głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fanatyczkakolejorza tak bardzo go potrzebuje tak bardzo on tego nie rozumie. Jak dobrze że mamy internet. Jak dobrze że pisząc wszystko okej mogę płakać jak idiotka a i tak nikt te

fanatyczkakolejorza

fanatyczkakolejorza.moblo.pl
tak bardzo go potrzebuje tak bardzo on tego nie rozumie.
tak bardzo go potrzebuje   tak bardzo... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 22 września 2013

tak bardzo go potrzebuje , tak bardzo on tego nie rozumie.

Jak dobrze  że mamy internet. Jak... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 22 września 2013

Jak dobrze, że mamy internet. Jak dobrze, że pisząc "wszystko okej", mogę płakać jak idiotka, a i tak nikt tego nie widzi. W internecie zawsze mogę być szczęśliwa.

Obiecaj  że zawsze przy mnie... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 22 września 2013

Obiecaj ,że zawsze przy mnie będziesz.Obiecaj ,że gdy zachoruję przyjdziesz do mnie i po prostu będziesz.Obiecaj ,że będziesz ze mną i w deszczu i w śniegu , nie tylko wtedy ,gdy będzie grzało cieplutkie słońce.Obiecaj,że będzie jak będzie dobrze i jak będzie całkiem źle. Obiecaj ,że mnie nigdy nie pożegnasz.Obiecaj ,że mnie nie wymienisz na lepszy model.Obiecaj ,że będziesz przy mnie trwał.Dopóki śmierć nas nie rozłączy, tylko obiecaj.

Za każdym razem kiedy nie pisała do... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 22 września 2013

Za każdym razem kiedy nie pisała do Niego chciała by zatęsknił za nią do takiego stopnia w którym nie pisząc do niej nic staną w jej drzwiach i przytulając powiedział jej jak bardzo jej mu brakowało

'To my  Ci źli na osiedlowych... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 22 września 2013

'To my, Ci źli na osiedlowych ławkach z piwem i papierosem w ręku. To my, których nikt nie poprosi już o pomoc, bo każdy przechodzi na drugą stronę ulicy. Siedzenie do późna, imprezy i pobudka nie wiadomo gdzie i w czyich ramionach. To my, ta okropna młodzież, która daję i dostaję po pysku. Otarte kostki na dłoniach, opuchnięte wargi i najbardziej porysowane serce. Dla Ciebie moi kumple to kibole, dla mnie ludzie z pasją. To my, Ci, którzy stracili zbyt wiele, by starać się o cokolwiek. To my, którzy po powrocie do domu zamykają się w pokoju i cierpią tak jak każdy inny człowiek, bez względu na to jakie mamy oceny, plany na przyszłość i opinie na mieście. W rzeczywistości jesteśmy bardziej pocharatani niż możesz to sobie wyobrazić...'

Nasz problem polega na tym  że Ty za... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 22 września 2013

Nasz problem polega na tym, że Ty za dużo mówisz a za mało robisz a ja nie chce słów, chce obecnośći.

Jeśli dziewczyna wybacza Ci po tym... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 22 września 2013

Jeśli dziewczyna wybacza Ci po tym, jak ją zraniłeś i nadal pokazuje, jak bardzo jej zależy- to uwierz, koleś, to ta jedyna.

Potrafię wypić czystą prosto z... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 16 września 2013

Potrafię wypić czystą prosto z gwinta bez przepity a nie wypiję nieposłodzonej herbaty , wiem paradoks.

ohh mam go   mam moją chorą... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 16 września 2013

ohh mam go , mam moją chorą miłość , moją chorą głowę , mam szafkę pełną prochów i zimną wódkę w lodówce. I kręci mi się w głowie , leżę na podłodze , wszystko wiruję i cała się trzęsę i tracę oddech to znów go odzyskuje. I jest obok , ohh tak bardzo męski , tak bardzo mój , tak bardzo taki jak kiedyś. I umieramy i rodzimy się , umieramy , rodzimy , ćpamy , palimy , umieramy , rodzimy i czuję jego ręce i czuję go , czuję siebie , czuję się dobrze i chyba , chyba znowu coś wiruję. I widzę pierdolonego smoka na kanapie i nie babciu nie brałam lsd to przecież nie ta opowieść ohh kurwa co się dzieje świruję , ohh kurwa znowu coś wiruję. Ale trzymam jego dłoń i wyciszam nierównomierny oddech jestem naćpana , jestem pijana , jestem naga , jestem przy niem i jedyne co wiem to to że znów mogę umrzeć.

 Cisza to najgłośniejszy krzyk... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 12 września 2013

"Cisza to najgłośniejszy krzyk kobiety. Domyśl się jak bardzo ją zraniłeś, skoro zaczęła cię ignorować"

Nie chcę się narzucać  pisać... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 10 września 2013

Nie chcę się narzucać, pisać, dzwonić, prosić o spotkanie, które i tak prawdopodobnie nic nie zmieni. Chcę, żebyś za mną zatęsknił, żebyś chociaż w jakimkolwiek stopniu odczuł brak mojej osoby. Żebyś kiedyś zdał sobie sprawę, że to właśnie ja dawałam Ci największe szczęście.

Podnoszę się rano z łóżka... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 10 września 2013

Podnoszę się rano z łóżka, nakładam na rzęsy dużą ilość tuszu, idę do tej dennej szkoły, rozmawiam z ludźmi, czasem się uśmiecham, wracam, jem obiad, ogarniam resztę dnia i przychodzi najgorsze - wieczór. Wtedy już sobie nie radzę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV