głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Wiem miałam zacząć od nowa ale nie potrafię. Wspomnienia wciąż tkwią w mej pamięci nie potrafię od tak na skinienie palca zapomnieć wymazać wszystkiego co siedz

fcuk

fcuk.moblo.pl
Wiem miałam zacząć od nowa ale nie potrafię. Wspomnienia wciąż tkwią w mej pamięci nie potrafię od tak na skinienie palca zapomnieć wymazać wszystkiego co siedzi mi
Wiem  miałam zacząć od nowa  ale... teksty

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Wiem, miałam zacząć od nowa, ale nie potrafię. Wspomnienia wciąż tkwią w mej pamięci, nie potrafię od tak na skinienie palca zapomnieć, wymazać wszystkiego, co siedzi mi w głowie. . Nie potrafię wymazać Cię z pamięci, bo to było najlepsze pół roku w moim życiu .. bo było ono spędzone z Tobą..

Skąd wiem że nadal Cie kocham?  Bo... teksty

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Skąd wiem że nadal Cie kocham? Bo częściej modle się za Ciebie niż za sama siebie.

Chcę jego ust  jego dotyku  jego... teksty

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Chcę jego ust, jego dotyku, jego smaku, jego zapachu, jego ciepłego uśmiechu i pięknych oczu. Chcę jego piegów i jego nieogarniętych włosów, i jego czułych, silnych ramion. I chcę jego klatki piersiowej, na której zawsze kładłam swoją głowę. I wiesz ...to była jedyna osoba, przy której czułam się tak swobodnie. Robiłam, co chciałam. Nie krępowałam się, że zacznie się ze mnie śmiać albo odejdzie i wszystkim powie. Po prostu jedyna osoba, przy której mogłam czuć się bezpiecznie będąc sobą. Boże, ile ja bym dała by być tak blisko, by usłyszeć jego bicie serca.

Tak mocno trzymał mnie za rękę... teksty

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Tak mocno trzymał mnie za rękę jakbym miała zaraz uciec. Tak intensywnie się we mnie wpatrywał jakby widział mnie pierwszy raz. Tak namiętnie całował jakbym miała czekoladę na ustach. Tak profesjonalnie udawał że mnie kocha, że przez chwilę uwierzyłam.

Miała wszystko oprócz Niego.  A tak... teksty

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Miała wszystko oprócz Niego. A tak naprawde nie miała nic, gdyż On był dla niej wszystkim.

Nie potrafię tego zrozumieć.. Tej... teksty

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Nie potrafię tego zrozumieć.. Tej nieobecności .. W jednej minucie jest człowiek a w drugiej już go nie ma.. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go.. pamiętasz wszystko co z nim związane.. jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. nie możesz pojąc tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej.. wciąż myślisz ,że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci ,że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem.

Wiesz jak to jest chodzić po domu w... teksty

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Wiesz jak to jest chodzić po domu w powyciąganym dresie, marzyć o uśmiechu i cieszyć kubkiem gorącym kakao? Więc nie mów, że wiesz jak to jest tęsknić .

Tak bardzo chcę dotknąć Cię! Ja... teksty

fcuk dodano: 28 stycznia 2011

Tak bardzo chcę dotknąć Cię! Ja liczę każdą chwilę, ja liczę każdy dzień! Tak bardzo chcę dotknąć Cię! Chociaż jesteś tak daleko, wiem że w końcu spotkamy się! < 3

Ukradkiem zerkam na Ciebie i krzyk... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Ukradkiem zerkam na Ciebie i krzyk zbiera mi się w płucach. Pęka mi serce.

Teraz co noc nie moge zasnąć bo... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Teraz co noc nie moge zasnąć,bo myśle o Tobie i o tym czy rano odczytam smsa od Ciebie. Bo od tego zależy jak zaczne dzień. Albo to bedzie mój najgorszy dzień, bo znowu nie wyświetli się ' Nowa wiadomość ', albo bede miała siłę przeżyć tych 8-9 godzin na nogach. Czasem budze się w środku nocy, by tylko sprawdzić czy mam nowego smsa. Zaczyna się szaleństwo. I znów mam nadzieje, że może właśnie Ty. I choć tak mało potrzeba mi do szczęścia, musze na to czekać w nieokreślonym przedziale czasu. Niczego nie moge być pewna. I gdybyś wiedział, że tylko dla Ciebie wstaje rano pewnie mocno byś sie zdzwił. Znowu się łudze. Przecież nie mam u Ciebie szans, nie czekasz na mnie tak jak ja na Ciebie prawda?

Rano wstaje i zakładam niewidzialną... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Rano wstaje i zakładam niewidzialną maskę. Maluje mocniej usta błyszczykiem ,ubieram ulubioną sukienke, żeby pokazać Ci ,że wszystko jest tak jak kiedyś. A przecież niezależy mi na twojej opinii. W szkole uśmiecham się,staram się wszystkimi możliwymi metodami zapełniać sobie czas. Chce zagłuszyć własne myśli. Serca już nie słucham, jest zbyt zachłanne. A przecież nie można mieć wszyskiego. Udaje silną, czasem dobrze mi to wychodzi. Jednak bywają chwile gdy bez przyczyny zaczynam płakać. Boli. Nie jesteś wart tych łez, ani jednej. I myślisz, że powiem Ci cześć? Może pójdziemy razem na piwo? Zostańmy przyjaciółmi? Nie istniejesz dla mnie. Nie ma Cie.

Teoretycznie nie można być... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Teoretycznie nie można być zazdrosnym o kogoś z kim się już nie jest, no właśnie - teoretycznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV