głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fcuk zaczynam nowe życie.. bez Ciebie a z Nim. Podobno nic nie dzieje się przypadkiem. Podobno Bóg stawiając na naszej drodze życia jakąś osobę ma w tym konkretny i

fcuk

fcuk.moblo.pl
zaczynam nowe życie.. bez Ciebie a z Nim.
zaczynam nowe życie.. bez Ciebie a z... teksty

fcuk dodano: 14 luty 2011

zaczynam nowe życie.. bez Ciebie a z Nim.

 Podobno nic nie dzieje się... teksty

fcuk dodano: 12 luty 2011

`Podobno nic nie dzieje się przypadkiem. Podobno Bóg stawiając na naszej drodze życia jakąś osobę ma w tym konkretny i określony cel. Zastanawiam się dlaczego zderzył nasze dwa światy... I nie znajduję wytłumaczenia. Chciał żebym nikomu już nigdy nie zaufała?

Potrzebuję kogoś kto pozwoli mi... teksty

fcuk dodano: 12 luty 2011

Potrzebuję kogoś kto pozwoli mi być po prostu tym kim jestem wewnątrz.

  Wiesz jakie jest moje największe... teksty

fcuk dodano: 12 luty 2011

- Wiesz jakie jest moje największe marzenie? - Spojrzała na misia siedzącego w kącie. - Żebym położyła się spać wieczorem u jego boku. A rano, żeby on wciąż tu był. Rozumiesz? Chcę tylko, żeby tu był

Bo właśnie dziś  nawet najsłodsza... teksty

fcuk dodano: 12 luty 2011

Bo właśnie dziś, nawet najsłodsza czekolada na świecie nie jest w stanie osłodzić mi życia.

'ze wszystkim dam sobie radę  ale... teksty

fcuk dodano: 12 luty 2011

'ze wszystkim dam sobie radę ,ale kurde sama się nie przytulę.

W którymś momencie zaczynasz... teksty

fcuk dodano: 12 luty 2011

W którymś momencie zaczynasz patrzeć na pewne osoby inaczej. Zauważasz, że więcej was dzieli niż łączy.Nikt nie jest w stanie wytrzymać twojego obłędu... On też wytrzymał tylko przez chwilę, potem sam odszedł jak inni. / esperer
Autor cytatu: esperer

raaaacja :  teksty fcuk dodał komentarz: raaaacja :) do wpisu 12 luty 2011
 Czasem wystarcza nam sama... teksty

fcuk dodano: 12 luty 2011

`Czasem wystarcza nam sama świadomość,że ktoś lub coś jest obecne w naszym życiu. Dopiero z chwilą,kiedy na ustach zamiera nam "Proszę,nie odchodź,nie znikaj z mojego życia" uzmysławiamy sobie,że nie zrobiliśmy nic,by to co dla nas ważne przy sobie zatrzymać.

 Wiesz  faceci są inaczej... teksty

fcuk dodano: 11 luty 2011

"Wiesz, faceci są inaczej skonstruowani.. Oni nie rozumieją jak bardzo przywiązujemy się do innej osoby, tego, ze oddajemy im całą siebie, całe swoje serce i duszę, ze jesteśmy w stanie wszystko dla nich zrobić. Ale to ich nie obchodzi, oni odchodzą i układają sobie życie na nowo, nie wiedząc, ze my wtedy siedzimy ciemną nocą w miejscu naszego pierwszego spotkania, pijąc tanie wino by zapomnieć i wylewając ocean słonych łez tęsknimy, niesamowicie tęsknimy za ich dotykiem, głosem, oddechem.. a to wszystko przez tą pieprzoną miłość do nich. "

Może za kilka lat miniemy się na... teksty

fcuk dodano: 11 luty 2011

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może..

nie wiem co czuję  co myślę  a... teksty

fcuk dodano: 11 luty 2011

nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. totalny mętlik. rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV