głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Na­wet w tych przy­jaźniach które uważałem za naj­bliższe o pew­nych rzeczach się nie mówiło. Choćby nie wiem jak płyn­nie człowiek władał języ­kiem zdarzają s

faust

faust.moblo.pl
Na­wet w tych przy­jaźniach które uważałem za naj­bliższe o pew­nych rzeczach się nie mówiło. Choćby nie wiem jak płyn­nie człowiek władał języ­kiem zdarzają się
 Na­wet w tych przy­jaźniach... teksty

faust dodano: 11 stycznia 2015

"Na­wet w tych przy­jaźniach, które uważałem za naj­bliższe, o pew­nych rzeczach się nie mówiło. Choćby nie wiem jak płyn­nie człowiek władał języ­kiem, zdarzają się sy­tuac­je, w których ni­jak nie może wy­razić te­go, co chce powiedzieć."

  Przybliżyła twarz do jego twarzy.... teksty

faust dodano: 4 stycznia 2015

,,Przybliżyła twarz do jego twarzy. Poczuła ustami miękkość skóry na jego policzku, delikatność tak bardzo nie pasującą do jego wyglądu. Przyszła jej do głowy absurdalna myśl, że to nieprawdopodobne, by tak wysoki, kanciasty mężczyzna miał tak niesłychanie delikatne policzki. Nie pocałowała go, tylko trwali w bezruchu. Ona chłonęła jego zapach, dotyk. Na zawsze, na wypadek gdyby na następne spotkanie musiała czekać kolejne długie miesiące. W tym ułamku sekundy zrozumiała, że znalazła swoje miejsce na ziemi i że chce pozostać tam zawsze."

 Życie każdego człowieka jest... teksty

faust dodano: 4 stycznia 2015

"Życie każdego człowieka jest drogą ku samemu sobie, próbą znalezienia drogi, zaznaczenia ścieżki. Żaden człowiek nie był nigdy w pełni samym sobą, lecz mimo to każdy ku temu dąży, jeden w mroku, inny w światłości, jak kto umie."

  Pytałem ją o obojętność.... teksty

faust dodano: 4 stycznia 2015

,,Pytałem ją o obojętność. Wzruszyła ramionami. Zapytałem o miłość. Pokochała mnie. Co to jest nienawiść? - spytałem. Znienawidziła. Wtedy zapytałem, co to jest śmierć? A ona zabiła mnie po prostu."

 Nie wszystko jest idealne... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2015

"Nie wszystko jest idealne, zwłaszcza na początku. Nie jest niczym złym żałować czegoś raz na jakiś czas. Dopiero kiedy czujesz to przez cały czas i nic nie możesz z tym zrobić. Wtedy masz kłopot."

„  Nic nie szkodzi   odparłam. Ale... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2015

„- Nic nie szkodzi - odparłam. Ale szkodziło, jak wszystko, czego nie mogłam ani wytrzymać, ani zmienić.”

  Jutro rozpoczną apokalipsę.... teksty

faust dodano: 31 grudnia 2014

,,Jutro rozpoczną apokalipsę. Dzisiaj na siebie popatrzą, jeszcze przez krótką chwilę."

  Czytelnik może żyć życiem... teksty

faust dodano: 17 grudnia 2014

,,Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie."

 Zastrzegam sobie prawo bycia... teksty

faust dodano: 14 grudnia 2014

"Zastrzegam sobie prawo bycia człowiekiem samotnym. Nie tęsknię za towarzystwem. Przeszkadza mi ono. Żyję dla przyjemności. Jest niewiele osób, które mogą dać mi tyle przyjemności, co działania, które sam wykonuję. Wolę tworzyć przyjemność zgodnie z moimi kaprysami niż być uzależniony od kaprysów innych. Kończę zabawianie innych. Lub ich wychowywanie. Znajduję lepsze towarzystwo w nieożywionych przedmiotach i zwierzętach, ponieważ mogę cieszyć się ich obecnością, nie zużywając przy tym moich psychicznych sił. W rzeczywistości dostarczają mi one nie tylko rozrywki, lecz także pożywienia dla myśli przez swoją stymulację stosowną do moich idei."

  Lubię wiedzieć  że patrzy na... teksty

faust dodano: 14 grudnia 2014

,,Lubię wiedzieć, że patrzy na mnie jak groźne zwierzę, którego wszyscy się obawiają, a ja mogę podejść i wtulić się, i zasnąć."

  Wczoraj wieczór myślałem o... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata - powiedział bardzo miękko i ciepło. - Dziś rano o ratowaniu ludzkości. Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można."

  Znowu zobaczyłem człowieka... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Znowu zobaczyłem człowieka, którego zabiłem. W obozie pozostał jego pies i wył przy zmarłym, podczas gdy my świętowaliśmy zwycięstwo. Jedyne uczucie, które ujrzałem wśród tylu tysięcy ludzi należało do zwierzęcia."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV