głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
raaaacja :  teksty fcuk dodał komentarz: raaaacja :) do wpisu 12 luty 2011
 Czasem wystarcza nam sama... teksty

fcuk dodano: 12 luty 2011

`Czasem wystarcza nam sama świadomość,że ktoś lub coś jest obecne w naszym życiu. Dopiero z chwilą,kiedy na ustach zamiera nam "Proszę,nie odchodź,nie znikaj z mojego życia" uzmysławiamy sobie,że nie zrobiliśmy nic,by to co dla nas ważne przy sobie zatrzymać.

 Wiesz  faceci są inaczej... teksty

fcuk dodano: 11 luty 2011

"Wiesz, faceci są inaczej skonstruowani.. Oni nie rozumieją jak bardzo przywiązujemy się do innej osoby, tego, ze oddajemy im całą siebie, całe swoje serce i duszę, ze jesteśmy w stanie wszystko dla nich zrobić. Ale to ich nie obchodzi, oni odchodzą i układają sobie życie na nowo, nie wiedząc, ze my wtedy siedzimy ciemną nocą w miejscu naszego pierwszego spotkania, pijąc tanie wino by zapomnieć i wylewając ocean słonych łez tęsknimy, niesamowicie tęsknimy za ich dotykiem, głosem, oddechem.. a to wszystko przez tą pieprzoną miłość do nich. "

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

fcuk dodano: 11 luty 2011

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może..

nie wiem co czuję  co myślę  a... teksty

fcuk dodano: 11 luty 2011

nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. totalny mętlik. rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

liceum:  chyba  że jesteś leniuch i uczyć Ci się nie chce  D teksty fcuk dodał komentarz: liceum:) chyba, że jesteś leniuch i uczyć Ci się nie chce ;D do wpisu 11 luty 2011
Nie sądziłam że wystarczy jedno... teksty

fcuk dodano: 11 luty 2011

Nie sądziłam,że wystarczy jedno spojrzenie,abym nie mogła Cię już nigdy zapomnieć.

 Kochaj mnie tak  żebyś nie spał w... teksty

fcuk dodano: 11 luty 2011

`Kochaj mnie tak, żebyś nie spał w nocy, zastanawiając się czy ja aby na pewno śpię sama. Żebyś skręcał się z zazdrości, widząc mój uśmiech skierowany do innego chłopaka. Żebyś czuł ... nie, nie radość. Radość, to za mało powiedziane. Niewysłowioną ekstazę widząc moje oczy patrzące w Twoją stronę.

wyciągnij do mnie rękę. pomóż mi... teksty

fcuk dodano: 11 luty 2011

wyciągnij do mnie rękę. pomóż mi wejść na górę. bez Ciebie spadam.

wiesz że już nigdy nie napisze... teksty

fcuk dodano: 10 luty 2011

wiesz,że już nigdy nie napisze, ale zawsze czujesz ten płomyk nadziei słysząc wieczorem dźwięk sms-a

Bo widzisz między nami jest taka... teksty

fcuk dodano: 10 luty 2011

Bo widzisz,między nami jest taka różnica, że ja go kocham i chcę z nim być.A ty go nie kochasz, a z nim jesteś.

'Każdego dnia upajała się... teksty

fcuk dodano: 10 luty 2011

'Każdego dnia upajała się nadzieją , że odezwie się do niej , że będzie tak jak dawniej , że to tylko głupie nie porozumienie , umierała z tęsknoty , ale bała się pierwsza odezwać . Upajała się nadzieją , że gdzieś go zobaczy . Ubierała jego ulubione bluzki , bo może akurat go spotka i pokocha ją. Bo ona prawdopodobnie nie wyobrażała sobie bez niego życia , a on prawdopodobnie nic o tym nie wiedział.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV