głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk Miała wszystko oprócz Niego. A tak naprawde nie miała nic gdyż On był dla niej wszystkim. Nie potrafię tego zrozumieć.. Tej nieobecności .. W jednej minucie jes

fcuk

fcuk.moblo.pl
Miała wszystko oprócz Niego. A tak naprawde nie miała nic gdyż On był dla niej wszystkim.
Miała wszystko oprócz Niego.  A tak... teksty

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Miała wszystko oprócz Niego. A tak naprawde nie miała nic, gdyż On był dla niej wszystkim.

Nie potrafię tego zrozumieć.. Tej... teksty

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Nie potrafię tego zrozumieć.. Tej nieobecności .. W jednej minucie jest człowiek a w drugiej już go nie ma.. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go.. pamiętasz wszystko co z nim związane.. jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. nie możesz pojąc tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej.. wciąż myślisz ,że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci ,że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem.

Wiesz jak to jest chodzić po domu w... teksty

fcuk dodano: 29 stycznia 2011

Wiesz jak to jest chodzić po domu w powyciąganym dresie, marzyć o uśmiechu i cieszyć kubkiem gorącym kakao? Więc nie mów, że wiesz jak to jest tęsknić .

Tak bardzo chcę dotknąć Cię! Ja... teksty

fcuk dodano: 28 stycznia 2011

Tak bardzo chcę dotknąć Cię! Ja liczę każdą chwilę, ja liczę każdy dzień! Tak bardzo chcę dotknąć Cię! Chociaż jesteś tak daleko, wiem że w końcu spotkamy się! < 3

Ukradkiem zerkam na Ciebie i krzyk... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Ukradkiem zerkam na Ciebie i krzyk zbiera mi się w płucach. Pęka mi serce.

Teraz co noc nie moge zasnąć bo... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Teraz co noc nie moge zasnąć,bo myśle o Tobie i o tym czy rano odczytam smsa od Ciebie. Bo od tego zależy jak zaczne dzień. Albo to bedzie mój najgorszy dzień, bo znowu nie wyświetli się ' Nowa wiadomość ', albo bede miała siłę przeżyć tych 8-9 godzin na nogach. Czasem budze się w środku nocy, by tylko sprawdzić czy mam nowego smsa. Zaczyna się szaleństwo. I znów mam nadzieje, że może właśnie Ty. I choć tak mało potrzeba mi do szczęścia, musze na to czekać w nieokreślonym przedziale czasu. Niczego nie moge być pewna. I gdybyś wiedział, że tylko dla Ciebie wstaje rano pewnie mocno byś sie zdzwił. Znowu się łudze. Przecież nie mam u Ciebie szans, nie czekasz na mnie tak jak ja na Ciebie prawda?

Rano wstaje i zakładam niewidzialną... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Rano wstaje i zakładam niewidzialną maskę. Maluje mocniej usta błyszczykiem ,ubieram ulubioną sukienke, żeby pokazać Ci ,że wszystko jest tak jak kiedyś. A przecież niezależy mi na twojej opinii. W szkole uśmiecham się,staram się wszystkimi możliwymi metodami zapełniać sobie czas. Chce zagłuszyć własne myśli. Serca już nie słucham, jest zbyt zachłanne. A przecież nie można mieć wszyskiego. Udaje silną, czasem dobrze mi to wychodzi. Jednak bywają chwile gdy bez przyczyny zaczynam płakać. Boli. Nie jesteś wart tych łez, ani jednej. I myślisz, że powiem Ci cześć? Może pójdziemy razem na piwo? Zostańmy przyjaciółmi? Nie istniejesz dla mnie. Nie ma Cie.

Teoretycznie nie można być... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Teoretycznie nie można być zazdrosnym o kogoś z kim się już nie jest, no właśnie - teoretycznie.

Wiem jak boli usłyszeć   tak... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Wiem jak boli usłyszeć " tak będzie lepiej ".

 Bądź szczęśliwa    wyszeptał na... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

"Bądź szczęśliwa" - wyszeptał na pożegnanie i ruszył przed siebie. Szukając tego, co miał tak blisko.

Chodze myśle rozmawiam jem pije... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Chodze,myśle,rozmawiam,jem,pije, wszystko jak należy. Ale bez wątpienia można by stwierdzić u mnie brak czynności życiowych serca. Zimne jak lód. I choć telefon dzwoni a skrzynka sms,email pęka w szwach od wiadomości mówię "nie".. Nie spędze z nikim nawet minuty. Nie potrzebuje przelotnych znajomości a nawet trwalszych z kimkolwiek.. Nie chce. Zrozumcie,że nie chce. Bierze mnie obrzydzenie jak mam się spotkać z jakimś nieznajomym. Nikt oprócz Ciebie nie otworzy mojego serca..

Bo nie można mieć wszystkiego. Nie... teksty

fcuk dodano: 27 stycznia 2011

Bo nie można mieć wszystkiego. Nie można powiedzieć "wróć" a Ty wrócisz, nie można powiedzieć "kochaj" a Ty bedziesz kochać. Niestety.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV