głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fanatyczkakolejorza obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy. obiecaj mi że będziemy zawsze i nie będziemy musieli

fanatyczkakolejorza

fanatyczkakolejorza.moblo.pl
obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy. obiecaj mi że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypo
obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 27 września 2013

obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy. obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być. obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku, czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie. obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon. obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć. obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę.

potrzebuję Cię  rozumiesz? teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 27 września 2013

potrzebuję Cię, rozumiesz?

Nudzi mnie to codzienne umieranie... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 27 września 2013

Nudzi mnie to codzienne umieranie powodowane brakiem Ciebie.

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 27 września 2013

Żyjesz? Zastanów się dobrze nad tym pytaniem. Czy żyjesz? Siedzisz wieczorem sama w pokoju, słuchasz dobijających piosenek i myślisz o tym co wydarzyło się w ciągu dnia, kilku dni, tygodnia lub miesięcy? W dzień chodzisz uśmiechnięta , ale tak naprawdę to tylko perfekcyjna gra pozorów? Odliczasz godziny do końca dnia, zachodu słońca? Wieczorem ból rozrywa Twoje serce i obolałą duszę?

Tak nagle się poznali. Tak... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 27 września 2013

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek...

Nazwij ją kurwą  szmatą  dziwką i... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 27 września 2013

Nazwij ją kurwą, szmatą, dziwką i przy okazji obraź samego siebie, że chodziłeś z takim kimś.

Zrozum wreszcie  że nie każdy pije... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 27 września 2013

Zrozum wreszcie, że nie każdy pije dla szpanu, że nie wszyscy w dresach są bandytami, że nie każdy gimnazjalista to gimbus i nie każda miłość jest szczęśliwa.

Bo to jest jak ćpanie   wiesz   że... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 27 września 2013

Bo to jest jak ćpanie , wiesz , że robisz źle , ale i tak dociągniesz kreskę do końca .

Kocham gdy mówisz  ze tylko ze mną... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 26 września 2013

Kocham gdy mówisz, ze tylko ze mną chcesz być na zawsze, choć może są to tylko puste słowa.. ja w nie wierzę i całym sercem chcę żeby tak się stało. Wiem, ze mogę na Ciebie liczyć, choć czasem zawiodłeś mnie i moje zaufanie. Jednak robisz wszystko by to odbudować. Wierzę w to, ze będzie dobrze, że oboje damy radę wszystko naprawić i za kilka lat będziemy się śmiali z tego co dzieje się teraz. Kocham Cię nie zapominaj o tym nigdy.

''narkotyki i alkohol nie są... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 26 września 2013

''narkotyki i alkohol nie są odpowiedzią. chyba,że pytasz co robię w ten weekend.''

Miałeś kiedyś tak   że byłeś... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 26 września 2013

Miałeś kiedyś tak, że byłeś kiedyś uzależniony od kogoś do tego stopnia, że jak się pokłóciliście po raz kolejny to nie spałeś i nie jadłeś, nie mogłeś normalnie funkcjonować, wszystkie Twoje myśli krążyły wokół tej osoby, a ona mówi Ci, że ją ranisz, wiesz, że to robisz ale nic nie możesz poradzić, a wiedząc o tym ranisz samego siebie jeszcze bardziej? Miałeś tak że bez rozmowy z tą osobą czułeś się pusty i jakby bez życia? czułeś że ta osoba traci wiarę w was i nie wie co robić, bo kłótnie to wasz porządek dzienny? Czułeś się kiedyś jednocześnie tak dobrze i źle? Czułeś, że masz ofiarowaną przyjaźń najlepszą jaką możesz dostać, ale sam niszczyłeś wszystko przez to, że tą osobę kochałeś? Że chciałeś dostać szansę?

Nie odkładaj mnie na potem  bo potem... teksty

fanatyczkakolejorza dodano: 26 września 2013

Nie odkładaj mnie na potem, bo potem mnie już nie będzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV