mi źle. zawiodłeś i koniec.

Schrupałabym Cię jak ciastko z... teksty

fcuk dodano: 4 stycznia 2011

Schrupałabym Cię jak ciastko z kremem, ale boję się, że pójdzie mi w "boczki".

Biorąc po uwagę każde słowo... teksty

fcuk dodano: 3 stycznia 2011

Biorąc po uwagę każde słowo definicji "miłość" w Wikipedii stwierdzam, że chyba naprawdę Cię kocham.

Nie wiem jak to ująć w słowa  byś... teksty

fcuk dodano: 3 stycznia 2011

Nie wiem jak to ująć w słowa, byś to zrozumiał . Po twojemu to bedzie brzmiało tak: "nie mam takich luźnych spodni, żeby Ci pokazać jak mi wisisz.". Teraz już rozumiesz ile dla mnie znaczysz?

Obiecuje światu  że pewnego dnia... teksty

fcuk dodano: 3 stycznia 2011

Obiecuje światu, że pewnego dnia stanę na najwyższej górce kolo mojego domu i ze łzami w oczach, letnią nocą , krzyknę ile tchu "kocham życie!". Przysięgam, zrobię to ale jeszcze nie teraz.

Nie pierdol że tęsknisz  kochanie... teksty

fcuk dodano: 3 stycznia 2011

Nie pierdol że tęsknisz, kochanie wystukując pośpiesznie sms'a przed spotkaniem z nową laską.

nie oszukujmy samych siebie.. nie... teksty

fcuk dodano: 2 stycznia 2011

nie oszukujmy samych siebie.. nie chodźmy tygodniami z podpuchniętymi od płaczu oczami w złości na wszystkich, nie popadajmy w bagno, nie spalajmy papierosa za papierosem w nadziei ze umrzemy i że nam to pomoże bo wydaje nam się że jedyna osoba w naszym życiu którą naprawdę kochaliśmy tak po prostu nas zostawiła. zabawiła się. nie okłamujmy życia. nie okłamujmy siebie. na tej ziemi każdy ma swoj klucz do szczęścia , w każdym zakamarku naszego życia mieści się podpowiedź kim jest osoba warta naszej uwagi, wata nas... kto cię zostawia ten traci. stać cię na lepszego, na innego, nie bądź głupia- słyszę to na co dzień i wiem że też niejedna z was.. a największym naszym błędem jest nadzieja... a może się zmieni , a może zrozumie, może przeprosi... -nie oszukujmy się kurwa , oni na nas nie zasługują... tylko że żadna z nas nie zrozumie tego i dalej będzie tęsknić, płakać , nie spać , myśleć , kochać.... widocznie taka jest kolej losów .. chyba czas mi się z tym pogodzić.

żegnaj! mam nadzieje że już się... teksty

fcuk dodano: 2 stycznia 2011

żegnaj! mam nadzieje że już się nigdy nie spotkamy przynajmniej tak by było najlepiej. To był cudowny sen ale jak wiadomo zawsze budzimy się w złym momencie i ten moment już nastał.Nie chciałam zrozumieć że to koniec lecz ty przeliterowałeś mi to słowo i zrozumiałam więc mówię żegnaj choć wiem że gdzieś w moim umyśle jest wspomnienie ciebie i wiem że nigdy nie zniknie bo rozum nie jest jak popisana kartka nie da się z niego nic wymazać , niestety bo byłoby to bardzo przydatne'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV