głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
faust Pytałem ją o obojętność. Wzruszyła ramionami. Zapytałem o miłość. Pokochała mnie. Co to jest nienawiść? spytałem. Znienawidziła. Wtedy zapytałem co to jest śmi

faust

faust.moblo.pl
Pytałem ją o obojętność. Wzruszyła ramionami. Zapytałem o miłość. Pokochała mnie. Co to jest nienawiść? spytałem. Znienawidziła. Wtedy zapytałem co to jest śmierć?
 Pytałem ją o obojętność.... teksty

faust dodano: 4 stycznia 2015

,,Pytałem ją o obojętność. Wzruszyła ramionami. Zapytałem o miłość. Pokochała mnie. Co to jest nienawiść? - spytałem. Znienawidziła. Wtedy zapytałem, co to jest śmierć? A ona zabiła mnie po prostu."

 Nie wszystko jest idealne... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2015

"Nie wszystko jest idealne, zwłaszcza na początku. Nie jest niczym złym żałować czegoś raz na jakiś czas. Dopiero kiedy czujesz to przez cały czas i nic nie możesz z tym zrobić. Wtedy masz kłopot."

„ Nic nie szkodzi  odparłam. Ale... teksty

faust dodano: 2 stycznia 2015

„- Nic nie szkodzi - odparłam. Ale szkodziło, jak wszystko, czego nie mogłam ani wytrzymać, ani zmienić.”

 Jutro rozpoczną apokalipsę.... teksty

faust dodano: 31 grudnia 2014

,,Jutro rozpoczną apokalipsę. Dzisiaj na siebie popatrzą, jeszcze przez krótką chwilę."

 Czytelnik może żyć życiem... teksty

faust dodano: 17 grudnia 2014

,,Czytelnik może żyć życiem tysiąca ludzi, zanim umrze. Człowiek, który nie czyta, ma tylko jedno życie."

 Zastrzegam sobie prawo bycia... teksty

faust dodano: 14 grudnia 2014

"Zastrzegam sobie prawo bycia człowiekiem samotnym. Nie tęsknię za towarzystwem. Przeszkadza mi ono. Żyję dla przyjemności. Jest niewiele osób, które mogą dać mi tyle przyjemności, co działania, które sam wykonuję. Wolę tworzyć przyjemność zgodnie z moimi kaprysami niż być uzależniony od kaprysów innych. Kończę zabawianie innych. Lub ich wychowywanie. Znajduję lepsze towarzystwo w nieożywionych przedmiotach i zwierzętach, ponieważ mogę cieszyć się ich obecnością, nie zużywając przy tym moich psychicznych sił. W rzeczywistości dostarczają mi one nie tylko rozrywki, lecz także pożywienia dla myśli przez swoją stymulację stosowną do moich idei."

 Lubię wiedzieć że patrzy na... teksty

faust dodano: 14 grudnia 2014

,,Lubię wiedzieć, że patrzy na mnie jak groźne zwierzę, którego wszyscy się obawiają, a ja mogę podejść i wtulić się, i zasnąć."

 Wczoraj wieczór myślałem o... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Wczoraj wieczór myślałem o ratowaniu świata - powiedział bardzo miękko i ciepło. - Dziś rano o ratowaniu ludzkości. Ale cóż, trzeba mierzyć siły na zamiary. I ratować to, co można."

 Znowu zobaczyłem człowieka... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Znowu zobaczyłem człowieka, którego zabiłem. W obozie pozostał jego pies i wył przy zmarłym, podczas gdy my świętowaliśmy zwycięstwo. Jedyne uczucie, które ujrzałem wśród tylu tysięcy ludzi należało do zwierzęcia."

 Kto powiedział że noc jest od... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz tego, co było już zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano. Noc jest od bólu głowy do mdłości, od wyśnionych miłości."

 Nawet powiew wiatru bez żadnego... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

,,Nawet powiew wiatru, bez żadnego zresztą powodu, budził we mnie tak szaloną rozpacz, że uciekałem od ludzi. Szukałem ustroni tak pustej, gdzie bym mógł upaść na ziemię i nie podsłuchany przez nikogo, wyć z bólu jak pies."

 Na imię miała Lo po prostu Lo z... teksty

faust dodano: 13 grudnia 2014

"Na imię miała Lo, po prostu Lo, z samego rana, i metr czterdzieści siedem w jednej skarpetce. W spodniach była Lolą. W szkole Dolly. W rubrykach Dolores. Lecz w moich ramionach zawsze była Lolitą."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV