głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Wiem jak boli usłyszeć tak będzie lepiej . Bądź szczęśliwa wyszeptał na pożegnanie i ruszył przed siebie. Szukając tego co miał tak blisko. Chodze myśle rozmawi

fcuk

fcuk.moblo.pl
Wiem jak boli usłyszeć tak będzie lepiej .
Wiem jak boli usłyszeć   tak... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Wiem jak boli usłyszeć " tak będzie lepiej ".

 Bądź szczęśliwa    wyszeptał na... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

"Bądź szczęśliwa" - wyszeptał na pożegnanie i ruszył przed siebie. Szukając tego, co miał tak blisko.

Chodze myśle rozmawiam jem pije... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Chodze,myśle,rozmawiam,jem,pije, wszystko jak należy. Ale bez wątpienia można by stwierdzić u mnie brak czynności życiowych serca. Zimne jak lód. I choć telefon dzwoni a skrzynka sms,email pęka w szwach od wiadomości mówię "nie".. Nie spędze z nikim nawet minuty. Nie potrzebuje przelotnych znajomości a nawet trwalszych z kimkolwiek.. Nie chce. Zrozumcie,że nie chce. Bierze mnie obrzydzenie jak mam się spotkać z jakimś nieznajomym. Nikt oprócz Ciebie nie otworzy mojego serca..

Bo nie można mieć wszystkiego. Nie... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Bo nie można mieć wszystkiego. Nie można powiedzieć "wróć" a Ty wrócisz, nie można powiedzieć "kochaj" a Ty bedziesz kochać. Niestety.

Nie jestem idealna. Nigdy nie byłam.... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

Nie jestem idealna. Nigdy nie byłam. Nie chciałam być najlepsza, tylko wystarczająca dla Ciebie.

Gdybyś wiedział jak czasami... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

Gdybyś wiedział jak czasami rzucając różnymi przedmiotami o ścianę, lub rwąc poduszkę marzę, abyś ty był tą rzeczą, tą poduszką. Po chwili jednak się uspokajam, próbuję złożyć poduszkę w całość, przytulam się do niej i wtedy też chcę, żebyś to Ty był nią.

Na koniec dodam jeszcze  że te... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

Na koniec dodam jeszcze, że te wszystkie kłamstwa, którymi mnie karmiłeś były najbardziej romantyczną, wytworną i piękną kolacja jaką w życiu jadłam.

 Zastanawiałam się  czy Ty chociaż... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

`Zastanawiałam się, czy Ty chociaż przez jedną, jedyną sekundę zatęskniłeś za moją obecnością, za moimi żartami czy dziwnymi pomysłami. Czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem "brakuje mi jej".

dasz radę :  teksty fcuk dodał komentarz: dasz radę :* do wpisu 25 stycznia 2011
Nic nie będzie takie samo odkąd... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

Nic nie będzie takie samo odkąd powiedziałeś mi, że 'nie możemy dłużej ze sobą być'. Całe plany poszły się je bać wraz z twoimi ostatnimi słowami. Chciałam o tobie zapomnąć, ale skoro o tobie piszę to znaczy, że nie potrafię.

powoli przyswajała sobie fakt  że... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

powoli przyswajała sobie fakt, że już nigdy więcej go nie zobaczy, jego uśmiechu, oczu, tych śmiesznych a zarazem fajnych min, które zawsze robił. przyswajała sobie, że on już nie napisze, że będzie musiała usnąć bez sms'a na dobranoc. to było dla niej trudne, ale tak musiało być. wiedziała, że nie może zaufać mu po raz kolejny, nie chciała.

jak myślisz ?  dlaczego na Twój... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

jak myślisz ? dlaczego na Twój widok uginają mi się kolana, ręce stają mokre, mam ochotę rozpaść się, a przed oczami robi mi się ciemno? dlatego, że Cię nienawidzę ? nie.. nie, dlatego, że miłość we mnie jeszcze nie wygasła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV