głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Lubię wiedzieć że patrzy na mnie jak groźne zwierzę którego wszyscy się obawiają a ja mogę podejść i wtulić się i zasnąć. Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu

faust

faust.moblo.pl
Lubię wiedzieć że patrzy na mnie jak groźne zwierzę którego wszyscy się obawiają a ja mogę podejść i wtulić się i zasnąć.
 Lubię wiedzieć że patrzy na... teksty

faust dodano: 14 grudnia 2014

,,Lubię wiedzieć, że patrzy na mnie jak groźne zwierzę, którego wszyscy się obawiają, a ja mogę podejść i wtulić się, i zasnąć."

 Wczoraj wieczór myślałem o... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata - powiedział bardzo miękko i ciepło. - Dziś rano o ratowaniu ludzkości. Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można."

 Znowu zobaczyłem człowieka... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Znowu zobaczyłem człowieka, którego zabiłem. W obozie pozostał jego pies i wył przy zmarłym, podczas gdy my świętowaliśmy zwycięstwo. Jedyne uczucie, które ujrzałem wśród tylu tysięcy ludzi należało do zwierzęcia."

 Kto powiedział że noc jest od... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co było już zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano. Noc jest od bólu głowy do mdłości, od wyśnionych miłości."

 Nawet powiew wiatru bez żadnego... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Nawet powiew wiatru, bez żadnego zresztą powodu, budził we mnie tak szaloną rozpacz, że uciekałem od ludzi. Szukałem ustroni tak pustej, gdzie bym mógł upaść na ziemię i nie podsłuchany przez nikogo, wyć z bólu jak pies."

 Na imię miała Lo po prostu Lo z... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

"Na imię miała Lo, po prostu Lo, z samego rana, i metr czterdzieści siedem w jednej skarpetce. W spodniach była Lolą. W szkole Dolly. W rubrykach Dolores. Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą."

 Prawdziwą wielkoduszność... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Prawdziwą wielkoduszność okazujemy wtedy, gdy ten, którego wspieramy, nigdy się o tym nie dowiaduje."

 Wiadomym jest mi że masz blisko... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

"Wiadomym jest mi, że masz blisko czterdzieści lat, wyglądasz na blisko trzydzieści, wyobrażasz sobie, że masz nieco ponad dwadzieścia, a postępujesz tak, jakbyś miał niecałe dziesięć."

„Byłem człowiekiem któremu... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

„Byłem człowiekiem, któremu świetnie służy samotność. Rozkwitałem dzięki niej, a jej brak był dla mnie czymś tak uciążliwym jak dla innych brak wody czy pożywienia. Każdy dzień w którym nie było mi dane jej zaznać, osłabiał mnie. Nie traktowałem tego jako powodu do dumy; raczej jako formę uzależnienia.”

 Lubię szeptać ci słowa które... teksty

faust dodano: 18 listopada 2014

,,Lubię szeptać ci słowa, które nic nie znaczą — Prócz tego, że się garną do twego uśmiechu, Pewne, że się twym ustom do cna wytłumaczą — I nie wstydzą się swego mętu i pośpiechu."

 W Twoich doskonałych palcach... teksty

faust dodano: 20 października 2014

,,W Twoich doskonałych palcach jestem tylko drżeniem."

 W jednej chwili możesz z... teksty

faust dodano: 15 października 2014

,,W jednej chwili możesz z przyjaciółmi palić papierosa na ulicy Lower East Side, pić koktajle i tańczyć na stole w modnym klubie. A w następnej chwili możesz być martwa."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV