głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Gdybyś wiedział jak czasami rzucając różnymi przedmiotami o ścianę lub rwąc poduszkę marzę abyś ty był tą rzeczą tą poduszką. Po chwili jednak się uspokajam pró

fcuk

fcuk.moblo.pl
Gdybyś wiedział jak czasami rzucając różnymi przedmiotami o ścianę lub rwąc poduszkę marzę abyś ty był tą rzeczą tą poduszką. Po chwili jednak się uspokajam próbu
Gdybyś wiedział jak czasami... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

Gdybyś wiedział jak czasami rzucając różnymi przedmiotami o ścianę, lub rwąc poduszkę marzę, abyś ty był tą rzeczą, tą poduszką. Po chwili jednak się uspokajam, próbuję złożyć poduszkę w całość, przytulam się do niej i wtedy też chcę, żebyś to Ty był nią.

Na koniec dodam jeszcze  że te... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

Na koniec dodam jeszcze, że te wszystkie kłamstwa, którymi mnie karmiłeś były najbardziej romantyczną, wytworną i piękną kolacja jaką w życiu jadłam.

 Zastanawiałam się  czy Ty chociaż... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

`Zastanawiałam się, czy Ty chociaż przez jedną, jedyną sekundę zatęskniłeś za moją obecnością, za moimi żartami czy dziwnymi pomysłami. Czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem "brakuje mi jej".

dasz radę :  teksty fcuk dodał komentarz: dasz radę :* do wpisu 25 stycznia 2011
Nic nie będzie takie samo odkąd... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

Nic nie będzie takie samo odkąd powiedziałeś mi, że 'nie możemy dłużej ze sobą być'. Całe plany poszły się je bać wraz z twoimi ostatnimi słowami. Chciałam o tobie zapomnąć, ale skoro o tobie piszę to znaczy, że nie potrafię.

powoli przyswajała sobie fakt  że... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

powoli przyswajała sobie fakt, że już nigdy więcej go nie zobaczy, jego uśmiechu, oczu, tych śmiesznych a zarazem fajnych min, które zawsze robił. przyswajała sobie, że on już nie napisze, że będzie musiała usnąć bez sms'a na dobranoc. to było dla niej trudne, ale tak musiało być. wiedziała, że nie może zaufać mu po raz kolejny, nie chciała.

jak myślisz ?  dlaczego na Twój... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

jak myślisz ? dlaczego na Twój widok uginają mi się kolana, ręce stają mokre, mam ochotę rozpaść się, a przed oczami robi mi się ciemno? dlatego, że Cię nienawidzę ? nie.. nie, dlatego, że miłość we mnie jeszcze nie wygasła.

jest jedna rzecz gorsza od płaczu.... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

jest jedna rzecz gorsza od płaczu. gorsza od tego, kiedy siedzisz na łóżku z rozmazanym makijażem. kiedy łzy płyną Ci po policzkach strumieniami, że nie wystarcza chusteczek. kiedy następnego ranka oglądając się w lustrze widzisz jedynie spuchnięte oczy, co? moment, w którym nie potrafisz płakać. kiedy niemy krzyk rozdziera Ci płuca na miliony małych cząstek. kiedy masz ochotę wyrzucić wszystko przez okno, a głownie siebie. gdy ból staje się nie do zniesienia, rozpierdala Ci głowę jak miniaturowe puzzle, a Ty z głupoty gryziesz własne kolano. myślisz, że ból przeniesie się właśnie na nie. naiwne... kiedy leżąc na łóżku w pozycji embrionalnej masz przed oczami wszystko to, co chcesz wymazać. chcesz i nie chcesz. tak, właśnie to jest gorsze od łez..

i w pewnym momencie pada kilka nie... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

i w pewnym momencie pada kilka nie potrzebnych słów. nie wiesz co powiedzieć, nagle nie wiesz dokąd iść, nie wiesz nawet co pomyśleć.

bo są momenty  gdy tęcza przestaje... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

bo są momenty, gdy tęcza przestaje błyszczeć kolorami.

Jej to już wszystko jedno czy ze... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

Jej to już wszystko jedno czy ze sobą rozmawiają, czy mówisz jej "cześć", czy na nią patrzysz. Kiedyś jej jeszcze zależało, potem chciała się przyjaźnić, żeby przynajmniej z Jej strony została zachowana jakaś kultura, ale teraz ma to gdzieś.

najpierw Ci się podoba   tylko tyle.... teksty

fcuk dodano: 25 stycznia 2011

najpierw Ci się podoba - tylko tyle. później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wypierasz się, że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba. w końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. trwa to dość długo. jest oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. w końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. cały ten proces tylko po to , by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV